Skocz do zawartości
szpak

17" Czy 19" Bardzo Pilne ( Do Jutra Do 13) Lcd

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Mam do was prosbe. Dzis zepsuł mi sie moj monitorek belineaa a ze bez monitora moje istnienie na tej planecie nie ma sensu musze cos do jutra kupic. Moj budzet to 1400 pln. Jako ze nie mam kompa teraz i nie moge sie rozeznac w temecie bo brak mi czasu na to licze na was. Wacham sie miedzy dobra 17" a jakas 19" <- o których nie mam za duzego pojecia.

 

co do 17 to tak :

1) samsung 770p 6ms 1500 kontrastu i chyba 500 jasnosci

2) Lg NOWOSC L1770H <- chyba Kontrast 1600 4ms i jasnosci 300

 

19' to jeden kandydat

 

1) to jakas 19. Zauwazyłem ze Benq FP91GP jest zachwalany ale na innym forum MvA jzu tak dobrze nie byl oceniony

 

A moze jakas inna propozycja w tych pieniadzach

 

Monitor ma sluzyc do Netu TV filmow i grania Please nie piszcie zebym poszukal na forum bo nie moge bo nie jestem u siebie. Dzieki z góry

Edytowane przez szpak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Mam do was prosbe. Dzis zepsuł mi sie moj monitorek belineaa a ze bez monitora moje istnienie na tej planecie nie ma sensu musze cos do jutra kupic. Moj budzet to 1400 pln. Jako ze nie mam kompa teraz i nie moge sie rozeznac w temecie bo brak mi czasu na to licze na was. Wacham sie miedzy dobra 17" a jakas 19" <- o których nie mam za duzego pojecia.

 

co do 17 to tak :

1) samsung 770p 6ms 1500 kontrastu i chyba 500 jasnosci

2) Lg NOWOSC L1770H <- chyba Kontrast 1600 4ms i jasnosci 300

 

19' to jeden kandydat

 

1) to jakas 19. Zauwazyłem ze Benq FP91GP jest zachwalany ale na innym forum MvA jzu tak dobrze nie byl oceniony

 

A moze jakas inna propozycja w tych pieniadzach

 

Monitor ma sluzyc do Netu TV filmow i grania Please nie piszcie zebym poszukal na forum bo nie moge bo nie jestem u siebie. Dzieki z góry

Bierz benq

 

z 17" 1) ma 1500kontrastu i 250jasności

wg mnie bardziej opłaca sie FS P17-2 ze względu na odwzorowanie kolorów

tylko byleby była nowa wersja :)

 

2) jestna matrycy TN :)

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troche jeszcze poczytałem i juz wiem ze LG odpada co do benka :) jestem prawie przekonany Tylko ze ten swiecacy rog ekranu podczas ogladania filmow mi troche nie pasuje - no mam ochote na 19 ale ten samsung 770p tez kusi. Z innych 19 nic nie moge znalesc zeby nie bylo na TN i mieszczacy sie w moim budzecie. Dajcie jeszcze jakies namiary na cos godnego polecenie.

 

 

ps. Gdybym wiedzial ze uda mi sie kupic samsunga 770 p czarnego albo niebieskiego nie zastanawialbym sie wcale. Ten biały mi srednio lezy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no - raczej będzie cięzko z innym kolorem

możesz wziąś niewiele (praktycznie wcale) gorszą wersja 173P+ - ona jest ładniejsza i w czarnym kolorze :) http://www.mva.pl/?id_kategorii=2&top=71&kategoria=222

rożnią się tylko modelem wbudowanego akceleratora - 770-6ms 173p+-8ms jednak sądze że i tak nie będzie zadnej różnicy - pewnie to chwyt producenta ;) gdyby to była prawda to byłby z 200zł droższy a nie 30 :)

 

i jeszcze jest http://www.mva.pl/?id_kategorii=2&top=71&kategoria=234

jest szybszy od samsungów i ma wszystkie kolory 8Bitowej palety (16,7M) samsung ledwie dociąga do prawie 16,2 :)

(ma 6bitową + mieszadełko )

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...