Skocz do zawartości
mikas

Asus A8n-e I Xfx 7900gt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z płytą Asus A8N-E. Właśnie dzisiaj ją dostałem i nie mogę zainstalować sterowników od karty graficznej XFX 7900GT. Za każdym razem jak uruchamiam sterowniki ściągnięte (różne) z www.nvidia.pl to wyskakuje komunikat

Dołączona grafika

 

 

 

A jak ściągam sterowniki z www.guru3d.com i chce je rozpakować to mam taki komunikat

Dołączona grafika

 

 

 

Zainstalowałem najnowszy bios do płyty i nic to nie dało. Innych problemów z plikami nie widze tylko z tymi do karty graficznej.

 

W opisie nowe biosu pisze tak, ale mam już ten bios zainstalowany.

1- Fixed system hangs on POST while installing some PCI-E x16 VGA cards.

 

Zauważyłem też coś dziwnego, sterowniki, które są razem z kartą da się zainstalować bez problemu, mam też kilka starych na dysku też idą bez problemu a te, które ściągnę z netu nie chcą iść. Ściągałem sporo różnych i z wielu stron i zawsze jest to samo, czyli źle

Edytowane przez mikas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj possać jakieś inne drajwery. Może deczko starsze obsługujące Twoją kartę.

Wczoraj spędziłem pół nocy na tym, ale dopiero jak ściąłem drivery z filemirrors było ok. te na stronie nvidia i guru3d były jakieś uszkodzone nie wiem czemu :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spędziłem pół nocy na tym, ale dopiero jak ściąłem drivery z filemirrors było ok. te na stronie nvidia i guru3d były jakieś uszkodzone nie wiem czemu :sad:

A jak ściągasz inne pliki to też są uszkodzone? Czy problem dotyczy tylko sterowników? Jeżeli masz zainstalowany firewall i problemy ze ściąganiem plików to zerknij na tego posta (i dwa następne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ściągasz inne pliki to też są uszkodzone? Czy problem dotyczy tylko sterowników? Jeżeli masz zainstalowany firewall i problemy ze ściąganiem plików to zerknij na tego posta (i dwa następne).

Właśnie widzę, że różnie, ale już usunąłem tego firewala. Na razie jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...