Skocz do zawartości
janio

New Logo

Rekomendowane odpowiedzi

Eee, tam nażekacie na "PC". Moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić, bo wygląda bardzo fajnie.

Ciekawe jak by się prezentowało na jakichś koszulkach;] Mam nadzieje, że szybko się przekonamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, bardzo fajnie wyglada na charcoal..... lubie ciemne (czarne) + czerwone ;)

 

//

na invision troche wiesniacko, ale to nie z powodu loga, tylko skorka wiesniacka ;)

na rooq tez wiesniacko, bo nie ma czerownego

desert jw

na darknesie jest ok [; ale troche za duze jakos ...

w pure logo cale za duze jest imo, moze przyzwyczailem sie do malych logo.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe logo wygląda pięknie. Brawa dla autora. Pzdr.

Nie martwcie sie ewentualnymi niedociągnięciami- z czasem będą dopracowane. Wiecie, że termin oficjalnego startu nieubłagalnie się zbliża, więc pozostaje pare "ale" żeby się wyrobić z terminem :> Ale bez obawy- na pewno będzie mniej poprawek niż łatek do Windowsa :D

 

autor nie umiał/nie chcialo mu sie zrobic gradientu do loga?

Chcialem, ale nie umiem :( ;) A tak powaznie na logo jest gradient, tylko ze niecale 10%. Zmniejsz kontrast w monitorze ;] Przy większym nasyceniu wychodziło mniej ciekawie.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wymiękam. Kurcze wyczyściłem już wszystko co się dało chyba. Cache w folderze Temporary Internet Files, Temp w folderze Opera w Dane Aplikacji.

Programowo by Opera też wyczyszczone. Ktoś wie, gdzie jeszcze można coś wyczyścić?

Cały czas to samo logo w Charcoalu <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata, nie działa :|

Cache w proxy?

 

Logo fposzontku ;]

Jedyne do czego bym się przyczepił, to niektóre uwagi odnośnie logo, ale nie mam czasu i chęci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cache w proxy?

 

Logo fposzontku ;]

Jedyne do czego bym się przyczepił, to niektóre uwagi odnośnie logo, ale nie mam czasu i chęci ;)

Jedyny mądry, który przeczytał to co napisałem.

Dzięki MareCek, zapomniałem o swoim proxy całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem, ale nie umiem :( ;) A tak powaznie na logo jest gradient, tylko ze niecale 10%. Zmniejsz kontrast w monitorze ;] Przy większym nasyceniu wychodziło mniej ciekawie.

Pzdr.

wystarczo bylo sobie wyciac tamten gradient który jest tłem tego diva/tabeli i dokoptowac go w tlo swojego logo.. podeslij mi logo w psd to ci pokaze o co mi chodzi

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...