Skocz do zawartości
lubmich

Przerobka Nagrzewnicy - Potrzebna Pomoc[krk]

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje przerobic/naprawic nagrzewnice (zastosowanie wiadome..) moze ktos zna hydraulika/inna osobe ktora byla by mi w stanie pomoc - musze rozlutowac i zlutowac dekle - najlepiej nie uszkadzajac lutowan 'rurek' i wyposazyc nagrzewnice w odpowiednie króćce..

Fajnie jezeli ta osoba byla by niedaleko Czyzyn-Krakow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje przerobic/naprawic nagrzewnice (zastosowanie wiadome..) moze ktos zna hydraulika/inna osobe ktora byla by mi w stanie pomoc - musze rozlutowac i zlutowac dekle - najlepiej nie uszkadzajac lutowan 'rurek' i wyposazyc nagrzewnice w odpowiednie króćce..

Fajnie jezeli ta osoba byla by niedaleko Czyzyn-Krakow ;)

1. to nie jest dział ogłoszeń <_<

2. sam se rozlutuj

3. nawet niepodałeś nazwy tej nagrzewnicy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(ładne forum)

 

Skorzystam z podjętego wątku i zadam pytanie które mnie nurtuje.

Postanowiłem sobie zrobić chłodzenie wodne, najpierw chciałem kupić wszystkie elementy ale kolegami odradził tego kroku. Postanowiłem za tem że spróbuje sam sobie zrobić chłodnice. W sobote ide do czegoś w stlu "złomowiska" i tam chcę kupić materiał potrzebny do zrobienia chłodnicy.

 

Moje pytanie, co mam kupić? Chłodnice od samochodu czy mam się pytać o NAGRZEWNICE? Nie znam się za dobrze i nie wiem co mam kupować. Wiem tlylko że chhłodnice można przerobić na nagrzewnice i na odwrót ale niektórzy używają słowa nagrzewnica i nie wiem o co mam się pytać i co kupować.

 

Prosze o wyrozumiałość, to moje pierwsze kroki.

 

(FAQ już przeczytałem i wiem że tam znajde materiał mówiący jak oczyścić nagrzewnice/chłodnice)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

kup nagrzewnice, chyba ze to ma byc hardcore wc to chłodnice. Szukaj miedzinej.

 

@@Kamilcom: Nie kazdy ma palnik w domu oraz nie kazdy potrafi to robic i nie kazdy ma cierpliwosc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

ja słyszałem tez inne nazwy typu grzejnik albo wkład nagrzewnicy

Nagrzewnica to jest całosc czyli chłodniczka w komplecie z obudową, zaworami jakimiss itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAMILcom

ad 1. oj chyba nie jest to bardzo typowe ogłoszenie...

ad 2. zdaje sprawe sobie z nie tak prostej operacji i narzedziami ktore posiadam zrobic tego nie moge..

ad 3. to chyba nie jest bardzo istotne.. jest to grzejnik ZSM (ostrow wielkopolski) typ M20 - ma jeszcze nabiata cene 1.100,- ;)

SZUK dzieki za informację..

 

dostałem też PM - liczę na udana operację..

 

załącze foty - podkrece atmosfere - oby w takiej goraczce do ukończenia mojej wody potrwalo..

najbardziej uszkodzony naroznik - wiec nie jest tak źle ;)

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez lubmich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

łaska zobaczyc na allegro.pl??

Sam grzejnik (czyli to co jest potrzebne) na złomie stoi po ok 20zł za miedziane, po 10zł za alu. Szukaj oczywiscie miedzianych.

Na allegro ceny nieco wyrzsze. Zalezy od modelu samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łaska zobaczyc na allegro.pl??

Sam grzejnik (czyli to co jest potrzebne) na złomie stoi po ok 20zł za miedziane, po 10zł za alu. Szukaj oczywiscie miedzianych.

Na allegro ceny nieco wyrzsze. Zalezy od modelu samochodu.

OK dzięki na drugi raz najpierw tam się rozejrze i wogle dzięki za wszystkie odpowiedzi.

 

Kupiłem bardzo ładną nieużywaną nagrzewnice za 50 zł od Poloneza (prawdopodobnie) nie przecieka i jest miedziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...