Skocz do zawartości
janio

New Logo

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie wydaje, ze MareCek tutaj nam coś jeszce ciekawego pokaze ;]

poki co bardzo interesujaco zapowiada sie projekcik cyganos king'a ;] rada tylko taka, a wlasciwie moje odczucie, zeby jakos wzmocnic napis <mowa o tych 2 Twoich>

niko i pluskwa tyz fajne ;] GL !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesada. PurePC nie jest elomłodzieżowe tylko profesjonalne i na poziomie.

 

Jeśli będzie elomłodzieżowe to mnie już tu nie będzie zapewne.

 

Loga są fajne a kilka bardzo fajnych. Przyglądam się i już kilka jest ciekawych lecz czekam na kolejne, może mnie coś trafi od tak i zostanie wybrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :P No to masz chłopie wielki problem bo mnie nie znasz i jeśli ja jestem sztywny to chyba jeszcze raz trzeba określić w słowniku co oznacza potocznie słowo sztywniak. Piszę co uważam i nie będzie elomłodzieżowych napisów w logo czy opisów topiców. To nie forum o Hip-Hopie, ziomalach i jaraniu zielonego a tak tylko mi się kojarzy to słowo.

 

To nie miejsce na robienie OT. Zapraszam na PW, przedstaw swoje pomysły i problemy, pogadamy, postaramy się pomóc w ich rozwiązaniu i może wymyślisz coś fajnego, aby forum dalej się rozwijało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cośtam modzę, ale oczy mnie pieką/chce mi się spać/mam trochę innej roboty/niepotrzebne skreślić a poza tym na kompie nie rysuje się tak jak na papierze :/

 

P.S. Dorzuciłem dwa obrazki- pomysły. Jeden muszę jeszcze doszlifować, ale już nie dzisiaj.

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myle ze kazdy sie powypalal i dopoki nie bedzie jakichkolwiek sugestii, to na tym stanie.

Ja sie wypaliłem. Nie mam zadnego pkt. gdzie bym wiedzial w jakim isc kierunku ( rym 8) )

Co wy gadacie :lol:. Zajrzyjcie tu http://browse.deviantart.com/designs/logos...rder=9&limit=24 i tu http://www.digart.pl/pokaz.miniaturki.php?dzial=25 i brać się do roboty :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niedawno zauwazylem, ze zmienilo sie logo purepc na imo.. gorsze (bez urazy dla autora)

W zwiazku z czym przedstawiam swoja propozycje, moze komus sie spodoba :D

Pozdrawiam.

post-100575-1147517314_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki MareCek za druga "nieudana" wersje loga- byla dla mnie inspiracja

I właśnie o takie coś mi chodziło.

Dołączona grafika

Nie umiałem tylko zrobić tego w programie 2d :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o takie coś mi chodziło.

 

Nie umiałem tylko zrobić tego w programie 2d :/

Widzisz, przydaje sie znajomosc programow 3d ;] Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, przydaje sie znajomosc programow 3d ;]

Nie tyle znajomość, co cierpliwość. Jak mi się preview renderuje pół godziny to mnie cholera bierze.

 

DRuMah dopracujesz logo i bedziesz moim faworytem :]

Moim też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DRuMah dopracujesz logo i bedziesz moim faworytem :]

Nie tyle znajomość, co cierpliwość. Jak mi się preview renderuje pół godziny to mnie cholera bierze.

Moim też.

Dzieki.

@GuC!o^: Tak jak wczesniej wspomnialem, nic wiecej nie robie (no chyba ze jakims cudem to logo spodoba sie wiekszej czesci spolecznosci :D Wtedy trzeba bedzie pozbierac najwazniejsze uwagi forumowiczow i dopieszczac- w koncu wszyscy maja byc zadowoeni :D a przynajmniej wieksza czesc forum)

 

@MareCek: To logo to 1 spline, 2 rectangle i 1 circle-w sumie ok. 40 vertexow, swiatel brak- szacuje, ze twoj sprzet poradzilby sobie z takim renderem gora w 20 sekund ;]

 

Reszta do obejrzenia tutaj:

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showto...dpost&p=2131575

Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...pe=post&id=7028

pomysł MareCKa rozwinięty przez DRuMaha, wydaje mi się w tym momencie najlepszy, prosty i orginalny, gratuluję chłopaki ! świetna robota !

DRuMah: jeśli to nie problem, to czy mógłbyś wkleić screen z tym logo bez perspektywy ? tak z ciekawości chiałbym zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo logo Drumaha, zeby nie powiedziec deklasuje to wyprzedza konkurencje, jest rzeczowe, zostaje w pamieci, oddaje klimat forum i jest konkretne

 

same litery mogly by byc deko grubsze i te kolko w obudowie imitujace bodajze cooler cpu jest zbedne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo logo Drumaha, zeby nie powiedziec deklasuje to wyprzedza konkurencje, jest rzeczowe, zostaje w pamieci, oddaje klimat forum i jest konkretne

Podpisuje sie pod tym ręcami i nożyma. Logo syci i roxuje na całej linii :D Proste i piękne. Mój faworyt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za docenienie mojej pracy :) Takie komentarze naprawde "uskrzydlaja", w zwiazku z czym za parenascie minut wrzuce wyedytowana wersje w/g Waszych wskazowek :)

 

@macr0n:

Litery grubsze raczej nie beda, predzej linia loga- staram sie tak dobrac, aby byla tej samej grubosci co kreska w wyrazie "pure". Co do tego wolnoobrotowca w plexie tez mialem watpliwosci, to zrobilem rowniez wersje "bez" :P

post-100575-1147593649_thumb.jpgpost-100575-1147593656_thumb.jpg

 

@FeuerFrei:

Smieszna sprawa, bo po dluzszym patrzeniu na logo w perspektywie, logo w samym rzucie wydaje sie krzywe! A linie przeciez sa idealnie rownolegle. Fajny bajer (jak ktos nie wierzy niech sprawdzi linijka :P)

post-100575-1147593664_thumb.jpg

 

EDIT:

Skonczylem druga wersje. Zabijcie mnie, jesli nie jest lepsza! :D (dla tych, ktorym bardziej podoba sie pierwsza- zartowalem! :P)

post-100575-1147593635_thumb.jpg

Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...