Skocz do zawartości
janio

New Logo

Rekomendowane odpowiedzi

To ja się także pobawie ;]

 

Pierwsza propozycja:

 

Dołączona grafika

 

 

Logo wymaga jeszcze kosmetycznych poprawek.

 

Druga propozycja:

 

Sam napis. Bardzo przypadła mi do gustu ta czcionka :)

 

Dołączona grafika

 

 

Trzecia propozycja:

 

Monitorek.

 

Dołączona grafika

 

 

Czwarta propozycja:

 

Dyskietka.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO pierwsze pasuje najlepiej. Tu się niektórzy zachwycają tym http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...st&id=7035!? Ja wolę jednak to http://img110.imageshack.us/img110/6639/17ru1.jpg przynajmniej czcionka wygląda po ludzku ;) i da się to przeczytać ;).

Gdybyś tylko powiększył czcionkę w stosunku do loga było by dużo lepiej.

Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo logo DRuMah'a syci. Same litery ich ukld i grubosc - bardzo dobre. Mozna jeszcze eksperymantowac z symbolem, ale i tak jest niezle. Wazne zeby byl bardzo prosty. Umieszcanie jakiejs obudowy z malymi detalami nie jest imo dobre, potem sa problemy z czytelnoscia na miniaturkach loga, i ogolnie logo to symbol, a symbole sa proste i przejzyste w odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w tym momencie w moim rankingu widze 3 opcje:

Zawadaki - te jego loga z czerwienia, z pomaranczowym mi nie leza...

DRuMah - bardzo fajne, chodz ta propozycja budy z samym napedem jest brechtowna... Ale tak to ok jako logo tez przypadlo mi do gustu

Oraz 1. Logo (bez napisu) MareCeKa :)

 

Do szefostwa: Czy jest brana pod uwage opcja ze logo i napis beda innych autorow?

Edytowane przez Yeti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo logo DRuMah'a syci. Same litery ich ukld i grubosc - bardzo dobre. Mozna jeszcze eksperymantowac z symbolem, ale i tak jest niezle. Wazne zeby byl bardzo prosty. Umieszcanie jakiejs obudowy z malymi detalami nie jest imo dobre, potem sa problemy z czytelnoscia na miniaturkach loga, i ogolnie logo to symbol, a symbole sa proste i przejzyste w odbiorze.

Rowniez logo DRuMah'a mis ei najbardziej podoba, tyle ze nie to podlinkowane powyzej, a to z oknem i napedem. IMHO ten naped jest potrzebny, zeby na pierwszy rzut oka bylo widac, ze patrzymy na kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez logo DRuMah'a mis ei najbardziej podoba, tyle ze nie to podlinkowane powyzej, a to z oknem i napedem. IMHO ten naped jest potrzebny, zeby na pierwszy rzut oka bylo widac, ze patrzymy na kompa.

Moja mama sie z toba calkowicie zgadza :lol: :D Malo tego- powiedziala jeszcze ze musi byc flop :P

 

@macr0n:

Juz jest :)

Dodalem dwie nowe wersje loga- bardziej "nakombinowane", ale rowniez bardziej czytelne.

 

@cavarr:

Postaram sie do jutrzejszego wieczoru zorbic kilka wersji kolorystycznych z roznymi wariantami logo, a tymczasem wracam do projektu z podstaw symulacji komputerowej ;/ (ehhh te koncowki semestrow)

 

Jeszcze raz dzieki za porady, bo teraz tak naprawde (po uwzglednieniu pomyslow forumowiczow) to jest praca zbiorowa :D

Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto jeszcze floppa uzywa... Do tego ten twoj wyglada jakby sie do niego naraz 5 wkladalo ;) Jesli chcesz juz z flopem to przedstaw go jako kreske...

Z prac DRuMaha najbardziej podoba mi sie komp z napedem + okienkiem z wentylem.

 

taid - loga prezentuje sie w innym topicu. Fajne, nowe spojrzenie...

Lecz logo jest zbyt przebajerzone, aureolka krzywo jakos tak i interpretacja slowka pure nie trafia do mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja już chce koszulke z tym logiem :)

 

...

loga DRuMah'a są świetne....

Dzieki:D A nie wolalbys takiego tiszirta? :P

post-100575-1147623755_thumb.jpg

Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taid - loga prezentuje sie w innym topicu. Fajne, nowe spojrzenie...

Lecz logo jest zbyt przebajerzone, aureolka krzywo jakos tak i interpretacja slowka pure nie trafia do mnie...

Rozumiem i dziękuje za wypowiedź :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki:D A nie wolalbys takiego tiszirta? :P

post-100575-1147623755_thumb.jpg

IMO bez flopa bylo fajniej!

Ta wersja podoba mi sie najbardziej:

Dołączona grafika

 

Zaczynasz przekombinowywac :P

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO bez flopa bylo fajniej!

Ta wersja podoba mi sie najbardziej:

[img.]http://forum.purepc.pl/uploads/post-100575-1147517916_thumb.jpg[/img]

 

Zaczynasz przekombinowywac :P

J.W (jot wu).

Jedynie jakieś obramowanie dookoła tego (jak w pierwszej wystawionej pracy) i wystarczy. O to chodzi w logu, żeby się dało rozpoznać i pozostawało w pamięci, a to właśnie takie jest.

Flop psuje kompozycję imo.

 

Ktoś tam u góry pisał (chyba aerial) że są problemy z czytelnością w małych rozmiarach:

Ikona Dołączona grafika

 

Favikona Dołączona grafika

Favikona odwrócone koloryDołączona grafika

Obie są zrobione przezroczystością, Więc w darkness mam czarne na szarym albo szare na czarnym.

Ale jednak nadal widzę paczkę z kompa, mimo że jest 16x16 px d(O_o)b .

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam u góry pisał (chyba aerial) że są problemy z czytelnością w małych rozmiarach:

Ikona Dołączona grafika

 

Favikona Dołączona grafika

Favikona odwrócone koloryDołączona grafika

Obie są zrobione przezroczystością, Więc w darkness mam czarne na szarym albo szare na czarnym.

Ale jednak nadal widzę paczkę z kompa, mimo że jest 16x16 px d(O_o)b .

Przypominam, że zmniejszanie nie zawsze daje pożądane efekty- w takich rozdzielczosciach nieuniknione jest przepixlowanie obrazów, zapytajcie grafików :P Poza tym favikonka ze wzgledu na swoj rozmiar nie musi zawierac calego logo, wystarczy jakis jego charakterystyczny fragment w wiekszej skali.

 

IMO bez flopa bylo fajniej!

 

Zaczynasz przekombinowywac :P

Moim zdaniem to JESZCZE nie jest przekombinowane :P moze zagalopowalem sie z tym malym purepc.pl, ale logo poczatkowe z pewnoscia takie nie pozostanie- kreska jest zdecydowanie za cienka. Ma byc grubosci wyrazu "pure" i basta! :D Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie też logo DRuMah-a jest najlepsze ale z coolerem, a mam pytanko jakimi programami tworzycie te loga ?

Logo: 3D Studio MAX

Napis: Adobe Photoshop

Oba programy oczywiscie w wersji trial ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cd i coolerem najlepszy.

Taki jest glos ludu :wink:

Wlasnie zauwazylem, ze wedlug wiekszosci pierwszy najlepszy, dlatego zrobilem "odswiezona" kosmetycznie wersje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...