Skocz do zawartości
Destiny

Głosny Napęd...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

od jakiegos czasu moja nagrywarka DVD z ktora mam klopoty jest dosyc glosna.

Model to TSSTCorp TS-L532U.

 

Wydaje dosyc dziwne dzwieki ktorych nie slyszalem ze swojego CDromu w PCecie, ani w nagrywarce kumpla w jego kompie.

 

Czy jest mozliwe ze wina nieczytania plytek, i problemami z wypalaniem moga byc wlasnie te dzwieki??

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od jakiegos czasu moja nagrywarka DVD z ktora mam klopoty jest dosyc glosna.

Model to TSSTCorp TS-L532U.

Wydaje dosyc dziwne dzwieki ktorych nie slyszalem ze swojego CDromu w PCecie, ani w nagrywarce kumpla w jego kompie

Czy jest mozliwe ze wina nieczytania plytek, i problemami z wypalaniem moga byc wlasnie te dzwieki??

Pozdrawiam,

Mam ten sam model nagrywarki - i jakby rzec: objawy mniej więcej te same :) Jak sądze jest to spowodowane bezpośrednio jakością płyt (tak sadze z moich obserwacji) oraz systemu resorowania płyty (moja nagrywarka nie lubi niektórych pozycji na moich kolanach i warczy jak szalona), jak i również tego że była po prostu brudna. Solidne czyszczenie (przy rozbieraniu lapa + odkurzacz okresowo) robi jej dobrze ;) Nie wiem czy to moga byc jakies problemy z firmware'm - ale nie podejrzewam. To tyle z moich obserwacji - a jak lapa masz na gwarancji - spróbuj wysłać samą nagrywarkę może :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzwonilem do serwisu (anglia) to przemily pan (by go tak piiiii) po uslyszeniu ze nagrywarka nie czyta czasem plyt i nie nagrywa powiedzial zeby przyslac calego laptopa...

 

Chyba na glowe upadli :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzwonilem do serwisu (anglia) to przemily pan (by go tak piiiii) po uslyszeniu ze nagrywarka nie czyta czasem plyt i nie nagrywa powiedzial zeby przyslac calego laptopa...

 

Chyba na glowe upadli :mur:

Chyba nie pozstaje Ci nic innego - u mnie oprócz warczenia nie daje innych niepokojących objawów, ani nie ma żadnych problemów z zapisem/odczytem płyt, więc nie jest to aż tak problemowe. Poza tym wydaje mi się że serwis w UK będzie 1000% lepszy od osławionego już (negatywnie oczywiście) BLASCu w naszym kochanym Kaczorlandzie ;) Powodzenia i napisz jak rozwiążesz problem.

Pozdrawiam

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie zobacze jak sytuacja bedzie wygladac po upgradzie ramu jako ze do wypalania plytek DVD potrzeba troche ramu a sama winda duzo zrzera :/ do tego wyglada na to ze moja nagrywara nie specjalnie lubi plytki TDK, zwlaszcza CDki bo wywala mi errora ze to "incorrect media insterted" albo cos takiego.

musze kupic jakies inne plytki a tamte sprawdzic przy okazji na innym kompie.

 

BTW. jakich plytek uzywales?? jakie wypalales itd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ta sama nagrywarke i podczas nagrywania plyt wydaje warczacy dzwiek ale wszystko nagrywa sie dobrze. U mnie byla cicha przez 4 miechy a pozniej zaczela warczec.

moj "fantastyczny" ejser ktory od 1,5 mies jest w serwisie (uk) ma problem z tsst juz drugi raz. srednio wychodzi ze co 2 miesiace trzeba taki naped wymieniac. tsst czyli samsung to najwieksze padlo jakie widzialem. choc dorownuje mu drugi z montowanych w acerze - matSHITa. tez strasznei awaryjna padaka. proponuje nie wysylac laptopa do serwisu tylko wyrzucic naped i kupic nec'a

to powinien byc koniec problemow. wydatek 300 zl

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałeś z polski do anglii czy jestes w anglii?? Jak oceniasz angielski serwis acera??

witam

odpowiedz odnosnie ich serwisu - temat doswiadczenia z firma blasc (mam takie i takie) strona 12

 

a na szybko

naped pierwszy raz w polsce - 2 tgodnie czekania i przyslali nowy

 

drugi raz uk - 1,5 miesiaca czekam (ale tym razem wymiana plyta glowna naped i matryca). w zeszly piatek po uzyskaniu odpowiedzi ze czekaja na czesci poprosilem o nowego laptopa. w sobote mi odpisali ze maja czesc - nie wiem jaka i ile mnie jeszcze beda zwodzic.

bede bardzo pozytywnie zdziwiony jak ten laptop bedzie jeszcze dzialal po powrocie

 

 

podziele sie wrazeniami jak tylko go otrzymam

 

 

acer uk to padaka - wiem bo wysylam tam laptopy klientow. jestem technikiem it :D i to czesc mojej pracy

Edytowane przez carlisle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...