Skocz do zawartości
Graham_Hayes

Sekwencja filmowa ktora naprawde potrafila wyryc sie na ...

Rekomendowane odpowiedzi

Ghost in the Shell - scena walki z czołgiem, a zwłaszcza scena jak próbuje otworzyć właz, ale również scena kreacji cyborga, oraz chyba najlepsza: scena z miasta, kiedy obserwuje "normalne" życie...

 

Blade Runner - praktycznie każda scena tego filmu, z największym uwzględnieniem końcowej (kiedy umiera Roy), ale również scena z sową, scena w barze, nie no... po prostu każdy moment jest godny zapamiętania....

 

Legenda - scena z jednorożcami (również w Blade Runnerze, jako, że Scott już w trakcie pracy nad BR, miał w głowie pomysł na Legende)

 

Terminator 2 - ostatnia scena (jak byłem mały to sie popłakałem).

 

Dark Crystal - film za całość, ale są sceny, które zapamiętałem mimo, iż przez wiele lat nie pamiętałem co to za film i nie mogłem skąd go zdobyć: jak np: scena wymiany wspomnień, scena przyzywania zwierząt...

 

 

Pitch Black - z nowszych filmów, to moment, w którym Vin Diesel mówi "Looks clear.", wychodzą i przelatuje potwór, koleś ma pretensje, pyta sie jak teraz a Vin: "Looks clear." :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele fajnych scen... w tym momencie przypomniały mi się:

"Ostatni Mohikanin" kiedy Madeleine Stowe rzuca się w przepaść...

"Omen" - Gregory Peck odkrywa na ciele synka znak 666,

"Czas Apokalipsy" - atak helikopterów na wioskę. (Ach ten Wagner) :D

"Adwokat diabła" - scena z pustą ulicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mnostwo scen ktore pamietam teraz i zapamietam jeszcze na wiele dni. Jednak z takich najnowszych to jak w James Bond: Die another day - balet samochodow na lodzie, "Droga do zatracenia" (z Tomem Hanksem) jak rozwala zakapiorow swojego "przyrodniego" ojca i wogole nie ma dzwieku - to bedzie klasyczna scena za 10 lat.

Taaaa. Scena jest wyj.... w kosmos. Ma niepowtarzalny klimacik :)

Polecam wszystkim. Dla tej sceny film można zobaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny topic gratki pomysłu jak mi sie bedzie cos przypominało wiecej to bede powiekszał posta dojde do 100 lekko :twisted:

 

1 matrix- all

2 star warsy -all

3 snatch -koncowa scena walki na ringu zajebi,sta wogule film all rulezz

4 terminator 1 -koncowa scena jak mysla ze arni zginoł w ciezarowce a tu zonk

5 terminator 2- all

6 commando- jak arni se na poczatku niesie dzewo,jak puszcza kolesia trzymanego nad przepascia(i lay) i scena koncowa jak naparza z wszystkiego co ma w nadbiegajace mieso armatnie a kule leca nad krzewami róż

7 fight club -scena w ktorej norton masakruje twarz blondynkowi

8 sceny z bondow (za duzo pisania)

9 seven- jak pały znajduja "trupa" w mieszkaniu na łozku aten nagle łapie powietrze

10 blade 1 - disco na samym poczatku

11 ghost in the shell -scena koncowa (proba wyrwania włazu) wogule anime rulezz

12 legend- scena jak ten czerwony rogaty wychodzi z lustra

13 dumb and dumber -koncowa scena gdy zatrzymuje sie autokar z laskami,,

14 lord of the rings 1 2 ,,3

15 swordfish -scena na samym poczatku z kulkami

16 american history x- zeby na kraweznik..

17 basic instinct -szaron w czasie przesluchania noga na noge (ogladalem to na stopklatce ...

18 end of days- jak gabriel byrne sprzedaje strzala kolesiowi i mu sie głowka rozlatuje

19 evil dead- jak brucowi cambellowi demon opanowuje reke i wogule cała trylogia rulez

20 conan barbarzynca i niszczyciel all

21 pulp fiction

22 jackass the movie- all

23 from the dusk till dawn -salma tanczy miodzio...

24 filmy z jackie chanem -za duzo pisania

25 irreversible- scena gwaltu i gasnica

26 the cathedral- koncowka (powinien dostac oskara amerykance sie nie znaja)

27 hannibal- scena jak ray wpierdala swoj własny mozg

28 con air -scena jak wyprowadzaja tego kolesia naj niebezpieczniejszego wtym ubranku i pozniej zdejmuja mu maske a tu taki cieć.

29 never ending story 1- all(sentyment z dziecinstwa jednak kolejne czesci ti totalny chłam i kaszana)

30 scent of a woman- jak al tanczy z laska tango

31 knockaruond guys-scena w barze w stylu czy jest tu jakis cwaniak a konkretnie jak mu vin diesel spuszcza w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ol

32 the pianist-szkop wybiera z szeregu kilku zydow kladzie ich na glebe i pokolei kula w łeb dochodzi do ostatniego i mu sie konczy magazynek...

33 kung pow- poczatek ,"betty", i wogule..

34 black hawk down-marine wychodzi z budynku i wpada w poslig jednoczesnie zamiast w niego mały murzynek trafia z ak47 w swojego starego

35 final destination-koncowa scena wogole all

36 american pie-stifler i wszystko jasne

37 american psycho-scena w domu z siekierka(powinien byc oscar dla bale'a)

38 cape fear- jak de niro rucha(w sumie gwałci)laske od tyłu i po chwili odgryza jej policzek..

39 the elephant man -all wzruszajacy film

40 braindead(dead alive)- mamuska, scena z kosiarą na koncu

41 jaws- jak poraz pierwszy wystawia pysk z wody

42 e.t.-scena jak sobie fruną na rowerku

43 godfather- marlon i sycko jasne

44 the rules of attraction - all ryje psyche rowno jak koles podczas stosunku puszcza pawia S.S. na plecy wogule koncowka

45 Bowling For Columbine - amerykanie to idioci to trzeba zobaczyc !! zakladasz konto w banku i dostajesz shot-guna !!!

46 Cold Mountain- scena otoczenia wojsk polnocy (masakra)

47 Fear and Loathing in Las Vegas - depp z del toro miażdza !!!rycie psyhy przedostatnie starcie ;]

48 Knallharte Jungs 1i 2 -zajefajne niemieckie komedie redbul rox !

49 shining - dzak nikolson psyho

50 The Usual Suspects - film normalnie mnie zdziesiątkował ; kim jest kajzer sołza !jedno z najbardziej szokujacych zakonczen jakie widziałem !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Behind Enemy Lines' - za linia wroga scena jak F/A-18 usliluje uciec dwom rakietom SAM , potem film mozna wylaczyc

"Pearl Harbor" sceny z walk na Anglia ujecie walczacego spitfire z Benem Affleckiem i w tle tekst z listu "droga Evelyn , tu jest inaczej niz myslalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last Highway - ostatnia scena

Forrest Gump - cały

Pulp Fiction - cały

Matrix - ostatnia godzina filmu

Kompania Braci - większość odcinków

Szeregowiec Ryan - Omaha i potyczka z niemcami w mieście

a i jeszcze teledyski Tool-a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leon sie nie liczy bo on cały zapda w pamięć a Oldman szczególnie :) a w tym topiku miały byś sceny!!!!!!!!!!! a nie filmy :)

 

Ja zgłaszam kandydature Adwokata Diabła, jak Al Pacino wkłada palec do wody święconej w katedrze :) :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłaszam kandydature Adwokata Diabła, jak Al Pacino wkłada palec do wody święconej w katedrze :) :) ;)

Al Pacino jest w całym tym filmie REWELACYJNY! Dla mnie ten film jest jednym z lepszych obrazów ostatnich lat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robocop - Murphy rozwalany shothanami

 

Robocop pierwszy raz pojawia się na komisariacie , strzelnica, szpikulec w szyjii :D, walka w ED-em...ogólnie film mimo lat nic się nie zestarzał- full wypas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...