Skocz do zawartości
Graham_Hayes

Sekwencja filmowa ktora naprawde potrafila wyryc sie na ...

Rekomendowane odpowiedzi

taki filmik gdzie podrzynaja rosyjskiemu zolnierzowi gardlo :evil:

i zgadnijcie teraz kto dal linka do tamtej stronki :x

 

nieeeee tylko nie te filmiki - mam je wszystkie !!!!! bleeeeeee...... mi ciary przeszly jak ten koles strzelil sobie w łeb - nie podam tego linka (a znam go ) na forum bo mnie ktos zjedzie za to !! jak cos to na PW moge podac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mnostwo scen ktore pamietam teraz i zapamietam jeszcze na wiele dni. Jednak z takich najnowszych to jak w James Bond: Die another day - balet samochodow na lodzie, "Droga do zatracenia" (z Tomem Hanksem) jak rozwala zakapiorow swojego "przyrodniego" ojca i wogole nie ma dzwieku - to bedzie klasyczna scena za 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scena z matrixa - walka w holu budynku z ochroną, potem scena kiedy neo ze smiglowca z miniguna nawalał,

scena z robocopa 1, kiedy bandyci rozstrzeliwują murphego ze shootgunow

no i nakoncu cukiereczek - dyskoteka w blade 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American History X - Norton rozwala głowe "negro" na krawężniku, a potem z uśmiechem na ustach daje się aresztować !!!!!!!

Droga do zatracenia ... Tom Hanks wręcza alfonsowi list z poleceniem zabicia doręczyciela listu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American History X - Norton rozwala głowe "negro" na krawężniku, a potem z uśmiechem na ustach daje się aresztować !!!!!!!

Droga do zatracenia ... Tom Hanks wręcza alfonsowi list z poleceniem zabicia doręczyciela listu ;)

A ta scenka co wspomnialem, co o niej sadzisz z tego filmu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze film PREDATOR - jak predzio ryczy , i jak sa ci kolesie w lesie i nagle ten murzyn wydyga i zaczyna naparzac z wulkana (czyt. miniguna) w las , a potem wszyscy zaczynaja strzelac

 

 

film KOD DOSTEPU - SWORDFISH - jak na poczatku klientka wypakowana c4 wybiega na srodek ulicy i wybucha- ten efekt w zwolnionym tempie !!!!! uhuhuhuhu - naprawde gratulacje efektow w tym filmie - rozwalaja mnie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American History X - Norton rozwala głowe "negro" na krawężniku, a potem z uśmiechem na ustach daje się aresztować !!!!!!!

Popieram w 100%... Uwielbiam ten film, dobra jest tez scena na koncu jak "little nigro" rozwala w kiblu szkolnym bialego punkass...

Dobra jest jeszce scena z "unbreakable" z brucem willisem i samuelem jacksonem, gdy samuel spada ze schodow i .... achhhhhh ten dzwiek chrupiacych kosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Twierdza" jak Cage wbija sobie w serce ta mega strzykawe.

Dyskoteka w "Blade 1" i w "The 51st State" - wypas imprezki

"Pulp Fiction" jak Vincent Vega w samochodzie rozwala tego Murzyna

A najbardziej to chyba scenki z "Przekretu" w kawiarni i ta z samochodami (wtejemniczeni wiedza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly evangelion, kilka scen z dragonball'a (min. gdy Son Goku alczy z lord slug i prawie zamienia sie w ssj, gdy walcza z brolly :mrgreen:) kilku innych anime, do tego sporo fajniejszych akcji w filmach ale przedewszystkim anime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scena z najdalej wysunietym punktem obrony na rzece w filmie "Czas Apokalipsy" Jak goscu juz swira dostaje i strzela do duchow.

Albo jak koles z granatnika bezblednie trafia bez patrzenia, na samo wyczucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy a ja raz jeden w życiu rozpłakałem się na filmie, w wieku jakichś 6 lat jak jacieś żule rozwalały bardzo miłego robota o którym był film :lol: Oczywiście później ktoś ich złapał, jego naprawił i wszystko było z happy endem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio (ze dwa miechy temu :wink: ) całkiem rozwaliła scena z K19, naprawa reaktora i strach tego młodego marynarza, naprawdę mocne (nie chciałbym nigdy być w takiej sytuacji, całe szczęście nie pływam na starych ruskich atomowych okrentach podwodnych).

A ze scen które mi się podobały to np. z 60 sekund, motyw z narzędziami (cegła :wink: ) akcja w nocy i ucieczka kanałami burzowymi oraz ze starszych filmów to z Tylko dla orłów (zajebisty film, mój ulubiony :mrgreen: ) akcja z kolejką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ciary przychodzily w scenie z "Ojca chrzestnego" 3 - ostatnia scena na schodach.Al Pacino jest wielki!!

Niczego sobie jest scena z "Człowieka z blizna" - "rozmowa" z Kolumbijczykami...

W kazdym filmie (no moze prawie w kazdym) znajdzie sie cos do wspominania.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka Gandalfa z Balrogiem i obrona Helmowego Jaru (oczywiscie z Dwóch Wież). Widać jak duży postęp dokonał się na przestrzeni ostatnich kilku lat na polu wykorzystania technik komputerowych w kinie. 100% realizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele tych co mi zapadly w pamiec juz wymieniliscie. Dodalbym moze:

- Obcy II: pierwsze spotkanie z obcymi. Puste duze pomieszczenie a detektory pokazuja ruch o 5,4,3... metry obok. A potem szalencza jazda transporterem opancerzonym po korytarzach.

- Star Wars (trylogia): walki w poblizu Gwiazdy Smierci.

- XIII wojownik - finalowa bitwa, a raczej sceny tuz przed nia.

- Bruce Willis w brudnym podkoszulku z zakrwawionymi stopami :)

- Arnold w True Lies - sam poczatek :) :) :)

- Arnold w Last Action Hero - rowniez sam poczatek :) oraz kwestia "on ma dzisiaj patrol z czarno-bialym Bogartem" :) :) :)

 

Mnostwo tego jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Rozciecie konia w Celi

-Plaszcz 'zchodzacy' ze scian w Celi

-Scena z "Tożsamości Bourne`a" gdy ten zlatuje z zwlokach agenta klatka schodowa, w locie pakuje kulke typowi a po upadku wijac sie z bolu przeladowywuje pistolet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze strasznie duzo tych scen bylo..

 

Napewno z matrixa akcja z minigunem i bieg morpheusa.

Walka boromira w obornie merry i pippina.

Walka gandalfa z balrogiem.

Scena z predatora z minigunem.

Ze smiesznych scenek to oczywiscie American pay i scena w pokoju z kamerka :lol: .

jak se cos przypomne to dopisze jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak tak czytam to widze te filmy na nowo. Same smakolyki :D

Piekna jest scena w "Przyczajonym tygrysie, ukrytym smoku" na sam koniec filmu gdy ta chinka rzuca sie z gor Wudan w przepasc aby spelnic marzenia. Oczywiscie muzyka w takich scenkach odgrywa podstawowa role - oczywiscie oprocz wspomnianego przeze mnie "Droga do zatracenia" gdzie cisza byla glosniejsza od tych kul, ktorymi...... bla bla, powtarzam sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...