Skocz do zawartości
Przemol^N

E3 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestemNoobem

do tego jeszcze tv z hd :>

Za te pieniądze wole juz samochó a nie TV z HD :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze wole juz samochó a nie TV z HD :lol:

malucha? czy cc :mur:

tv 26' lcd kupisz za 2,5k zł, to naprawdę jest nie wiele za taką rozrywkę patrząc na ceny komponentów pc i gnioty jakie serwują producenci

po za tym możesz sobie kupić zwykły lcd 19 cali - dlaczego na PC możesz na takim grać, a przy konsoli istnieje jakaś chora teza odbiorników hd za kilkanaście tysięcy złotych :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E3: NCAA Hoops 2k7 XBLM Trailer

widzieli?

kosmos :blink:

za miecha/dwa kupuje x-a, takie filmiki utwierdzają mnie w tym, że dokonam właściwego wyboru

Wygląd zawodników rzeczywiście powala ale już ich ruchy szczerze mówiąc bardziej przypominają mi shit od EA Sports w postaci NBA Live niż coś co chce określać się mianem gry next gen ;)

ale...

ja też powoli zaczynam się przekonywać do "ciemnej strony mocy" :D heh

nie może być inaczej oglądając coraz to nowsze trailery i screeny gier na next geny.

Długo się zastanowie przed planowanym kupnem kompa po wakacjach, co by nie mówić za cenę porządnego kompa można kupić 19 LCD i X360

 

ps.

kucyk -> widzę że opuściłeś nasze piękne zagłębiowskie strony dla "elo zachodu" :D

wyjazd na stale czy "na zarobek"? :)

pozdr

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cod3 może bedzie ciekawy bo tak na dobrą sprawe nic nie wiadomo o tej produkcji oprócz filmiku i tego że może tego nie być na PC. Sam filmik robi fajną atmosfere (starają sie czerpać z popularności poprzednich części), ale to tylko filmik.... pożyjemy zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

malucha? czy cc :mur:

tv 26' lcd kupisz za 2,5k zł, to naprawdę jest nie wiele za taką rozrywkę patrząc na ceny komponentów pc i gnioty jakie serwują producenci

po za tym możesz sobie kupić zwykły lcd 19 cali - dlaczego na PC możesz na takim grać, a przy konsoli istnieje jakaś chora teza odbiorników hd za kilkanaście tysięcy złotych :mur:

Bo jak widzisz konsola to konsola podłączana do TV i po to sie je kupuje żeby przyjemnie pograć na kanapie w odległości od TV z jakieś 5m :wink: A na PC tak moge grać bo przy nim też tak pracuje. Chora teza? Hmm no wiesz na moim TV za 3 tysiące raczej nie doświadczył bym pełnej jakości na jaką stać tą konsole :wink: No i walnij sobie w ściane :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak widzisz konsola to konsola podłączana do TV i po to sie je kupuje żeby przyjemnie pograć na kanapie w odległości od TV z jakieś 5m :wink: A na PC tak moge grać bo przy nim też tak pracuje. Chora teza? Hmm no wiesz na moim TV za 3 tysiące raczej nie doświadczył bym pełnej jakości na jaką stać tą konsole :wink: No i walnij sobie w ściane :mur:

mh czyli pc do grania za 7k słuzy do grania an malutkim,z azwyczaj 17 calowym monitorku a konsola, wiele tańsza a oferujaća lepszą na dzień dzisiejszy grafike potrzebuje 50 calowego tv żeby sie dalo na niej grać? nielogiczność...

ja na sowim klocku będe grał na mojej panoramie i juz. Dośc mam co roku nowych graf po tysiaku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z pierwszych filmików ukazujący gameplay produktu z PS3 na żywo.

 

Resistance

http://www.gametrailers.com/player.php?id=10429&type=mov

 

Jak na rzekomo olbrzymią moc PS3 demko prezentuje się raczej mało rewelacyjnie. Wygląda trochę jak połączenie Painkillera z HL2 ;)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi konsole na której pierwszy tytuł od razu wycisnąl z niej wszystkie soki. Heavenly sword juz pokazuje pazury a tez była to prezentacja gameplayu. A CODem3 nie ma co sie podniecac bo to render.Tak jak w przypadku killzone2 prezentowanego rok temu. Imo killzone wyglądał o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRE-RENDER jak juz!

 

czy nauczycie sie w koncu ze to jest róznica?

 

Pisząc ze to był render, to tak jakbys pisał "to jest wygenerowana grafika" i co za tym idzie? - Nic.

 

Grajac w FC na PC, tez na ekranie widzisz render, bo komputer Ci RENDERUJE obraz. Wiec gdy sie zna tą roznice, to powyzsze zdanie jest bez sensu ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwalil mnie ten pokaz grania w tenisa za pomoca padu od nintendo , masakra :lol2: widzial ktos konferencje prasowe microsoftu , nintendo i sony w calosci ?

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwalil mnie ten pokaz grania w tenisa za pomoca padu od nintendo , masakra :lol2: widzial ktos konferencje microsoftu , nintendo i sony w calosci ?

Ja ogladałem tylko nintendo [przyznam ze kloca i pleja mam w powazaniu :lol: ].

Polecam obejrzec filmik z redsteela:

http://streamingmovies.ign.com/revolution/..._wmvlowwide.wmv

Wgniata w fotelosa;]]]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRE-RENDER jak juz!

 

czy nauczycie sie w koncu ze to jest róznica?

 

Pisząc ze to był render, to tak jakbys pisał "to jest wygenerowana grafika" i co za tym idzie? - Nic.

 

Grajac w FC na PC, tez na ekranie widzisz render, bo komputer Ci RENDERUJE obraz. Wiec gdy sie zna tą roznice, to powyzsze zdanie jest bez sensu ;P

to jest zwykły FILM a nie gameplay - tak lepiej? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem tylko nintendo w calosci , mam tez pozostale ale ich nie ogladalem , ten pad od nich to bedzie niezla rewolucja jak dla mnie jest o niebo lepszy od tego co mamy do tej pory , pokaz microsoftu byl nudny , nawet nei chcialo mi sie go calego ogladac :lol:

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

redstel- malo sie nierozplakalem jak to zobaczylem. Przeciez to jest to czego potrzeba w grze. Jesli to bedzie tak wygladac (nie chodzi mi o grafe ale o sterowanie) to niemam pytan. PS3, X360 - ladne ale co z tego....na Wli sobie wole pomachac mieczykiem :D MASAKRA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie masakrycznie wygląda panowie z Nintendo zrozumieli graczy, że nie chodzi o grafe tylko o grywalność i woleli zainwestować kase w opracowanie tego cuda do sterowania, a nie M$ i $ony w grafe i procki z milionpięćset rdzeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie masakrycznie wygląda panowie z Nintendo zrozumieli graczy, że nie chodzi o grafe tylko o grywalność i woleli zainwestować kase w opracowanie tego cuda do sterowania, a nie M$ i $ony w grafe i procki z milionpięćset rdzeniami.

 

Tylko czekac, az wyjda kontrolery w ksztalcie miecza, pistoletu itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o FUK ... opadoszczęk jak zobaczyłem ten trailer na WII .... ja chce tą gre i tę że konsole.... masakra.. :D zewsze o takim czymś mażyłem :D ...

A jak narazie kupuje sobie PS2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ten filmik z nintendo Wii to normalnie masakra :D Szczególnie numer z mieczem do mnie przemówił, nie ma na świecie Tekkena i innego badziewu który by temu dorównał B) Niezłe klimaty można na tym złapać wieczorem albo grają w samochodówke :) udajesz że trzymasz kierownice, masz przyciski no normalnie to jest to czego dusza pragnie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o Red Steel? Galka analogowa sterujesz chodzeniem, a pewnie nawet majac miecz w reku ktorys z kontrolerow odpowiada za kierunek patrzenia.

 

Pamietajcie, ze Wii rejestruje tylko ruchy kontrolerow, to ze facet chodzil po pokoju to tylko bajer z reklamy zeby fajnie wygladalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...