Skocz do zawartości
wawroch

Konkurs Na Najlepsze Chłodzenie Wodne

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz ale nie wiedziałem zbytnio do kogo pisac i mało siedze na forum Tweak a co dopiero na tym nowym. Mam nadzieję ze Przestępstwa jakiegoś nie popełniłem następnym razem bede pisał do ciebie bo juz wiem. No i Przepraszam jeszcze raz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy punkt regulaminu konkursu:

Cytat: "1. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić do konkursu chłodzenie wodne (zwane dalej WC) tylko własnego autorstwa."

Kryterium uczestnictwa w konkursie?

Teraz mamy dwie sytuakcje:

1. Bloki kupione, chlodnica kupiona, zbiornik kupiony. Wszystko zamontowane, polaczone wezykami,

zacisniete opaskami . (zestaw komercyjny)

2. Bloki zrobione samodzielnie, chlodnica rowniez, zbiornik podobnie. Wszystko dopasowane do siebie,

polaczone wezykami. (tzw. home made)

Ktora sytuacje podciagnac pod "... tylko wlasnego autorstwa".

 

wawroch ->

IMHO wydajnosc chlodzenia nie powinna byc brana pod uwage w takich konkursie,

a jesli juz wogole to na ostanim miejscu powinno sie znajdowac takie kryterium wyboru.

W przypadku komercyjnego bloku mozna okreslic orientacyjna "wydajnosc", ale w przypadku bloku

"home made" nie ma szans i nie mam na mysli produkcji uzytkownikow forum, tylko pojedyncze

egzemplarze blokow. W przypadku chlodnicy jest podobna sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie i dlatego nie jest wydajnoisc zbytnio brana pod uwage tak jak to powiedziałe we wcześniejszym poscie ze nawet jesli ktos ma wypasionie wydajne Wc a wc wala sie co rusz gdzie inna czesc lezy to nie ma szans. Wsłasnego autorstwa chodziło bardziej ze nie kolegi np albo sciągnieta z neta. Zdarzały sie takie przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytcie o "najlepsze" - > ja pisalem info i regulamin

chodzi o to, ze jeden moze miec WC z wlasnych blokow (piteq) chlodnice sam znalazl i sam wyczyscil itd... ale moze miec to tak zrobione, ze nawet sie na to patrzyc nie chce bo burdel straszliwy mozna miec w budzie, ale jak ma wszystko perfekcyjnie, to moze liczyc na wysokie miejsce

2. ktos kupil wszystko zalozmy od innovateca.... lub nawet od dangerden-a, wydal na to 2 kola i sie cieszy ze wygra - ma male szanse

3. przyszedl kazio, kupil CPC odpicowal to, pozlocil chlodnice (bloki juz sa zlote :P ) - wydajnosci to ciezko w tym zestawie szukac

4. kupil ktos wszystkie czesci w RN lub X4P zmontowal.... tez nic specialnego

 

ogolnie to liczy sie wyglad calosci, przemyslane i dobrze zaadoptowane do obudowy rozwiazanie.

Najbardziej chodzi o rozplanowanie i wyglad ukladu, ale nie mozna przekreslac takich walorow jak wezyki 2/3 np....

 

ciezko wskazac konkretna ceche ukladu jako jedyne kryterium konkursu, bo przekreslalo by to szanse dosc duzego grona userow. Kazdy z uczestnikow i jury(userzy) ma rozum i bedzie chyba w stanie okreslic ktore wyglada najlepiej i zostalo zrobione najbardziej PRO

tyle o zasadach - jak beda pytania z przyjemnoscia odpowiem

 

znalazlem jeszcze zarzut ze trzeba sie na forum rejestrowac i pisac

wiem, ze to nie jest najlepsze roziwazanie, ale tylko nad takim mozna miec kontrole co do ilosci glosow oddanych przez jedna osobe

zalozmy, ze zrobilo by sie stronke z accessem po zalogowaniu - ok, ale majac wystraczajaca liczbe kont mailowych (z tym nie ma problemu) taki user moze w znaczacy sposob wplynac na wynik konkursu

napisanie 20 postow na temat, wiaze sie z poswieceniem troche czasu i wiedzy.... nie bedzie sytuacji ze grono zjaomnkow umiejacych wlaczyc tylko komputer i nie wiedzacych nic o WC, nawet na jakiej zasadzie to dziala, odda swoje glosy na kolege

ocetimes, nie jest bardzo znanym serwisem, ktory mogl by sobie pozwolic na normalna ankiete, bo jeden user nie mial by wplywu na wynik konkursu.... choc np na B....k . pl rozne rzeczy sie zdarzaly, a to jeden z wiekszych w naszym kraju

 

dobra... juz koncze:D

ostatnie slowo o tej kartce z napisem recznym, ktora ma byc kolo WC

ma to wyeliminowac oszustwa, takie jak misiu15go napisal - przywlaszczanie sobie cudzych prac

uznawana jest tylko recznie podpisana kartka, bo z wydrukiem i zrobieniem fake-a przy pomocy photoshopa raczej nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...