Skocz do zawartości
kamilo23

Brak W Domu Słodkiego

Rekomendowane odpowiedzi

Włałśnie nie ma u mnie w domu nic słodkiego do jedzenia postanowiłem sobie coś zrobić sam.

 

Patrze jest jakies musli no to troszeczke nasypane do tależyka małego i patzre w szufladzie jest torebka czekolady gellew wkąłdasz do mikrofalówki i jest roztopiona i polałem nią musli i jest git ale nie do końca troszeczke gorzkie to no to siup po cukier puder i jest chłopaki git. :D

 

 

Jaki z tego morał POLAK POTRAFI ZAWSZE I WSZĘDZIE B)

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje kogiel-mogiel ;) 2 surowe zółtka, w uj cukru waniliowego, łyżeczka zwykłego cukru i mieszam :D Po takim jednym do końca dnia nic słodkiego się nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje kogiel-mogiel ;) 2 surowe zółtka, w uj cukru waniliowego, łyżeczka zwykłego cukru i mieszam :D Po takim jednym do końca dnia nic słodkiego się nie chce

 

Lub też pianka z białek. Można dodać jeszcze wiórków kokosowych, jednak wtedy konsystencja zmienia się na bardziej lejącą. Ale jest za to bardzo dobre :D Po takiej piance z 4 jajek już mija mi ochota n cokolwiek słodkiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czekolady zamiast microfalli użyłbym palnika :twisted2:

 

E tam to jest specjalne opakowanie z gellwe, na któym pisze można także włożyć do mikrofalówki :wink:

 

@ath

 

Bardzo śmieszne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznam, że od małego nie potrafię żyć bez słodyczy. Dzień bez batonika, wafelka, czekolady itd. u mnie to rzadkość. Mój mózg potrzebuje duuużo paliwka, a wiadomo, że cukier jest dla niego najlepszy ;).

P.S Jestem chudy jak szczapa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...