Skocz do zawartości
berkut

1700+ JIUHB 51 !!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Cosik ostatnio sporo oszustów na tym forum. Najpierw Qla (uważa, że zrobił dobry żart), RedNacz - jakoś nie poparł wyników screenami i się nie odzywa od soboty, teraz millor... Ehhhhh.....

tak na prawde, to oni tylko siebie oszukuja, my mamy swoje proce, ktore sobie krecimy tak jak nam na to pozwalaja warunki i sie wynikow nie wstydzimy (przynajmniej ja ;))

uuuuuu.... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko bo czasu nie mam czytac całosci 

 

mam do wyboru 2 serie ....ta co ma w podpisie i JIUHB 0308 a ( nie znam daty tego z podpisu) i nie wiem ktora wybrac .....o 0308 roznie bardzo mowia a o tym z podpisu to zupełnie cienko ...doradzcie cos

Ja bym się nawet nie zastanawiał bierz JIUHB !!!

 

btw: Nie moge sie doczekać kiedy przyjedzie moje MoBo, bo wtedy powyciskam troche ze swojego JIUHB0302

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem HB jest lepsze od CB nawet z lepszej serii. Za to GB to już prawie HB. Bierz tego 0308 na pewno będzie lepszy a tego sprzedaj jakiemuś lamerowi i powiedz, że się zajebiście kręci. Ja kolesiowi mówię tak: "AXP 1600+, wiem, że cienki, ale zajebiście się kręci, wyciąga 1900+" i koleś już się napala. Ale trzeba lamę najpierw znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek dostalem 3 szt jiuhb 0309. Zlapalem za 1 lepszy i do domciu na testy. Jak narazie 2100 (175x12 przy 1.725V) chodzi full stabilnie.

190x12 windowz odpala ale po jakims czasie reboocik :((, a nie chce podbijac mu napiecia na maxa, mam tylko kiepawego titanka (jak narazie :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje CB kreci sie na 1900mhz na standardowym napieciu ...wiecj nie moge sprawdzic bo nie mam zmiany mnoznika ani napiecia ale za nidługo bede miał nowa płyte to sie zobaczy ....na 2002 mhz wstał ale winda odpada wiec chyba nei jest zle co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie planuje sobie kupic procka(AMD Athlon XP 1700), wiec jezeli sie wybiore do sklepu to o jaki model poprosic ?? Chce Athlona XP+ 1700 0,13 tylko nie wiem ktore serie sa nalepsze !!!! tzn. czy JIUHB czy jaka i jakie numer, no i jaki tydzien najlepszy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bo to mój 1 raz na tym forum

Mam możliwość kupna takiego procka powiedzcie jak to się kręci

Athlon XP AXDA1700DUT3C 9403347270558 JIUHB0303XPMW001999 AMD i czy warto go <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> nowizna ze sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam  wszystkich bo to mój 1 raz na tym forum  

Mam możliwość kupna takiego procka powiedzcie jak to się kręci  

Athlon XP AXDA1700DUT3C 9403347270558 JIUHB0303XPMW001999 AMD i czy warto go <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> nowizna ze sklepu

warto jesli cena bedzie normalna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cosik ostatnio sporo oszustów na tym forum. Najpierw Qla (uważa, że zrobił dobry żart), RedNacz - jakoś nie poparł wyników screenami i się nie odzywa od soboty, teraz millor... Ehhhhh.....

tak na prawde, to oni tylko siebie oszukuja, my mamy swoje proce, ktore sobie krecimy tak jak nam na to pozwalaja warunki i sie wynikow nie wstydzimy (przynajmniej ja ;))

uuuuuu.... :evil:

RedNacz nie stresuj się. Wróciłeś, pokazałeś screeny i jest OK. Jako jedyny z wymienionej przeze mnie trójki udowodniłeś jednak swoje wyniki. Tak więc peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzcie jak dzialaja wasze procki na nie podnoszonym mnozniku.

Bo ja stwierdzilem ze lepiej u mnie sie podkreca bez zmiany mnoznika. Np. Standard V chodzi 11 x 185 a np 10 x 200 nie pojdzie na 1,8V.

Tak samo przy 12x 166...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... oglądałem sobie w hamburgu (mieli kompa w recepcji to zaatakowałem :)

 

stronke nową xtreamsys...

 

i tam było, że 0309 kręcoą się spoko do 2.6 Ghz

 

ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... oglądałem sobie w hamburgu (mieli kompa w recepcji to zaatakowałem :)

 

stronke nową xtreamsys...

 

i tam było, że 0309 kręcoą się spoko do 2.6 Ghz

 

ciekawe...

0309 ale UPMW i o oznaczeniu AXDA1700DLT3C a nie DUT3C - które są u nas - miałem 0309MPMW i za cholere nie chciał chodzic na 2400Mhz :( - zresztą poszukaj posta o temacie 0309UPMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szukałeś posta o temacie 0309UPMW na naszym forum - właśnie o tym procku był napisany - zasilany jest 1.5V (jak stepping A0) i oznaczenie AXDA1700DLT3C - też jak A0 - B0 posiadają DUT3C - a mimo to oparty jest na rdzeniu B0. Ja pisałem o 0309 dostępnych w Polsce i gwarantuje że jeżeli to był by ten procek - już byś miał wyniki jego podkręcania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupić JUIHB 0308. Doradźcie mi czy warto to brać (czy ładnie się kręci). Czytałem cały topic, ale się już pogubiłem w tych tygodniach (który dobry który zły).

 

I jeszcze jedno małe pytanko (może trochę lamerskie :oops: ). Jak rozpoznać czy procek ma mnożnik fabrycznie zablokowany czy odblokowany?

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupić JUIHB 0308. Doradźcie mi czy warto to brać (czy ładnie się kręci). Czytałem cały topic, ale się już pogubiłem w tych tygodniach (który dobry który zły).

 

I jeszcze jedno małe pytanko (może trochę lamerskie  :oops: ). Jak rozpoznać czy procek ma mnożnik fabrycznie zablokowany czy odblokowany?

 

Dzięki za pomoc.

bierz bierz i jeszcze raz bierz :)

Ja mam takiego procka i na 1,6V poszedł na 2600+

I raczej na pewno jak zwieksze mu napiecie to pojdzie wiecej

ale musze mu jeden mostek pomalowac bo moja plyta to tylko o jeden V pozwala podniesc (ten moj procek zglasza sie na 1,5V zamiast 1,6V-tak juz jest fabrycznie ustawiony-polaczone sa dwa skrajne mostki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj AXDA1700DLT3C JIUHB0309UPMW chodzi sobie na 2600+ (171x12,5) przy Vcore=1,5 V. Na 2800+ tez poszedl (181x12,5) tylko musialem zwiekszyc napiecie do 1,6 V i pogorszyc timeingi RAM'u. Ale 2600+ mnie zadowala. Mam Zalmana CNPS-6000Cu puszczonego na silent (jakies 1500 rpm) i temp proca na idle wynosi 39 deg zas przy obciazeniu jakies 43 ;-)). W hurtowni ktorej kopilem moze jeszcze jest jakas zblakana owieczka 1700 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie to wiem tyle ze seria AXD*JIUHB0306 jest dobra. wiem jeszcze ze jest to 0,13 i JIUHB- te B to steping B i jest najlepszy ale niech ktos mi wytlumaczy co znaczy te H przed tym B.bo widzialem jeszcze z C i G. które vwybrac???

aha a co jeszcze znaczą te 4 literki po oznaczeniu roku i tygodnia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie to wiem tyle ze seria AXD*JIUHB0306 jest dobra. wiem jeszcze ze jest to 0,13 i JIUHB- te B to steping B i jest najlepszy ale niech ktos mi wytlumaczy co znaczy te H przed tym B.bo widzialem jeszcze z C i G. które vwybrac???

aha a co jeszcze znaczą te 4 literki po oznaczeniu roku i tygodnia???

to jest litera serii... c najmłodsza h najstarsza.... ogólnie przyjmuje się, że h jest najlepsza, ale wiadmo to na pewno tylko w stosunku do 51 tygodnia czyli 0251....

 

 

i co to za literki mialy być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...