Skocz do zawartości
wawroch

Konkurs Na Najlepsze Chłodzenie Wodne

Rekomendowane odpowiedzi

Serwis Ocetimes.pl ogłasza konkurs na najlepsze chłodzenie wodne (WC). Aby wziąć udział w konkursie trzeba zapoznać się z

regulaminem, a następnie wysłać swoje zgłoszenie wraz ze zdjęciami zgodnymi z regulaminem na adres konkurs@ocetimes.pl. W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z redakcją serwisu Ocetimes.pl. Dla trzech najlepszych twórców WC prócz dyplomu i tytułu „The Best WC, chosen by OCETIMES.pl" przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody. Zachęcamy jednocześnie do odwiedzenia witryn sponsorów konkursu, firmy: Angela.pl, Realitynet, Pc-tuning.

Edytowane przez wawroch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zdąże, ze złożeniem mojego kibelka :D

I mam takie pytanko, czy będzie oceniane tylko i wyłącznie WC :?: Bo nie wiem czy moge mieć taki lekki burdelik w kablach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze czyli jakie? Najestetyczniejsze, najbardziej homemade, najładniejsze, najwydajniejsze, najcichsze? Słowo "najlepsze" dla każdego z nas ma inne znaczenie <_<

Imho najlepsze to zanczy: ładne, wydajne, porządne ... hmmm i takie tam same superlatywy ;)

Ale to raczej juz osobista interpretacja

 

No to zdąże, ze złożeniem mojego kibelka :D

I mam takie pytanko, czy będzie oceniane tylko i wyłącznie WC :?: Bo nie wiem czy moge mieć taki lekki burdelik w kablach ;)

To pewnie Cie zdyskwalifikuje :D:D:D

Konkurs raczej polega na pokazaniu WC i komputera od środka, gdyby chodziło tylko o WC to można by było pokazać je poza kompem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie Cie zdyskwalifikuje :D:D:D

Konkurs raczej polega na pokazaniu WC i komputera od środka, gdyby chodziło tylko o WC to można by było pokazać je poza kompem ;)

No to w takim razie sie zabezpiecze i ładnie wszystko poupycham po dziurach itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze czyli jakie? Najestetyczniejsze, najbardziej homemade, najładniejsze, najwydajniejsze, najcichsze? Słowo "najlepsze" dla każdego z nas ma inne znaczenie <_<

najbardziej pr0 i 3l0 mlodziezowe :D

 

niech wygra najlepszy ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze czyli jakie? Najestetyczniejsze, najbardziej homemade, najładniejsze, najwydajniejsze, najcichsze? Słowo "najlepsze" dla każdego z nas ma inne znaczenie <_<

może po prostu zrobią głosowanie, a wtedy punktów widzenia na znaczenie słowa "najlepsze" będzie tyle ilu będzie głosujących :]

Edytowane przez Pekaok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety koło obudowytrzeba umiescic kartke z napisem "konkurs bla bla bla...." wiec nie wystartuje :lol:

Jest to pewne zabezpiecenie przed oszustami co przywłaszczaja sobie cudza prace jednak dyskfalfikuje to pewne grono osob;]

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po prostu zrobią głosowanie, a wtedy punktów widzenia na znaczenie słowa "najlepsze" będzie tyle ilu będzie głosujących :]

Tylu ilu bedzie głosujących ... oraz tylu ile bedzie mozna kont e-mai'owych założyć :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

20 postow to ino moment.. Kurcze nie mam obudowy wiec nie moge wystartować, a i tak bym nie wygrał z moimi obskurnymi nagrzewnicami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale coś mnie ciekawi?

Jakim prawem ktoś ogłasza konkurs na forum bez wiedzy administracji i moderacji?

Czy ktoś z Was chłopaki się spytał czy wolno?

Albo dział nowości albo dział inne tu nie wolno sobie robić takiej reklamy.

No ładnie się zapowiada na sam początek.

A to:

w regulaminie jest wzmianka, ze trzeba naskrobac 20 postow, zeby moc glosowac

jest z lekka nie na miejscu no chyba, że chcecie kosztem userów z PurePC.pl uzyskać userów u siebie. Jeśli tak to przykro mi ale na to nie pozwolimy.

 

Edit: Przeniesione do działu nowości a usera wawroch prosiłbym o jakieś wytłumaczenie na PW/GG ponieważ tak nie ładnie postępować u kogoś na podwórku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 postow to ino moment.. Kurcze nie mam obudowy wiec nie moge wystartować, a i tak bym nie wygrał z moimi obskurnymi nagrzewnicami ;)

No może i moment, ale co będziesz pisać przykładowo 20 postów żeby oddać jeden głos :lol:

W życiu nie chciałoby mi się tego robić zresztą zniżać się do takiego poziomu? Nigdy bym się do tego nie posunął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wawroch leżysz ;)

W sumie to zgadzam sie w 100% z romkiem (tylko żeby nie było że sie podlizuje ;)) nieładnie postąpiłeś

 

Aha jesli to ma być tylko wewnętrzny konkurs Ocetimes.pl to ja podziękuje, a żadnej nagrody i tak bym nie miał jak zastosować, no chyba że chłodnice (na dwie bym jechał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sorka mój błąd mówiaz szczerze to wiesz co ale jakos nie chce stąd zabierać osób to nie interesuje mnie to chodziło mi wrecz o fajną zabawe. No przyznam sie nie zapytałem sie i mój bład. Co do tych 20 postów to jest taka rzecz ze był konkurs na najlepsza bude bla bla bla no i poprostu zbierali sobie ludzi którzy głosowali na swojego zwolennika i troche oszustwo to było i dlatego cos takiego jest. A chyba nikt nie lubi oszustw. :)

romek Zgadzam sie z tobą. Mogłem zapytać Przepraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkurs moim zdaniem do [gluteus maximus]. jezeli w ich rozumieniu najlepsze=najwydajniejsze (no bo w sumie tak jest) to szanse maja ci ktorzy wpakowali sporo kasy w wc, bo wiadomo ze dobre bloki/pomka=duza kasa=duza wydajnosc. powinno sie oceniac jak najwiekszy wklad w wc, czyli bloki wlasnej roboty, odrestaurowanie starej nagrzewnicy, projekt ladnego shrouda itp. a nie ..... zreszta juz mi sie gadac nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spójrz na ranking bloków na jet-pc, na pierwszym miejscu jest blok Termita który kosztuje "straszną" kupe kasy czyli 99zł ;)

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra moze troche przesadzilem, ale to i tak nie zmienia faktu ze zalozenie konkursu jest bezsensu. to tak jakby zrobic konkurs na najlepszy samochod, kto jaki kupi taki bedzie mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domena padła jutro bedzie wszystko w normie :) normalnie to of sie zrobił ze głowa mała. Powiem tak Nie da sie czegoś zrobic aby ktos nie skrytykował Skelpom które dają nagrody podobało sie wiec nie bede nic zmieniac bo kazdy ma inny gust. A z tego co widze to juz drobne przyczepki są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spokojnie nie chce mi się takich rzeczy robić.

Żyje w pokoju z innymi ludźmi, chyba, że bardzo mi zajdą za skóre to wtedy nie mają życia ;)

 

wawroch na kolejny raz będziesz już wiedział. Jeśli chcesz rozwijać z nami współprace to odezwij się na PW to pomyślimy.

 

A co do konkursu. Nie mam chłodzenia wodnego więc ja odpadam, choć za jakiś czas (planowane 2 miesiące) jedno już będzie działało w 100% drugie będzie dalej w budowie. Ok koniec OT z mojej strony.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...