Skocz do zawartości
achojecka

Lapek 6000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim. W środę idę kupić laptopa no i zastanawiam się nad 3 modelami:

1:Toshiba Tecra A7-111- http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi...20&DISC_MODEL=0

2:Toshiba Satellite A100-237- http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi...75&DISC_MODEL=0

3: Asus A6j- http://www.sirius.pl/notebooki/towar_cenni..._A6J-Q006H.html

 

Kwota jaką moge przeznaczyć to około 6000zł.

Zastosowanie: Filmy, gry, internet, od czasu do czasu napisanie jakieś pracy w wordzie.

Zależy mi na dobrej matrycy ze względu że będę oglądała sporo filmów na tym lapku.

Do toshib dołożyła bym jescze 512 pamięci. Czy matryca w asusie jest naprawdę taka zła??

Bardzo prosze o pomoc achojecka.

PS. Może jest ktoś z okolic warszawy a najlepiej siedlec kto posiada któregoś z tych lapków??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie asus ma sporo fajnych bajerów ale opinie na temat matrycy są niezbyt dobre. Jak ktoś by mógł mi wskazać jakiś inny model z tych tańszych Asusów bo zazwyczaj tańsze modele można spotkać w sklepie co ma identyczną matrycę jak ten a6ja była bym wdzięczna. Czekam nadal na opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam wlasnie szukam laptopa w tej cenie. Asus fajny ale widzialem matryce i moze sie nie znam na tym ale nie wygladala za fajnie, skad bym na nia nie patrzyl to te same kolory na gorze i dole bardzo sie roznily. Moze tak bywa w laptopach ale dla mnie to za bardzo to widac.

 

Tecra wydaje sie fajna i sam sie na nia napalilem (konkretnie na model 113) ale od laptopa wymaga sie zeby troche na baterii pozyl a tecra jak max 2 godz wyciagnie to bedzie dobrze. Fakt ze od laptopow z taka grafika nie mozna wymagac 6 godz pracy ale wlasnie tu pojawia sie trzecia propozycja...

 

Hp9420 - ma wszystko to co tecra (noo cos kolo tego :wink: ) i co wazniejsze matryce 17" (w drozszej wersji 1680/1050) a co najwazniejsze z testow jakie gdzies widzialem trzyma na baterii do 4-4,5 godz co przy takiej grafice i matrycy jest godne podziwu. Tylko cena juz malo fajna ale najtansza wersja cos kolo 5600 wiec sie lapie w granicach. Ktos na forum ma tego laptopa i mial napisac recke ale jak narazie o tym cicho.

 

Jak ci nie zalezy na sporej matrycy i dlugim czasie pracy na bateriach to tecra bedzie lepsza (troche tansza z lepsza konfiguracja) ale ja bym bral Hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałam tego hp ale jakoś bardziej mi odpowiada matryca 15,4. A wie ktoś może gdzie w okolicach warszawy w jakim sklepie można tego hp zobaczyć albo może ktoś go posiada i by zechciał się spotkać w ramach prezentacji lapka?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałam tego hp ale jakoś bardziej mi odpowiada matryca 15,4. A wie ktoś może gdzie w okolicach warszawy w jakim sklepie można tego hp zobaczyć (...)?

Ciężko jest podzwonić po większych sklepach i popytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest podzwonić po większych sklepach i popytać?

A skąd wiesz czy niedzwoniłam i niechodzłam po sklepach??

Ja się pytam czy ktoś widział ten model lapka w jakimś sklepie bo w tych co byłam albo dzwoniłam i pytałam czy go mają to zawsze odpowiedź dostawałam że nie. Więc jak ktoś wie gdzie mogę zobaczyć tego hp w okolicach warszawy to jeszcze raz prosze o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...