Skocz do zawartości
mongothealien

Proszę O Pomoc - 0 Rh Minus Potrzebna Od Zaraz !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sprawa jest max pilna - umiera znajoma kolegi z forum bron.iweb.pl.

LINK DO POSTU

Szukam osób z okolic Grójca (Warszawa, Żyrardów, Radom).

Prawdopodobnie krew można będzie również oddawać w innych miastach - o tym napiszę jak tylko dostanę info.

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit mam na pewno 0, ale nie wiem jakie Rh. Jestem z Wawy, moge nawet jutro oddac krew tylko jak, gdzie i czy da sie w ogole na szybkiego sprawdzic ta grupe?

 

mongothealien nie mam pojecia jak to zalatwic zeby bylo dobrze (czytaj: nawet nie wiem gdzie jest najblizsza stacja, ale sie dowiem) i jak to zrobic zeby krew trafila do konkretnej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Shit mam na pewno 0, ale nie wiem jakie Rh. Jestem z Wawy, moge nawet jutro oddac krew tylko jak, gdzie i czy da sie w ogole na szybkiego sprawdzic ta grupe?

 

mongothealien nie mam pojecia jak to zalatwic zeby bylo dobrze (czytaj: nawet nie wiem gdzie jest najblizsza stacja, ale sie dowiem) i jak to zrobic zeby krew trafila do konkretnej osoby.

Najlepiej isc do przychodni, zeby pobrali Ci krew na badania, ale zebys nie musial placic (prawdopodobnie) musisz miec skierowanie na badania od swojego internisty. Tak mi sie wydaje, ze tak to wyglada. Gdzie oddac krew? W najblizszej stacji krwiodawstwa w Twoim miescie, sprawdz w necie czy nie ma obok Ciebie jakiegos oddzialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dobre informacje:

...jest delikatna poprawa ale krew nadal potrzebna można oddawać dowolną grupę w dowolnym mieście

 

Trzeba podać

Dla ratowania życia Anny Stępień

Oddział terenowy Regionalnego Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa

Punkt Krwiodastwa w Grójcu

 

W punktach krwiodastwa wam wyjaśnią co i jak

 

ważne jest aby mieć pokwitowanie oddania krwi z wpisem dla kogo

potwierdzić oddanie krwi można na email rckik@rckik.radom.pl ale proszę dowiedzcie się dokładnie w punkcie gdzie będziecie oddawali bo kolega jest nie przytomny z nerwów a z nikim poza mężem nie chcą w szpitalu rozmawiać

 

W razie czego proszę o kontakt telefon lub email 601 784 707 michalplewa@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Witam, udalo mi sie poczynic pewne kroki. Mam nadzieje, ze kompetentne osoby beda potrafily to zalatwic. Zycze powodzenia! Mzoe troche przeslodzilem, ale czego sie nie robi, by pomoc innym...

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Wszystko się dobrze skończyło:

Ustało krwawienie wewnętrzne !!

 

Jest wyraźna poprawa dziewczyna dzisiaj była w pełni świadoma rozmawiała z rodziną stan jest nadal poważny ale lekarze twierdzą że nia ma zagrożenia życia

 

Więcej krwi nie potrzeba i mam nadzieje że tak zostanie.

 

Mam prośbę kto oddał krew proszę o potwierdzenia na email michalplewa@wp.pl i wysłanie potwierdzenia na adres Michał Plewa Miedniewice 57 96-100 Skierniewice

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

To co? Można już odkleić?

Skoro krwawienie ustalo i wiecej krwi nie potrzeba, to chyba mozna ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej isc do przychodni, zeby pobrali Ci krew na badania, ale zebys nie musial placic (prawdopodobnie) musisz miec skierowanie na badania od swojego internisty. Tak mi sie wydaje, ze tak to wyglada. Gdzie oddac krew? W najblizszej stacji krwiodawstwa w Twoim miescie, sprawdz w necie czy nie ma obok Ciebie jakiegos oddzialu.

Tak na przyszłośc bo może się komus przydać: jeśli chcemy oddać krew idziemy do najblizszego punktu krwiodastwa i mówimy co chcemy zrobić. Oni za darmo pobieraja krew i robia niezbędne testy. Jesli wszystko jest OK to mozna zostać dawcą, jeśli nie to niestety. Do tego nie trzeba żadnego skierowania! Po prostu idziesz i oddajesz krew. Tak w ramach ciekawostki: mozna tez poprosić o zbadanie innych często bardzo przydatnych parametrów jak np. cholesterol, za takie badanie nic się nie płaci, wyniki przychodza pocztą i wiemy wszystko o swoim stanie zdrowia. To taka wersja dla oszczędnych:)

To co przydażyło się tej dziewczynie to tragedia! Innego słowa użyc tu nie można... Jak przezytałem na tym forum o co chodzi to aż mnie ciarki przeszły. Bardzo jej i jej męzowi współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I trzeba być grubasem, albo chociażby normalnym wagowo ludziem. Ja niestety nie spełniam tej normy i nie pozwolili mi oddawać krwi :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...