Skocz do zawartości
berkut

1700+ JIUHB 51 !!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

królem nie królem, ale ten 1800 spoko działa na 2400 MHz przy 1.6V

Prime stable?

 

BTW czy jestes Ty (lub ktokolwiek inny) w stanie zalatwic takie fajne procki "dla kolegow z tłika" ;) ? Niestety nie kazdy ma dojscia i moze sobie wziazc pare(nascie) sztuk do testow. Oczywiscie cena moze byc troche wyzsza, tylko bez przesady ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prime stable, co prawda nie miałem okazji potestować bo to nie był procek dla mnie, ale na 2,4 GHz prime 95 przchodzi, również 3dmarki

 

co do załatwienia to owszem nie ma problemu, tylko że w action to jest loteria, nie możesz sobie raczej obejrzeć procka przed kupnem, ale wnioskuje ze jak był jeden taki to pewnie mają całą palete takich procków

acha i cena, coś w granicach 280 pln dla mnie za procek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do załatwienia to owszem nie ma problemu, tylko że w action to jest loteria, nie możesz sobie raczej obejrzeć procka przed kupnem, ale wnioskuje ze jak był jeden taki to pewnie mają całą palete takich procków

Obejrzec nie, ale wybrac serie jesli maja kilka da rade?

acha i cena, coś w granicach 280 pln dla mnie za procek :)

Znaczy sie 280 to juz cena dla koncowego tłikowicza? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukam oczywiscie u siebie, zawsze lepiej na miejscu, ale wiesz.. w razie gdyby :)

 

 

Bartezjusz: ten 0319 o ktorym pisales to 1700 czy 1800+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niech mi ktoś powie, to co mam w podpisie to dobre czy nie ?

oczywiście 1700+

nie mam mobo i nie mam jak sprawdzić a holernie jestem ciekaw

bede szczery: zazdroszcze Ci proca. Na overclockers.com kolesiom chodza takia na 2400mhz na 1,65v. Sprzedzasz??? :lol: 8) 8O

 

0319 chodzi na 2.4, 2.45ghz na 1.55v

jakis link??? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede szczery: zazdroszcze Ci proca. Na overclockers.com kolesiom chodza takia na 2400mhz na 1,65v. Sprzedzasz??? :lol:  8)  8O

za tego proca oddałem mojego jiuhb dut3c (10,5x200 na default vcore) + moją karte sieciową intel etherexpress (kosztuje coś koło 120pln)

wiec policz sobie ile bym za niego chciał aby nie stracić

innym wyjsciem bedzie jak sobie pojedziesz na wgk, znajdziesz stoisko firmy GORDON (tam zamieniłem) oni podobno je jeszcze mają, przynajmniej jak ja zamieniałem (w sobote) to jeszcze mieli

 

poza tym wydaje mi sie że teraz warto poczekać bo AMD okńcząc produkcję 1700+ wypuszcza XP 1800+ DLT więc mozna sie spodziewać nowej fali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

bede szczery: zazdroszcze Ci proca. Na overclockers.com kolesiom chodza takia na 2400mhz na 1,65v. Sprzedzasz??? :lol:  8)  8O

za tego proca oddałem mojego jiuhb dut3c (10,5x200 na default vcore) + moją karte sieciową intel etherexpress (kosztuje coś koło 120pln)

wiec policz sobie ile bym za niego chciał aby nie stracić

innym wyjsciem bedzie jak sobie pojedziesz na wgk, znajdziesz stoisko firmy GORDON (tam zamieniłem) oni podobno je jeszcze mają, przynajmniej jak ja zamieniałem (w sobote) to jeszcze mieli

 

poza tym wydaje mi sie że teraz warto poczekać bo AMD okńcząc produkcję 1700+ wypuszcza XP 1800+ DLT więc mozna sie spodziewać nowej fali

spox, ale ja mieszkam 20km od Rzeszowa :lol: 8O chyba jednak poczekam na 0319 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcecie sobie kupic porcki AMD ktore chodza nawet na 3000+ to proponuje looknac na allegro. Ludzie maja ich na kilogramy. Przecietnie wolaja od 270 do 290 zeta za sztuke. Nazywaja je "dzikami, leonami zawodowcami itd"

 

Ja osobiscie nie jestem amatorem overclockingu wolalbym kupic w sklepie 2000+ po miesiacu dolozyc 50zl i wymienic na 2200+ za kolejny mc dolozyc znow 70 i wymienic na 2400+ i nastepnego mca wymienic na 2600+ wydaje mi sie to o tyle rozsadniejsze ze 1700+ juz praktycznie nie ma w sprzedazy przez amd i jego ceny poleca w dol. Po co tyle tracic raz na jakis czas warto dolozyc 50 i miec sprzet na poziomie 2600 - 2800.

 

Rok temu kupilem 1700 za 520 zl teraz wymieniam na 2600 dokladajac pare zeta.

 

Wszystkiego sa plusy i minusy.

 

Powodzenia i pozdrowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcecie sobie kupic porcki AMD ktore chodza nawet na 3000+ to proponuje looknac na allegro. Ludzie maja ich na kilogramy. Przecietnie wolaja od 270 do 290 zeta za sztuke. Nazywaja je "dzikami, leonami zawodowcami itd"  

 

Ja osobiscie nie jestem amatorem overclockingu wolalbym kupic w sklepie 2000+ po miesiacu dolozyc 50zl i wymienic na 2200+ za kolejny mc dolozyc znow 70 i wymienic na 2400+ i nastepnego mca wymienic na 2600+ wydaje mi sie to o tyle rozsadniejsze ze 1700+ juz praktycznie nie ma w sprzedazy przez amd i jego ceny poleca w dol. Po co tyle tracic raz na jakis czas warto dolozyc 50 i miec sprzet na poziomie 2600 - 2800.

 

Rok temu kupilem 1700 za 520 zl teraz wymieniam na 2600 dokladajac pare zeta.  

 

Wszystkiego sa plusy i minusy.

 

Powodzenia i pozdrowki.

Gdzie ty czlowieku wymieniasz proce??? Chyba cos sciemniasz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAA bylbym zapomnial najlepiej kreca sie numery serii 0308.

0302, 0304, 0306 sa juz troszke gorsze.

Tak slyszalem od goscia ktory ma pieca 1700/3000+

Nie ma to jak dodatkowy kaloryfer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam u kolegi w sklepie. Ale to chyba nie jest wielka filozofia skoro 1700- to 250 zl

2000 to 299 zl

2200 to 370zl

2400 to 450 zl

to sa ceny z zeszlego miesiaca wiec jak myslisz jakie sa teraz albo beda lada chwila biorac pod uwage obnizke cen srednio 20% przez Amd ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam u kolegi w sklepie. Ale to chyba nie jest wielka filozofia skoro 1700- to 250 zl  

2000 to 299 zl  

2200 to 370zl

2400 to 450 zl

to sa ceny z zeszlego miesiaca wiec jak myslisz jakie sa teraz albo beda lada chwila biorac pod uwage obnizke cen srednio 20% przez Amd ????

Fajnie miec znajomego w sklepie. Ja nie mam i dlatego skazany jestem na AXP 1700+@2.4GHz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bydgoszczy jest kilka sklepow w ktorych bez oporow wymienia Ci co sobie zamarzysz.

 

Z tego co wiem jest taka siec sklepow nazywa sie "PTR" tam wymiana zakupionego u nich jakiegokolwiek sprzetu jest napisana na cenniku i traktowana calkowicie normalnie. Co wiecej firma ta potrafi dac 5 lat gwarancji na zakupiony u nich sprzecior. Poszukaj w internecie ich strony na bank maja swoja siedzibe w Lodzi. (maja tez taka opcje w cenniku "jesli znajdziesz gdzies tanszy sprzet niz u nas - przyjdz do nas z ich cennikiem sprzedamy Ci jeszcze taniej"

Podejscie calkiem rozsadne czyz nie?

 

Athlon 1700+ (palomino) Gigabyte K7VAXP-A Ultra 1Gb Ram Geil 333

GF 3 Ti200 Gainward PP, SB Live, DVD Panasonic 16x

2x Adaptec 2904 scsi

1x Adaptec 2940 UW scsi

6x Yamaha 2100s

1x Teac cdr56s

1x Teac cd516s

Hdd Wd 40GB Jb

Hdd Seagate Cheetach 9Gb UW scsi 10000rpm

Buda serwerowa - 500W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bydgoszczy jest kilka sklepow w ktorych bez oporow wymienia Ci co sobie zamarzysz.  

 

Z tego co wiem jest taka siec sklepow nazywa sie "PTR" tam wymiana zakupionego u nich jakiegokolwiek sprzetu jest napisana na cenniku i traktowana calkowicie normalnie. Co wiecej firma ta potrafi dac 5 lat gwarancji na zakupiony u nich sprzecior. Poszukaj w internecie ich strony na bank maja swoja siedzibe w Lodzi. (maja tez taka opcje w cenniku "jesli znajdziesz gdzies tanszy sprzet niz u nas - przyjdz do nas z ich cennikiem sprzedamy Ci jeszcze taniej"  

Podejscie calkiem rozsadne czyz nie?

 

Athlon 1700+ (palomino) Gigabyte K7VAXP-A Ultra 1Gb Ram Geil 333  

GF 3 Ti200 Gainward PP, SB Live, DVD Panasonic 16x  

2x Adaptec 2904 scsi

1x Adaptec 2940 UW scsi

6x Yamaha 2100s  

1x Teac cdr56s

1x Teac cd516s

Hdd Wd 40GB Jb  

Hdd Seagate Cheetach 9Gb UW scsi 10000rpm

Buda serwerowa - 500W

Nie slyszalem o takim sklepie; na gieldzie sie nie reklamuja, musze poszukac :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym wydaje mi sie że teraz warto poczekać bo AMD okńcząc produkcję 1700+ wypuszcza XP 1800+ DLT więc mozna sie spodziewać nowej fali

a skad wiesz ze mozna sie spodziewac? na jakiej podstawie wnioskujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym wydaje mi sie że teraz warto poczekać bo AMD okńcząc produkcję 1700+ wypuszcza XP 1800+ DLT więc mozna sie spodziewać nowej fali

a skad wiesz ze mozna sie spodziewac? na jakiej podstawie wnioskujesz?

na takiej ze w zeszlym tygodniu w actionie mozna było dostac procki tylko z serii dut3c, pózniej cala gielda byla tym zalana, w tym tygodniu (nie tylko mnie udało sie kupic procka z serii dlt3c w actionie, wiec w prosty sposób wnioskuje ze dostali dostawe tych procków i mogą mieć ich dużo, poza tym 1700+ nie jest juz produkowane, teraz jest 1800+, czyli można sie spodziewac że amd teraz może produkowac tylko dlt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote="QBorg

Nie slyszalem o takim sklepie; na gieldzie sie nie reklamuja, musze poszukac :) .

 

Zobacz na storne www.ptr.pl

Sklep maja w Lodzi na pilsudskiego 15/23 Centrum Handlowe Galeria Lodzka.

Powodzenia i pozdrowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na storne www.ptr.pl

Sklep maja w Lodzi na pilsudskiego 15/23 Centrum Handlowe Galeria Lodzka.

Powodzenia i pozdrowki

DZIEKI :) W najblizszych dniach sie tam przejde i zobacze co maja ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA, moje teorie jednak sie spraedzają, wczoraj kumpel kupił dlt 1800+ z 9 tygodnia i mobo MSI K7N2-L i ............... procek działa bez żadnych problemów na 2500MHz 12,5x200 przy 1,8V czyli przy maxymalnych ustawieninach jakie daje płyta

i to jeszcze na jakimś tanim coolermasterze, przypuszczam że jakby taki procek wpadł w ręce berkuta to 3GHz było by możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie we wrocławiu można dostać 1700+ DLT3 JIUHB byłem w proline bo ktoś gdzieś pisał i nie mają gdzie można dostać jeszcze obleciałem pare sklepów jeszcze (Arest,adax,adico,computerland, i coś w rynku)

Czy lepiej kupić 1800+ lub innego z serii dlt3c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finalcell --> mozesz spobowac zamowic z siriusa, akurat sa (wg ich www) albo kupic gdzies 1800+ dlt, chociaz mailem 3 xp1700+(2x dut i 1dlt) i jak narazie nie jestem zachwycony tym ostatnim w stosunuk do reszty.. moze jak wrescie odpale wc to cos sie zmieni..

zawsze jeszcze mozesz kupic bartka 2500+ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...