Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie mysle czy by nie zaczac powoli ziberac kase na modyfikacje kompa specjalnie do carbona :P

 

proc jak proc ale dysk mi swapuje bo mam wolną 5400rpm seagate u5

 

ramu min. 1gb i karte przydałoby sie wymienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup tylko ramu aby mieć 1GB, proca masz spoko, karta tez sobie poradzi, lepiej zbierac kase na modernizacje kompa pod crysis'a ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się wam spodoba

 

Musicie zobaczyć filmik z IGN ! http://www.needforspeed.pl/news.php?readmore=530

 

Teraz widze sens kupowania tej gry, multi miażdży lepiej niż CS O_o Jak to nie jest warte polecenia w tej grze to już nie wiem co jest.

Nie zdradzam co mówi film dokładnie bo popsuje niespodzianke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się wam spodoba

 

Musicie zobaczyć filmik z IGN ! http://www.needforspeed.pl/news.php?readmore=530

 

Teraz widze sens kupowania tej gry, multi miażdży lepiej niż CS O_o Jak to nie jest warte polecenia w tej grze to już nie wiem co jest.

Nie zdradzam co mówi film dokładnie bo popsuje niespodzianke.

widziałem :) patrz Post #660 :D, ale jakość jest denna więc polecam zassać 256 MB 720p

 

edit

shini, ale w Post #660 jest filmik "Online video - kliknij" :)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem :) patrz Post #660 :D, ale jakość jest denna więc polecam zassać 256 MB 720p

Lać na tekst, filmik to jest to :wink: Jak przeczytałem o tych dodatkach to się za bardzo nie przejołem ale jak zobaczyłem to zupełnie inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CS-ie nie można tuningować broni B-) W CS-ie nie można biegać 320km/h B-) W CS-ie są same wydatki na nowe klawaitury :razz:

No to są zupełnie inne gry, nawet nie ma co porównywać. Mnie ciekawi jak to będzie rozwiązane z pościgami online. Jaki jest sens gonienia np. stuningowanej RX7 jakąś śmieszną Corvettą :lol2: A klawiatury... Eee tam... Jak się bawiłem w Colina i zbliżanie się do rekordów, to ani na padzie, ani na kierownicy, tylko właśnie na poczciwej klawiaturze grało mi się najlepiej i najlepsze czasy kręciłem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarkazz - może będzie tak, ze tryb pościgów online bedzie odbywał sie tylko seryjnymi autami? Chociaz to byłoby głupie...BTW, wiadomo w koncu kiedy będzie jakies demo?

Tak, wiadomo. Przed 17 pazdziernika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to są zupełnie inne gry, nawet nie ma co porównywać. Mnie ciekawi jak to będzie rozwiązane z pościgami online. Jaki jest sens gonienia np. stuningowanej RX7 jakąś śmieszną Corvettą :lol2: A klawiatury... Eee tam... Jak się bawiłem w Colina i zbliżanie się do rekordów, to ani na padzie, ani na kierownicy, tylko właśnie na poczciwej klawiaturze grało mi się najlepiej i najlepsze czasy kręciłem :lol2:

Klawa rządzi ! Do mnie kierownice nie przemawiają, źle się jeździ i ciężko o jakąś wygodną pozycje.

 

 

Sarkazz - może będzie tak, ze tryb pościgów online bedzie odbywał sie tylko seryjnymi autami? Chociaz to byłoby głupie...BTW, wiadomo w koncu kiedy będzie jakies demo?

Z grubsza wiadomo że między 10 a 25 CZYTAJ TOPIC !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawa rządzi ! Do mnie kierownice nie przemawiają, źle się jeździ i ciężko o jakąś wygodną pozycje.

Z grubsza wiadomo że między 10 a 25 CZYTAJ TOPIC !

 

W Most Wanted na kierownicy się grać nie dało. Ciekawe czy wpadną na coś takiego jak kalibracja czułości kierownicy w grze ;]. Zrezsztą po co kierownica skoro auta i tak się łatwo prowadzą?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawa rządzi ! Do mnie kierownice nie przemawiają, źle się jeździ i ciężko o jakąś wygodną pozycje.

 

W Most Wanted na kierownicy się grać nie dało. Ciekawe czy wpadną na coś takiego jak kalibracja czułości kierownicy w grze ;]. Zrezsztą po co kierownica skoro auta i tak się łatwo prowadzą?

Wiesz, na zawodach nie ma zlituj, i tak musisz optymalnym torem jechać itp. Teoretycznie najlepszy powinien być padzik z grzybkiem analogowym, ale imo. to w normalnych grach typu colin/nfs/toca nic to nie daje i i tak się da na klawiaturce na hardzie wygrywać :wink: tyle że wypada na manualu jeździć :wink:

 

A co do samej giery - muszę w końcu kompa wymienić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Most Wanted na kierownicy się grać nie dało. Ciekawe czy wpadną na coś takiego jak kalibracja czułości kierownicy w grze ;]. Zrezsztą po co kierownica skoro auta i tak się łatwo prowadzą?

żeby wczuć sie bardziej w rzeczywistość :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy bedzie trn tryb Knockout z Glinami ;] Pierwszy ktory odpada staje sie Policeman'em i pozniej konczy sie tak ze jeden ucieka 2 okrazenia a reszta Cops go goni ;s

Taki jakby berek B-)

 

żeby wczuć sie bardziej w rzeczywistość :wink:

Chyba wirtualną :lol2: bo ta polska nie zawiera Lamborghini itp. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z maski pewnie jest

Ale z maski to nie to samo mam wtedy wrażenie, że jestem ofiarą potrącenia a nie kierowcą samochodu tak jak w kokpicie. Zresztą stare NFSy miały ładne kokpity nawet z zegarami coś EA się mało stara ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z maski to nie to samo mam wtedy wrażenie, że jestem ofiarą potrącenia a nie kierowcą samochodu tak jak w kokpicie. Zresztą stare NFSy miały ładne kokpity nawet z zegarami coś EA się mało stara ostatnio.

ostatnio zagralem w demo NFS2. Grafa to pikseloza , ale kokpity to cudenko. Dzisiaj naweet takich nie ma. Dopiero Test Drive ma podobne wiadomo ze lepsze graficznie ale nie w tym problem. EA nie daje tego , bo gre robiliby dluzej , na PS2 i tak by nie poszlo ze wzgledu na ram , wiec po co komplikowac. Olewactwo i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z maski to nie to samo mam wtedy wrażenie, że jestem ofiarą potrącenia a nie kierowcą samochodu tak jak w kokpicie. Zresztą stare NFSy miały ładne kokpity nawet z zegarami coś EA się mało stara ostatnio.

dobra, ale kierownica jest lepszym odwzorowaniem "reala" niż klawiatura :D Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zagralem w demo NFS2. Grafa to pikseloza , ale kokpity to cudenko. Dzisiaj naweet takich nie ma. Dopiero Test Drive ma podobne wiadomo ze lepsze graficznie ale nie w tym problem. EA nie daje tego , bo gre robiliby dluzej , na PS2 i tak by nie poszlo ze wzgledu na ram , wiec po co komplikowac. Olewactwo i tyle.

W NFS2 kokpit jest bitmapą.

W nowszych grach masz 3d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W NFS2 kokpit jest bitmapą.

W nowszych grach masz 3d.

NFS Porsche ma w 3d jak na swoje czasy robiło to ogromne wrażenie NFS4 chyba też miał ale już nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, pamietam jak kiedys (dawno temu, jakos po premierze nfsa porsche) widzialem w salonie komputerowym zainstalowanego "porszaka" to nogi mialem jak z waty, mozna bylo sie przejachac i w ogole...grafa jak na tamte czasy powalala na kolana i jeszcze ta kamera z wnetrza, cudo. jeszcze pamietam jak zobaczylem trase monte carlo, pelno swiatel, waskie uliczki, no miod po prostu. a teraz ea idzie na latwizne.

poza tym wydaje mi sie ze kamera z wnetrza w takiej gierkach jak ostatnie nfsy jest niepotrzebna, uwazam tak dlatego ze to 100% arcade gdzie zakrety sie pokonuje z 200km/h na liczniku i widok z wnetrza imho wygladal by co najmniej dziwnie (mowie o ostatnich nfsach, u,u2, mw). a i jeszcze kwestia grania kiera w arcadeowki, imo to jest tylko uciazliwe, kiedys probowalem grac na kierze w colina i to byla katorga. w takich gierkach nie ma czasu na lagodne skrety itp, szybki impuls skretu i refleks sie liczy a nie kiery. w colinie jadac kreta, waska droga z 3cyfrowa liczba na liczniku nie nadazalem po prostu machac kiera w lewo i prawo, zdecydowanie lepiej sie gralo na klawie, szybka reakcja wozu po wcisnieciu klawisza itd. ale oczywiscie ile ludzi tyle gustow/upodoban wiec jak ktos lubi grac w arcadeowki na kierze to prosze bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kierownicy to można grać w "normalne" gry takie jak LFS, rFactor albo Rysiek :D Co do innych rzeczy to ekhm... Grałem ostatnio w MW na padzie no i masakra... Tak samo z U2 na kierownicy. Klawiatura jest najlepsza :) No ewentualnie myszka, którą w LFS się dość dobrze jeździ bo można perfekcyjnie odmierzyć skręt kierownicy :D

 

Powie mi ktoś jaka jest DOKłADNA premiera dema ? Bo już słyszałem 100 000 dat i nic z tego. Chce date + jakieś potwierdzenie. Nie wymagam, żeby EA się wywiązało z tego ale chce zobaczyć wiarygodne źródło... Nie bawmy się w polityków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kierownicy to można grać w "normalne" gry takie jak LFS, rFactor albo Rysiek :D Co do innych rzeczy to ekhm... Grałem ostatnio w MW na padzie no i masakra... Tak samo z U2 na kierownicy. Klawiatura jest najlepsza :) No ewentualnie myszka, którą w LFS się dość dobrze jeździ bo można perfekcyjnie odmierzyć skręt kierownicy :D

 

Powie mi ktoś jaka jest DOKłADNA premiera dema ? Bo już słyszałem 100 000 dat i nic z tego. Chce date + jakieś potwierdzenie. Nie wymagam, żeby EA się wywiązało z tego ale chce zobaczyć wiarygodne źródło... Nie bawmy się w polityków :P

U2 na kierze było fajne :D A jeszcze biegi na przyciskach to już w ogóle zabawa ;] MW na padzie ? Grać się nie da bo zwiechy co chwila.

 

Data DEMA ? Brak, ludzie z forum EA doszli do tego że 10-25 i to jest maks co wydumali, ewentualnie 17 października bo gdzieś tam po drodze widziałem taką date. Nie ma żadnego potwierdzenia tylko poszlaki.

 

P.S Nie rozumiem jak wy morzecie stwierdzić że coś jest sim skoro są nie prawdziwe samochody i nie jechaliście nigdy z takimi prędkościami konkretnymi samochodami, przez konkretne rozumiem prawdziwe Toyota Supra, Ford Mustang, Subaru Impreza. Odrazu mówie że to nie znaczy że jeździłem Subrą czy Imprezą ale nie rozumiem "Jak to działa ?"

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, pamietam jak kiedys (dawno temu, jakos po premierze nfsa porsche) widzialem w salonie komputerowym zainstalowanego "porszaka" to nogi mialem jak z waty, mozna bylo sie przejachac i w ogole...grafa jak na tamte czasy powalala na kolana i jeszcze ta kamera z wnetrza, cudo. jeszcze pamietam jak zobaczylem trase monte carlo, pelno swiatel, waskie uliczki, no miod po prostu. a teraz ea idzie na latwizne.

poza tym wydaje mi sie ze kamera z wnetrza w takiej gierkach jak ostatnie nfsy jest niepotrzebna, uwazam tak dlatego ze to 100% arcade gdzie zakrety sie pokonuje z 200km/h na liczniku i widok z wnetrza imho wygladal by co najmniej dziwnie (mowie o ostatnich nfsach, u,u2, mw). a i jeszcze kwestia grania kiera w arcadeowki, imo to jest tylko uciazliwe, kiedys probowalem grac na kierze w colina i to byla katorga. w takich gierkach nie ma czasu na lagodne skrety itp, szybki impuls skretu i refleks sie liczy a nie kiery. w colinie jadac kreta, waska droga z 3cyfrowa liczba na liczniku nie nadazalem po prostu machac kiera w lewo i prawo, zdecydowanie lepiej sie gralo na klawie, szybka reakcja wozu po wcisnieciu klawisza itd. ale oczywiscie ile ludzi tyle gustow/upodoban wiec jak ktos lubi grac w arcadeowki na kierze to prosze bardzo ;)

osobiście lubie pograć w NFS MW i U2 żeby sobie tylko po mieście pojeździć

powinni dodać jakieś tirówki czy coś do tego carbona :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...