Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie chcecie tuningować brere czy inną furę? robicie to, nie chcecie- nie robicie ! nikt was nie zmusza

Nie wiem jak tobie, ale mi sie nawet patrzeć nie chce, jak komputer wybiera sobie do wyscigu brerę i sobie ją tuninguje... Czy już zapomniałeś o zielonych SLRach ze skrzelami tu i tam albo Forda GT obwieszonego spoilerami w Most Wanted? Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie chcecie tuningować brere czy inną furę? robicie to, nie chcecie- nie robicie ! nikt was nie zmusza

Popieram w 100 % !!!!!!! Opcja tuningu powinna być możliwa w każdym aucie nie ważne czy to muscle car czy ferrari enzo, czy inny porschak. Nie chcesz to nie tuninguj twoja strata. Ja tam chętnie poubieram te wózki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100 % !!!!!!! Opcja tuningu powinna być możliwa w każdym aucie nie ważne czy to muscle car czy ferrari enzo, czy inny porschak. Nie chcesz to nie tuninguj twoja strata. Ja tam chętnie poubieram te wózki :D

Tak, tylko mam nadzieje, że nie zrobią jak w NFS:U2, gdzie tuning zewnętrzny był niezbędny do dalszego postępu w grze. Wtedy to chcąc, nie chcąc musiałeś tuningować wózki.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GC: NFS Carbon do bani?

Redakcja na GC 2006; czwartek, 24 sierpnia 2006

 

Ano, wcześniej czy później musiały paść takie słowa w tytule wiadomości - w końcu Need for Speed: Carbon będzie już dziesiątą odsłoną serii, której aktualną częścią jest Most Wanted. Oczywiście, nie oznacza to, że gra jest do kitu - o, nie. W żadnym wypadku. Chodzi jednak o to, że to co EA zaprezentowało w grywalnej wersji NFS: Carbon, jakoś nie przekonało mnie do tego tytułu. Po pierwsze, dynamika jazdy była albo ukrytym trybem albo w ogóle jej nie było. Żartuję, rzecz jasna. Sęk w tym, że gra - eksponowana na Xbox 360 - wyglądała ogólnie dość średnio. Chodzi właśnie zarówno o frajdę z jazdy, która już nie powalała jak chociażby ta z aktualnego lub poprzedniego NFS-a, jak i różnorodność lokacji i ich wygląd. Chociaż generalnie to terenów, na których się ścigaliśmy, nie można nazwać lokacjami, gdyż były to tereny osadzone albo na zamkniętym torze albo gdzieś w mieście.

 

No ale z drugiej strony patrząc, nie można określać gry znając ją tylko z piętnastominutowej prezentacji. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że EA albo miało jeszcze średniej jakości wersję albo celowo pokazało słaby fragment Carbona, aby później zachwycić i porazić jednocześnie czymś naprawdę dobrym i jeszcze bardziej rajcującym.

:-|

 

demo NFSC ma się ukazać 3 września :D

 

edit

 

- ponad 50 samochodów, które można zmienić w dowolny sposób, w tym:

a) możliwość zmiany nawet najmniejszych detali, takich jak liczba szprych (wybaczcie mój laicyzm, ale nie znam fachowej nazwy dla "szprych" samochodowych);

b) możliwość przekształcenia każdej części;

c) ponad 900 naklejek i 90 000 kombinacji farb;

- ścigasz się po mieście podzielonym na strefy

a) każda strefa ma swoje wyścigi typu street, drift i canyon dual;

b) liczba wyścigów zależy od "rangi" strefy (zmierzenie się z lokalnym ważniakiem może składać się z serii nawet 5 lub 6 wyścigów);

- słów kilka o wyścigach typu drift:

a) bardzo trafny gameplay (zbudowany na podstawie studiowania inych wyścigów typu drift);

b) punkty będzie się zdobywać za pędkość oraz w zależności od tego, jak daleko tylna część samochodu wyjdzie "za zakręt";

c) bonusy za łączenie driftów ze sobą (np. poślizg z jednego do drugiego);

- każdy samochód ma swoje części, które pasują tylko do niego

- każdy samochód ma własną fizykę jazdy

- samochody są pogrupowane w 3 kategorie

- w zależności od wybranego samochodu (muscle car, tuner lub exotic) gracz rozpocznie grę w innej części miasta

- współzawodnictwo pomiędzy ekipami wymusi na graczu stworzenie własnej drużyny

- trasy sie różnią - należy rozważnie wybierać samochód oraz ekipę

- wersje na X360 oraz PS3 będą miały multiplayer

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

- wersje na X360 oraz PS3 będą miały multiplayer

 

Czy to ma oznaczać, że wersja PC nie ma mieć MP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze grało sie całkiem miło, ale dla mnie gra wygladała tak naprawde jak dodatek do Most Wanted. Skok graficzny jest mały. Model jazdy jest praktycznie ten sam. Dzieje sie to w nocy zamiast dzien jak w MW (co mi srednio odpowiada), ale jak komus sie podoba MW to sie odnajdzie w tej grze. Taki poprostu MW z nowymi planszami, w nocy, z nowymi rodzajamy wyscigow no i patentem plynnego modelowania kazdego elementu samochodu - to Wam powiem ze jest nawet calkiem fajne ;) Suwakami sie zmienialo i tym samym odksztalcalo sie wyglad czy to felgi, czy zderzaka, czy maski ;) niezle...

 

tu macie foto LCD na ktorym byl Carbon

post-19904-1156531121_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na www.ign.com w dziale PS3 jest filmik z carbona - autosculpt, trzeba zobaczyć :) http://media.ps3.ign.com/media/826/826965/vids_1.html radze download bo opcja watch it jest marna.

 

A tu game play ( niestety gra PeCeciarz na padzie to troche lipa ) http://www.gametrailers.com/downloadnew.ph...type=wmv&f= Używać windows media player bo sub edit cioł koszmarnie i uwaga bo to może być h264

 

wersja low res http://www.gametrailers.com/downloadnew.ph...type=wmv&f=

 

Nieoficjalna lista wozów z napisów końcowych filmu autosculpt http://forum.nfsunlimited.net/download.php?id=13240 większa fota poniewiera się gdzieś na forum nfsunlimited.net w dziale carbon.

 

ALFA ROMEO - Brera

ASTON MARTIN - DB9

AUDI - TT, Le Mans Quattro

BMW - M3 GTR

DAIMLER CHRYSLER (m.in. Mercedes) - Chrysler 300C SRT-8, Mercedes CLK 500

DODGE - Viper SRT-10, Challenger Concept, Challenger, Charger SRT-8, Charger R/T

FIAT - Grande Punto (???)

FORD - Mustang GT, Shelby Cobra GT500, GT

GENERAL MOTORS (m.in. Chevrolet...) - Camaro SS, Cobalt SS (???)

KOENIGSEGG - CCX

LAMBORGHINI - Gallardo, Murcielago

LEXUS - IS300 (Toyota Altezza)

LOTUS - Elise 111R, Europa S (nowy)

MAZDA - 3, RX-7. MX-8

MCLAREN - SLR (???)

MITSUBISHI - Lancer Evo IX MR Edition, Eclipse

NISSAN - 350Z, Skyline GT-R R34 (???)

PAGANI - Zonda F

PORSCHE - 911 Carrera, Cayman S, Carrera GT

RENAULT - Clio (???)

SUBARU - Impreza WRX STI '06

TOYOTA - Supra, MR2, Sprinter Trueno, Corolla

VAUXHALL - Monaro VXR

VOLKSWAGEN - Golf V R32

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahhahahahaha, litosci, 30letniego rzęcha wsadzac do Need For Speeda, smiechu warte.

Nikt nie karze ci tym wozem jeździć :blink: ...

imho w grze będzie wystarczająco dużo samochodów aby każdy znalazł coś dla siebie ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli pojawia sie autka z tej listy co podal Shiningami to dla mnie perelka bedzie Pagani Zonda F, natomiast mega elo to Chrysler 300C SRT-8 (ja wiem ze on ma wielki silnik hemi, no ale bez przesady... przeciez to ciezkie limo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie karze ci tym wozem jeździć :blink: ...

imho w grze będzie wystarczająco dużo samochodów aby każdy znalazł coś dla siebie ... ;)

Niech wstawia moze cała oferte Peugotów, Fiatów i Citroenów. Też powiesz ze nikt nie karze mi nimi jeździć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czy to bedzie demo na pc to juz inna bajka moze byc tylko na xboxa 360

masz problem z czytaniem ?

BTW

od kiedy to na X360 dema sa do ściągnięcia ze stron www ?? bo ja zawsze myslalem ze tylko przez Xbox Live

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Ja nie bardzo, ale nie widziałem tam, żeby tam było napisane, że 3 września wychodzi demo na pc, jak ty widziałeś to jesteś boski

a na xboxa zwykłego tez chyba pierwszy most wanted demko wyszło, ale nie jestem tego pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...