Skocz do zawartości
janio

New Logo

Rekomendowane odpowiedzi

Szaciach!e jedną koszulke :P A tak na serio to zająłby sie ktoś tym? Można zrobić zbiórke kasy jak przy zamówieniu części do wc z niemiec ;] Ale w sumie to logo DruMaha nie zostalo jeszcze oficjalnie wybrane więc wstrzymajmy sie dopóki admini nie podejmą decyzji.

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dla wszystkich, naprawde milo sie czyta Wasze opinie :) Nawet jesli logo purepc bedzie inne, to i tak jestem szczesliwy, ze tylu ludziom sie spodobalo :)

 

BTW. Proces tworzenia koszulki z nadrukiem to nie jest trudna sprawa- kwestia zebrania pieniedzy ;] Kupuje sie porzadnej jakosci bawelnian t-shirt (polecam Fruit Of The Loom) i oddaje do firmy zajmujacej sie np. sitodrukiem. Przy zamowieniu powyzej 50 sztuk nadruk kosztuje ok. 2 zł / koszulke + cena koszulki jakies 20 zl- wychodzi 22 zł za profesjonalny t-shirt :D

Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... imho jest to wywieranie presji na szefostwie. Dajcie spokoj. DRuMah jest w mojej czolowce ale nie zachowojmy sie jakby juz klamka zapadla.

Przeciez czyms takim zabijacie konkurencje - zawsze moze byc lepiej, prawda? :)

 

 

Do szefostwa: Czy macie jakis przyblizony termin do kiedy chcecie wybrac logo? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem bardzo ciekawy kiedy termin nastąpi ;) Ale lepiej troche poczekać bo moze sie jeszcze lepsze logo od DRumH'a pojawi ;) Nie no oczywiście nie tylko od niego :) Prawie wszystkie loga mi sie podobają i zapewne nie tylko mi... wiec wybór moze sie bardzo ciezki okazac. Pozdrawiam Szefostwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiem Wam :)

 

Logo DRuMah-a faktycznie jest bardzo ciekawe (jeden z faworytów) i pasuje lecz czekam nadal i zastanawiam się z chłopakami (admini) co wybrać. Nie podawałem terminu po to, aby ludzie nie wrzucali idiotycznych z treścią a może się uda. Podchodzimy do tego jak najbardziej profesjonalnie i zastanawiamy się co wybrać. Pamiętajcie to logo będzie nas reprezentowało przez kilka dobrych lat na sieci i w Polsce (może i na Świecie jak będzie dobrze).

 

Co do koszulek to jeśli zostanie wybrane logo to kilka zrobie i kilka pewnie będzie do wygrania w konkursie najbliższym.

 

Hmmm no tak już się wygadałem, będzie kolejny konkurs i możliwość wygrania nagrody lecz o tym później pierw logo.

 

Wymyślajcie, działajcie a może zostanie wybrane :)

 

Pozdrawiam

Romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podba logo DRuMah bo przemawia przez nie prostota latwo zapamietac :) i wogule ladnie by wygladalo na czarnej koszulce :) :* ehh musze sie postarac w konkursie o koszulke made by Romek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie wrzucić kolejne propozycje ;]

 

Z góry przepraszam że, nudze tym samym schematem ale bardzo mi przypadł do gustu :)

 

Piąta propozycja:

 

Same komputerki.

 

Dołączona grafika

 

 

Szósta propozycja:

 

Komputerki w ciasteczku.

 

Dołączona grafika

 

 

Siódma propozycja:

 

Monitorek w kółeczku.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie wrzucić kolejne propozycje ;]

 

Z góry przepraszam że, nudze tym samym schematem ale bardzo mi przypadł do gustu :)

 

Piąta propozycja:

 

Same komputerki.

 

...

Szósta propozycja:

 

Komputerki w ciasteczku.

 

...

Siódma propozycja:

 

Monitorek w kółeczku.

...

GuC!o^, naprawde fajnie, ale za duzo detali w logo- imo musisz je jakos uproscic.

 

Nie wiem czy teraz ma to sens, ale stworzyłem kolejne logo. Prosty model i efekt wiatru. Do obejżenia we wiadomym temacie.

Wiesz co, z takim podejsciem to bym w ogole nie probowal. Tym bardziej, ze twoje projekty sa naprawde niezle- imo powinienes jeszcze popracowac nad czytelnoscia i bedzie fajnie. Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne fiku miku.

 

Dziewiąta propozycja:

 

Komputerki w foremce. ( logo nie doszlifowane )

 

Dołączona grafika

 

 

Dziesiąta propozycja:

 

Komputerki na patyczku.

 

Dołączona grafika

 

 

Jedenasta propozycja:

 

Monitorek na lizaczku.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GuC!o^ bardzo fajne są te twoje loga, podoba mi się ten styl.

Mi tez :) Najbardziej ten monitorek, ale sprobuj cos bardziej tematycznego i z mniejsza iloscia detali- zeby pomniejszenie nie psulo efektu. No i stuninguj te loga z komputerami, bo imo wygladaja jak serwery i sie kojarza z hostingiem :P Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez :) Najbardziej ten monitorek, ale sprobuj cos bardziej tematycznego i z mniejsza iloscia detali

8O Bardziej tematycznego? Czy może być coś bardziej tematycznego?

IMHO pierwsze jest najlepsze http://img110.imageshack.us/img110/6639/17ru1.jpg

To jeszcze Zawadaki jest niezłe http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...pe=post&id=7029 kolor by trzeba było tylko zmienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O Bardziej tematycznego? Czy może być coś bardziej tematycznego?

IMHO pierwsze jest najlepsze http://img110.imageshack.us/img110/6639/17ru1.jpg

To jeszcze Zawadaki jest niezłe http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...pe=post&id=7029 kolor by trzeba było tylko zmienić...

W/g mnie dwa komputery wygladajace jak serwery, jak i np. rezystor nie odzwierciedlaja tego, co oferuje serwis/forum ( a przynajmniej nie w takim stopniu, jak komputer) i wcale nie pisze tego zeby ksztaltowac opinie czy zwalczyc konkurencje- nie naleze do ludzi zawistnych.

 

Natomiast jesli chodzi o projekty zawadaki, to najbardziej przypadły mi do gustu te

Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie konkurs, możesz przeczytać w pierwszej mojej wiadomości w drugim temacie !

 

Dzień, dwa i zamykamy a później sami wybieramy. Jest kilku faworytów lecz nie wszystko jeszcze stracone. Róbcie a może się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem dwia nowe pomysły na logo z użyciem płomienia. Nie jest on zbyt realistyczny (powiem szczerze, ze nie chcialo mi sie go dopracowywac :P) ale chodzi tutaj o koncepcje- oczywiscie w razie "w" mozna mu poswiecic jeszcze chwile czasu :)

Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...