Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

NFS schodzi na psy. to juz nie jest stary dobry N4S :( wychowalem sie na tej grze i wiem co mowie. teraz jest moda na "tuning" "pedalstwo" i "obzarstwo" taka jest prawda. dla mnie tuning to delikatne podrasowanie optyczne ale DELIKATNE i ostre napedowo!!. zgadzam sie z pewnym przedmowca - EA robi gry dla tlustych gowniarzy z usa.

 

ostatnim PRAWDZIWYM NFS to bylo NFSHP2. po 3 nieudanych moim zdaniem grach nie czekam na nowa gre... stracilem zaufanie do EA.

 

ps. wystarczy spojrzec na The Godfather...EA nadaje sie tylko do robienia gier typu Sims....

Edytowane przez Ant3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

EA ogolnie stracila klase, battlefield 2 <-- swietna gra, ale co z niej robia kolejne patche to szkoda gadac (np. zmieniaja caly gameplay lol), co roku nowe czesci fify/nhl/nba/nfs/sims (dodatki) ktore nic nie wnosza tylko jakies duperele. I to cala EA [; Ogolnie zawsze krzywo patrze na gry od nich, producent jest bardzo wazny a oni juz sobie opinie wyrobili. Co innego, gdy widze logo Ubisoft, odrazu wiem ze gra bedzie conajmniej dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile bedzie to wyglądać jak na trailerze to NFS stanie się parodią samego siebie ... Zamiast jeździć teraz będziemy się ślizgać :lol:

Może i dobrze ? Pewnie tryb Drift będzie bardzo rozbudowany co może być bardzo zabawne :P Ale IMO będzie dużo driftów w górach jeżeli nastawią się na zrobienie gry podobnej do filmu. "Każdy drifter uczy się driftować w górach aby poczuć to" po takich tekstach z F&F Tokyo Drift to jak mówiłem 60% tras będzie w górach a reszta w ciemnym mieście :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mapka moze i byal wieksza, ale mi sie zdaje ze tam gdzie masz te kaniony to jakies drogi sa ;]

 

Ja rowniez nie bede w to gral, poslucham waszych opinii ale odgrzewany kotelt poraz 03258703482305973 960721094719862148792369872374198 moga sobie sami zjesc [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carbon to będzie taki NFS:U2 nastawiony na drift... Z dodanymi Americam Muscle i pewnie z jeszcze większymi możliwościami tuningu (co mi się już zaczęło nudzić w U2). Szkoda, że znowu wyścigi będą tylko w nocy :( W MW się fajnie jeździło w dzień, bloom effect itd, a teraz znowu noc :mur: No nic teraz czekać na demo ;]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po każdej następnej części NFSa od Underground wzwyż powtarzam sobie jedno zdanie:

Następna część na pewno będzie "normalna"...

I za każdym razem się mylę. Każda następna część coraz szybciej robi się nuda... Ech... Następna część na pewno będzie "normalna". ;-)

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widze tak drift w tym NFS. W filmie się ścigali w garażu piętrowym ;] W Grze pewnie dadzą przerobiony Street X (z nfs u2) z dodanym driftem i troche zmienionym otoczeniem... Mnie troche dziwi że ten NFS sie nie nazywa Tokyo Drift lub coś takiego tylko Carbon :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemon-Cola

Od kilku dni wiemy już oficjalnie, że Electronic Arts pracuje nad kolejną wersją swej flagowej ściganki, grą Need for Speed: Carbon. Tytuł ma się pojawić również na konsolę Wii i jak można dowiedzieć się z wypowiedzi przedstawiciela EA, ta wersja nie będzie korzystać z WiiConnect 24, ani też nie zaoferuje trybu online.

 

Otrzyma za to inne zalety, jak chociażby możliwość wykorzystania pilota, a tym samym wbudowanych w niego czujników ruchu. Osobiście nie wyobrażam sobie wyścigów sterowanych w ten sposób, ale może EA wymyśli coś fajnego, co spodoba się grającym. W każdym razie rzecznik koncernu powiedział w jednej z wypowiedzi "Szukamy sposobów na wykorzystanie kontrolera Wii, ale na tą chwilę nie mogę nic potwierdzić".

 

Czyli EA jednak chce wykorzystać cechy pada, jednak na razie nie wiadomo w jaki sposób. Być może nadchodzące tygodnie przyniosą więcej informacji na ten temat.

 

Źródło: Imperium Gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat na temat realnego driftingu mam duze pojecie i jezeli chodzi o nowego NFS Carbon to narazie moge tylko powiedziec ze bedzie w duzej czesci poswiecony driftingowi...

 

na zachete wkleje zdjecia auta znajomego - Maciej Polody ktory zawodowo uprawia drifting i reprezentuje Polske w zawodach D1 w Wielkiej Brytani...

 

Przygladnijcie sie oklejeniu auta :)

(wiecej informacji narazie nie moge udzielic)

 

pozdrawiam

 

Dołączona grafika

 

 

i w akcji :

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hmmm dlaczego moj post zostal usuniety?

Dziwie sie po prostu, ze auto jest obklejone Carboonem... gdyby EA robilo gry tak, jak je reklamuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcemy panie władzo :D

 

nowe foty(PS3)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

textury podłoża roxx

 

Additionally some new information popped up at the official boards:

 

So the demo of Need for Speed Carbon will be out much earlier than the NFS Most Wanted demo was - the NFSMW demo for PC was released on November 11th.

 

What it'll contain is still being determined, but it'll give you a solid look/feel of what the core elements of the game will be.

 

Regarding Customization we may can expect that the will be no "star system".

 

Most aspects of games (especially for NFS) are included if they fit or make sense to the overall concept.

The rating aspects of Underground games was included because the style aspect is core to that racing scene. Customization was scaled back in MW because the racing and cop evasion was the core concept, not customization. So where does Carbon fit in this? You'll have to wait and see.

 

And finally, because we still get questions about that: YES there will be police in the game, but not the same way as in Need for Speed Most Wanted. :)

 

Whenever we have something new you'll get to know here.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sam nie wiem, ten Dodge Charger to jest ten z `06 czy z `69? :c na 1 rzut oka wyglada jak `69 ale ... po dluzszym przygladaniu sie wyglada mi na `06 oO ... jak to `06 to do d**y :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charger? Challenger, jeśli już. Faktycznie, wygląda to bardziej jak Challenger '06- widać to wyraźnie pol linii tylnego słupka i przednim zderzaku. Słowem, zamiast muscle car'a dostaniemy plastic fantastic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Podłoże pokazuje możliwośći nextgena jakim jest PS3 :lol: fajne te screeny z PS3 którego jeszcze niema :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sam nie wiem, ten Dodge Charger to jest ten z `06 czy z `69? :c na 1 rzut oka wyglada jak `69 ale ... po dluzszym przygladaniu sie wyglada mi na `06 oO ... jak to `06 to do d**y :/

panie to nie Charger tylko jak napisał draak Challenger :) (jak je można pomylić to ja niewiem :blink: )

Charger? Challenger, jeśli już. Faktycznie, wygląda to bardziej jak Challenger '06- widać to wyraźnie pol linii tylnego słupka i przednim zderzaku. Słowem, zamiast muscle car'a dostaniemy plastic fantastic.

no to jest na bank '06, gdyż rocznika '69 w ogóle nie było(pierwsze modele ujrzały światło dzienne w roku '70) i przyjrzyj się dokładnie np przednim światłom z foty z gry i tą co dałem poniżej

2205400[/snapback]

Podłoże pokazuje możliwośći nextgena jakim jest PS3 :lol: fajne te screeny z PS3 którego jeszcze niema :lol:

:lol:

nie pomyślałeś, że mogą być z devkita :blink:

 

ps.

tego pana powyżej nie będę w ogóle komentował bo nie wiem o co mu biega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie Challenger :P heh ciagle mi sie myli :D , a rocznik `69 byl wlasnie tyle ze Charger :P

 

Co do NFS'a no to szkoda, dostaniemy samochody dla lalek :F , chociaz tez `06 wygladem nie odbiega az tak mocno od `71(porownujac Chargera`69 z Chargerem`06 :o ) , ale to juz nie to samo :(

 

Eh... naszczescie w TDU jest Shelby GT500 :D

 

http://www.dealsonwheels.com/search/detail.aspx?id=83481

 

Ten tu by sie nadawal do nfs :D

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nie będzie Mustanga '06 bo to jest zmora... Wymiotować mi się chciało jak widziałem ten samochód w U2 ale jednak przeszedłem nim 1/3 kariery... Co do screenów to i tak nie będą się pokrywały z prawdziwą grafiką o czym przekonamy się jak wyjdzie demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zainteresowalem sie nowym enefesem ale wyglada na to ze szykuje sie nam nastepna kiczowata scigalaka ze stajni EA <_< co za żenada, nawet jakby dali same muscle cary na czele z Shelby GT500, Plymouthem Barracudą i Dodge Super Bee nic by to nie pomoglo temu pasztetowi :|

Ja rozumiem kasa kasa kasa ale czy jakby zrobili dobra gre nie smierdzaca undergrandem to by sie nie sprzedala? ludzi to nie nudzi ze caly czas dostaja tego samego kotleta? Pewnie na tym samym beznadziejnym engine go podadza bo po co sie meczyc? Szkoda gadac, a ja myslalem ze NFS HP2 to byla gra delikatnie mowiac goofniana ale nie wiedzialem jeszcze jakie EA w przyszlosci nam shity zaserwuje ...

Mam nadzieje ze TDU bedzie roxowal i wyd**** NFSC w kakało :lol2:

 

No niestety cavarr, mam(y) rację i klasycznych muscle car raczej w tej gierce nie ujrzymy. A szkoda.

A po co to? spojlerow wiecej wchodzi na Lancera Evo VIII niz na Mustanaga Boss '70 a i neony jakos by debilnie wygladaly pod taka fura :D

 

Podłoże pokazuje możliwośći nextgena jakim jest PS3 :lol: fajne te screeny z PS3 którego jeszcze niema :lol:

Równie dobrze mogli zarzucic 2048x1280 16xAA 16xAN i na ich zwykłym prezenatcyjnym Fx 62, 2GB Ram i GX 7950 chodziło nawet znosnie, no może czasami sie lekko przycieło :wink:

 

Az nie moge sie powstrzymac zeby znowu N4S III HP sobie nie zarzucic na wyloozowanie :)

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...