Skocz do zawartości
Stalkaor

Neo 640

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ostatnio kolega u którego stoi router dowiedział się, że tpsa sprawdza użytkowników neostrady 640 ze względu na walkę z piractwem (pozostałe opcje z limitem zostawiają w spokoju). mam zatem pytanie czy ktoś słyszał o takich posunięciach tepsy? pytam bo jesteśmy o krok od zmiany na 1 megowe łącze z "marnym" 25 gigowym limitem.

dodam, że średnio miesięcznie pobieramy ok 40 giga.

z góry dzięki za odzew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze powiedz mi "jak" sprawdzają?? pukaja do drzwi??

 

a po drugie nie wiem czy byłoby to mądre posunięcie..śmiem twierdzić iz wtedy wieeeele osób by zrezygnowało z netu a to z kolei nie jest po myśli TPSA

 

trzeciea możliwośc (imho baaaardzo prawdopodobna)..zamiast zrywać umowy z uz. neo 640 (bo w koncu kiedys to sie stanie - nie oszukujmy się :) ) puścili fame do netu żeby ludzie sami przechodzili na opcje limitowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem o podziale lacza ( router ) do innych lokali a nie o "piractwie"

i do tego odnosza sie logi - nie musza isc do lokalu zeby to sprawdzic, co moze tepse obchodzic jakie sciagasz pliki ? to jest tylko ISP.

P.S.

cytat: "Kolejna akcja propagandowa mająca na celu zastraszanie internautów ;>. I pomyśleć, że nawet na tym forum zdarzają się tacy, którzy w to wierzą. Jeżeli masz wątpliwości, to kup sobie urządzenie do szyfrowania danych na HDD (128 czy więcej bit), wtedy Twój dysk będzie bezużyteczny dla kogokolwiek z jakąkolwiek szybką maszyną łamiącą klucze ;-)"

 

zeby zobaczyc jakim softem sie poslugujesz nie trzeba "fizycznie" przegladac twojego dysku !

Edytowane przez avecezary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna akcja propagandowa mająca na celu zastraszanie internautów ;>. I pomyśleć, że nawet na tym forum zdarzają się tacy, którzy w to wierzą. Jeżeli masz wątpliwości, to kup sobie urządzenie do szyfrowania danych na HDD (128 czy więcej bit), wtedy Twój dysk będzie bezużyteczny dla kogokolwiek z jakąkolwiek szybką maszyną łamiącą klucze ;-).

 

A neostrady oczywizda nie zmieniaj, może droższa i słabsza, ale wolność ceni się ponad wszystko.

kaza ci odszyfrowac. i sprobuj nie wspolpracowac.... dziwi mnie wasza naiwnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co się dowiedziałem chodzi o "wędrownych" techników tepsy, którzy sprawdzają czy łącze jest podzielone

czekam na dalsze opinie w tej sprawie

dziękuje wszystkim, którzy już zabrali głos w tej sprawie (jestem spokojniejszy :D )

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

To tylko w tej neo tak chodzą? A w innych np. 256 czy 512 nie sprawdzaja? Ja mysle ze to "pic na wode", jakby zaczeli sprawdzac kazdy by rezygnowal bo po co im szybkie lacze jak nie mogą ściągać...bo zaraz będą gonić?Co Oni jeszcze chcą? Kase dostają to czego brak? Wkońcu o to im chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie zabroni Wam dzielić usługi w obrębie lokalu, czy udostępniania Internetu na wszelkiego typu maszyny wirtualne.Tego nie da się sprawdzić."

Grubo sie mylisz jesli chodzi o sprawdzenie. Nie ma zadnego problemu, bez "specjalnych ekip".

Edytowane przez avecezary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

pisalem tylko o sprawdzeniu dzielenia lacza

cosik moze nieprecyzyjnie sie wyrazilem :P

Cosik bardzo nieprecyzyjnie... przypominam, ze regulamin Neo przewiduje mozliwosc dzielenia do woli w obrebie lokalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo piszecie że "dostaje tepsa kase, to co więcej mogliby chcieś"

widać duzo ludzi nie czytało tego, co podpisywali, ablo rodzice chociaż...

czytaliście jakie są korzyści udowodnienia udostęniania neta poza lokal? hehe

nie chce mis ie przepisywac ale skromnie moge powiedzieć żę każdy zapłącony miesiąc.. pomnożą sobie razy 3 ;] do tego kolejny mnożnik- razy ilość użytkowników, dla przykąłdu:

ktośą ma neta trzy lata już.... opcja jakaś tam za 200 zeta ;] router na 4 osoby...

200 złotych razy 3 lata i razy 4 ;] czyli 200 zeta razy 36 i razy 4 ? ;] wole tego nie mnożyć i nie podawać wyniku... to tylko te co naliczą.. jeszcze jest kara odgórna do zapłąty czy coś....

więc niech ktoś jeszcze raz powie "dostają kase..." widać- mało dostają jakby nie było :D

Edytowane przez osek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ok, ale dla mnie chodzenie kolesi od neo+ i sprawdzanie czy się ściąga piraty ? W ten sposób sami się udupią, koleś będzie miał sprawe itd, a potem zrezygnuje z neo+ na rzecz innego ISP, bo przez tepse musiał płacić grzywne czy coś tam. To jest tak jakbym całe życie zarabiał na lewo, nikt by tego nie odkrył, a ja się przyznam w podeszłym wieku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo piszecie że "dostaje tepsa kase, to co więcej mogliby chcieś"

widać duzo ludzi nie czytało tego, co podpisywali, ablo rodzice chociaż...

czytaliście jakie są korzyści udowodnienia udostęniania neta poza lokal? hehe

nie chce mis ie przepisywac ale skromnie moge powiedzieć żę każdy zapłącony miesiąc.. pomnożą sobie razy 3 ;] do tego kolejny mnożnik- razy ilość użytkowników, dla przykąłdu:

ktośą ma neta trzy lata już.... opcja jakaś tam za 200 zeta ;] router na 4 osoby...

200 złotych razy 3 lata i razy 4 ;] czyli 200 zeta razy 36 i razy 4 ? ;] wole tego nie mnożyć i nie podawać wyniku... to tylko te co naliczą.. jeszcze jest kara odgórna do zapłąty czy coś....

więc niech ktoś jeszcze raz powie "dostają kase..." widać- mało dostają jakby nie było :D

Ok, ale dla mnie chodzenie kolesi od neo+ i sprawdzanie czy się ściąga piraty ? W ten sposób sami się udupią, koleś będzie miał sprawe itd, a potem zrezygnuje z neo+ na rzecz innego ISP, bo przez tepse musiał płacić grzywne czy coś tam. To jest tak jakbym całe życie zarabiał na lewo, nikt by tego nie odkrył, a ja się przyznam w podeszłym wieku :P

Dobra tylko, powiedz sobie po co oni to mieli by robic :>? Przeciez straca klienta, i kase. Dobra zaplacisz im kare, moze nawet bekniesz przed sadem, ale co? Ale straca klienta, i nie bedziesz im przynosil dochodow tam przez x lat, tylko jednorazowy dochod. Takze watpie, ze kogokolwiek sprawdza :>...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

@st1ch

Przeczytałeś uważnie to co JA napisałem? Napisałeś to samo co ja innymi słowami. Zauważyłeś np. "a potem zrezygnuje z neo+ na rzecz innego ISP" ??

 

 

piłeś coś?:>

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że to, co im jako kare- zapłaciłby 'ktoś' ;] to napewno nie jest to dokładnie tak jak ja napisałem, akle jest to pwota cos koło 30.000 zeta ;] to jest ponad 12 lat ;] heh ;]

druga sprawa- z tp korzystają tylko ci, którzy nie mają wyboru ;) więc jeśli mi by sie dało- to z miejsca zmieniam tpzgroze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...