Skocz do zawartości
FrIkO

F.e.a.r Extraction Point

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie wszystko śmiga :)

 

jeżeli chodzi o wrażenia to grałem ok 40 minut i muszę przyznać, że jest to ten sam dobry f.e.a.r. Jeżeli komuś podobała się podstawa to i dodatek koniecznie trzeba zobaczyć, a z kolei ci którym podstawa nie podpasowała to i tutaj nie mają czego szukać.

 

na ign'ie jest recka już - 7.6 / Ta wg mnie zaskakująco niska ocena opiera się głównie na tym co dodatek oferuje czyli ... 4-5 h singla + NIC w kwestii multi.

 

Martwią mnie te 4-5 h bo to są raptem 2 dni gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to ważne. Dodatek wymiata pogralem z 30 minut i w koncu z soft shadowsami . Czekam na noc i zakladam słuchawy na głowe i mam nadzieje ze sie nie pos.... ze strachu . Acha czy ktos wie jak odpalic 1280x1024 bo jakas 1280x960 jest max do wyboru w opcjach ??

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatek ruszy bez patcha 1.08? Bo z tego serwera to leci jak krew z nosa 5kb/s

Użyj google albo też możesz ściągnąć z takich stron jak www.fileshack.com czy www.filefront.com

 

Jeśli masz taką wersję jak ja i inni tu na forum to nie zainstalujesz dodatku bez wcześniejszego update FEAR-a do wersji przynajmniej 1.07 UK.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A telefon w drugim interwale?? Nie zrobiło wogóle na mnie wrazenia a skądrze ;). Prawie spadłem z krzesła.

Może i było zaskakujace, ale mnie w ogóle to nie przeraziło :wink:

 

Czy dodatek ruszy bez patcha 1.08? Bo z tego serwera to leci jak krew z nosa 5kb/s

Wymaga najnowszego patcha ;] To sciagnij sobie z innego serwisu, taki problem?

 

ok wyskakuje przy instalacji że potrzebuje US wersji aby spaczować gre. Ściagam patch eng 100-107-108 i czy to napewno dobry patch a nie jakiś US?

Jeśli masz eng wersje to musisz sciagnac patcha UK. :) A raczej musi sie zgadzac co do podstawki ;) US chyba nie pasuje;] Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@qjin

A mnie przeraziło może dlatego że mam 5 kolumn dookola siebie plus subwoofer i wzmacniacz 5x100w :P. Jak mi po uszach przywaliło to prawie spadłem z krzesła i to nie przesadzam. Nic gram dalej i narazie jest coraz lepiej . Piekny jest ten dodatek a raczej kontynuacja gierki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam patcha 1.07 300MB

Mam ustawione wszystko na max w 1024x768

bez mię(t)kich cieni , textury na medium

i w kilkunastu miejscach klatki spadają do 19fps.

Przeważnie jest 25-30 fps , ale te spadki poniżej 20fps denerwują.

Czy to nie za mało ?

Dysk nie mieli bo zdefragmentowany i 1GB RAM

Ludzie pisali , że dodatek lepiej chodzi od podstawówki, a u mnie jest na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już co robić...nie chciał się zainstalować patch fear_update_en_100-106_107 (290 mb) i fear_update_en_100-107_108 (588 mb) :mur: Zamiast już grać !@#!#@$#@%$#@ się z tymi patchami. W readme mam napisane że jest to English version 1.0.

 

Edit: pociskam teraz tego patcha fear_update_engb_100-106_107.exe jak nie wypali to ....

Edytowane przez talib666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was dobra wiadomosci, nie trzeba instalowac zadnego patcha. :D

Zainstalowalem podstawke w wersji polskiej, wrzucilem 'exe' od wersji 1.07 i nic nie plul sie podczas instalacji dodatku, ze nie ma wgranego patcha i wlasnie sobie smigam w extraction. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już co robić...nie chciał się zainstalować patch fear_update_en_100-106_107 (290 mb) i fear_update_en_100-107_108 (588 mb) :mur: Zamiast już grać !@#!#@$#@%$#@ się z tymi patchami. W readme mam napisane że jest to English version 1.0.

 

Edit: pociskam teraz tego patcha fear_update_engb_100-106_107.exe jak nie wypali to ....

Patch fear_update_engb_100-106_107.exe na 100% bedzie dobry

przeoczyłeś wcześniej środkową nazwę engb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dodatek nie ma na płytce patcha?? Bo dzis widziałem dodatek w MM po 39.90 i jutro kupie, ale ciekawi mnie ta kwestia patcha. Ściągać juz dzis aby jutro od razu pograc??

Ma ale w wersji US, a większość osób potrzebuje wersji UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch fear_update_engb_100-106_107.exe na 100% bedzie dobry

przeoczyłeś wcześniej środkową nazwę engb

 

Na tym patchu działa bez problemu.Gierka zapowiada się wręcz miodzio.Zaczne grać jak wszyscy padną spać i zostane ja ,EP, słuchaweczki i...ciemność HAHAHAHAAAA :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...