Skocz do zawartości
_kuba

Canon A420 Czy Wart 444zł, A Moze Cos Innego

Rekomendowane odpowiedzi

NIedlugo musze zakupic taniego malego kompakta, niechce nic z allegro pokroju medion tylko cos normalnego

 

dzisiaj zauwazylem w w lublinie w media markt jest promocja na canona a420 za 444zł

 

jest to nastepca a410 czy oprocz rozdzielczoscia rozni sie znaczenie od a410 ?

 

czy jest wart swojej ceny? moze kupie za tą cene cos lepszego? w podonej cenie jest fuji a345 ew. jakis samsung a40 albo a50, a i jest jeszcze kodak c330

 

bylbym sklonny bardziej ku fuji/canon

 

jaka jest wasza opinia na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go kupiłem dwa tygodnia temu za 555 zł (nie dla siebie) i to byla moim zdaniem najlepsza dostępna oferta. Sam mam Olympusa C380, który stoi gdzieś 600zł, ale jest już trudno dostępny. Jesli chodzi o markę i parametry Canon najlepszy, jedyne co mnie sie rzuciło w oczy to gabaryty. Jego konkurenci są znacznie mniejsi i ten aparat trudno nazwać kompaktowym.

Edytowane przez Amarith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję chwilę bawić się tym Canon'em i muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony jakością za tak niewielką kasę. Całkiem sporo ustawień i fajne super makro. Optyka nienaganna, cena przyzwoita...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też go zakupuję. Nic w tej cenie lepszego nie znajdziesz. Zdjęcia bardzo ładne. A jaki manual....

 

Główne różnice między A410 to:

-A420 posiada procka Digic II (a to dużo daje przede wszystkim na szybkości działania i oszczędności baterii)

-A420 Ma ekran 1,8 cala a A410 1,5.

- A420 ma 4 Mpix, a A410 3,2

- A420 ma nieograniczony czas nagrywani filmów

 

To głowne różnice.

Łykaj go bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Min. A430 może nagrywać dźwięk i ma więcej programów tematycznych.

 

Moderatorzy przenieście temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak czekasz do 10 maja to nie kupisz. Przecież MM zawsze robi takie oferty, że ma 5 sztuk na całą hale. Przyciąga klientów, którzy kupia póżniej po normalnych cenach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak czekasz do 10 maja to nie kupisz. Przecież MM zawsze robi takie oferty, że ma 5 sztuk na całą hale. Przyciąga klientów, którzy kupia póżniej po normalnych cenach. ;)

 

to nie zalezy odemnie tylko po częsci od poczty polskiej bo czekam az przyjdzie kaska z pobrania za ram :mur:

 

w lublinie az tak sie nie rzucają na takie rzeczy

Edytowane przez _zzzkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...