Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

nie martw sie za rok może troszke wiecej bedzie nowy :D

Ja mam nadzieje, żę będzie jak z Tomb Riderem... Dużo nudnych i dennych części i nagle TRL czyli wielki hicior. Przy Carbonie nie ma na co liczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M4TEUSZ - Pomysł z postaciami spoko ale ja bym zrobił tak

 

Exotic - Bogacz

Tuner - Dresik

Muscle - Karczycho :) Bez obrazy dla ćwiczących, przykład musi być dosadny.

 

Różne krajobrazy też byłyby spoko ale przy Jackson Heights się chłopaki nie popisali to aż strach pomyśleć jakby Alpy wyglądały lub rasowe niemieckie lasy czy wybrzeże Californi.

hmmm... fajny pomysł, można by zrobić rasowe samochodowe RPG, oczywiście rozwój nie byłby broń boże postaci jak w SCAR tylko fury i to też w sensie lepszych nastawów, dostępnych lepszych części, jak i samych samochodów. Mozna by też do standartowych wyścigów dodać jakieś questy np. dla bogacza zdążyć dojechać na walne zgromadzenie akcjonariuszy, lub gonić złodzieja który podebrał jedną z fur z naszej kolekcji, dla drecha zrobić wrażenie na lasce, zwiać przed bogaczem któremu podebrał furę itp., karczycho też by mógł np. aranżować wypadki bogaczy, na których by dostał zlecenie, czy też gonił dresika który poderwał by mu pannę, można by też dać "gildię" policjantów, gdzie gracz też by awansował ze zwykłego krawężnika, poprzez policję autostradową aż po inspektora.

Co do krajobrazów to trudna sprawa, EA musiało by zatrudnić ponownie gości którzy robili NFSy od I do V. Niestety na nic inowacyjnego nie ma co liczyć, EA robi gierki że tak powiem "fast foodowe" i na wykwintne dania nie ma co liczyć.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje do muscle Chipa Fosse :] lepiej by pasował xD

A na mechanika Jessy James to by było coś :D W sumie NFS to już Monster Garage.

Kolejny pomysł, lepsze odwzorowanie prędkości bo gra jest wybitnie nudna jak 350km/h wygląda niczym 80km/h. Sztuczna inteligencja tez by się przydała bo te zamulacze na drogach ni groma nie zjadą na bok bo teraz zamiast AI mamy EA.

 

It's in the game jak mówią reklamy B-)

 

 

EDIT @ M4TEUSZ - Kolesie od Muscle robili by raczej 1/4 mili na publicznej drodze :D Dresiki by kradły i szmuglowały wozy a bogacze wiadomo "Bling Bling !" a reszta jak mówiłeś chociaż trzeba przyznać że karczycha np. 2F2F nie potrafią nic innego jak stać obok bryki i pokazywać jaki to jest Muscle.

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne macie pomysly ale szkoda ze one zostana tylko na tym forum, nawet gdybyscie je podsuneli pod twarz (zeby sie brzydko nie wyrazac) panom z EA to i tak by z nich nie zrobili uzytku bo komu by sie chcialo :D a co do carbona to wg mnie faktycznie bedzie gniot nad gniotami, ta gra EA przejdzie sama siebie. Moze jakis zimny prysznic ich przywroci do dawnych czasow kiedy "dostarczali" nam naprawde porzadne gierki. Ale z reszta co ja gadam, juz widze tez rzesze nastolatkow z gimnazjow (oczywiscie nie obrazajac nikogo) ktorzy z niecierpliwoscia czekaja az beda mogli oszpecic murcielago albo inna fajna fure, wymalowac w 40stu kolorach i walnac napis z tylu wozu "fuck you, jestem elo ziom" ;) widzialem filmik jak koles maltretowal w garazu jakas fure (demko na ps2), to bylo chyba lambo, i wygladalo to strasznie, wloty powietrza bedzie mozna zrobic takie wielkie ze prawie przez srodek samochodu, nie no tego sie poprostu nie da opisac.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne macie pomysly ale szkoda ze one zostana tylko na tym forum, nawet gdybyscie je podsuneli pod twarz (zeby sie brzydko nie wyrazac) panom z EA to i tak by z nich nie zrobili uzytku bo komu by sie chcialo :D a co do carbona to wg mnie faktycznie bedzie gniot nad gniotami, ta gra EA przejdzie sama siebie. Moze jakis zimny prysznic ich przywroci do dawnych czasow kiedy "dostarczali" nam naprawde porzadne gierki. Ale z reszta co ja gadam, juz widze tez rzesze nastolatkow z gimnazjow (oczywiscie nie obrazajac nikogo) ktorzy z niecierpliwoscia czekaja az beda mogli oszpecic murcielago albo inna fajna fure, wymalowac w 40stu kolorach i walnac napis z tylu wozu "fuck you, jestem elo ziom" ;) widzialem filmik jak koles maltretowal w garazu jakas fure (demko na ps2), to bylo chyba lambo, i wygladalo to strasznie, wloty powietrza bedzie mozna zrobic takie wielkie ze prawie przez srodek samochodu, nie no tego sie poprostu nie da opisac.

Zimny prysznic ? Za dobrze im idzie żeby mogli sobie pozwolić na wysiłek i zrobić przyzwotego NFS-a, czerpią kase z BF, Sims, FIFA to co ich obchodzi NFS. Byłbym wielce nie ździwiony jakby się okazało się że nad NFS-em pracuje garstka ludu która chce utrzymać serie ale EA ma ich gdzieś "jak chcą niech robią, my jesteśmy nadziani"...może być i tak B-)

 

Jednak warto by troche podumać bo nic innego nam nie zostało, demo może będzie 13 może 17 a może tydzień przed premierą Full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimny prysznic ? Za dobrze im idzie żeby mogli sobie pozwolić na wysiłek i zrobić przyzwotego NFS-a, czerpią kase z BF, Sims, FIFA to co ich obchodzi NFS. Byłbym wielce nie ździwiony jakby się okazało się że nad NFS-em pracuje garstka ludu która chce utrzymać serie ale EA ma ich gdzieś "jak chcą niech robią, my jesteśmy nadziani"...może być i tak B-)

 

Jednak warto by troche podumać bo nic innego nam nie zostało, demo może będzie 13 może 17 a może tydzień przed premierą Full.

z tego co pamiętam to ok setka ludzi pracuje nad carbonem :] (mogę się mylić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to jest prorokowanie, ale juz wyszły dema na ps2 i xbox360... i raczej negatywnie sie wypowiadaja, a nie pozytywnie. Na PC tez bedzie podobnie. Niestety wyjdzie z tego gniot... a najgorsze jest to, ze EA nie weźmie sobie tego do serca, tylko dalej bedzie robić kupe :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyżutki Porsche 2000 już się cieszą jak skopali EA dupsko Test Drivem :D

 

http://www.gamespot.com/pages/features/onthespot/index.php

 

Troche słabe info ale zawsze coś, to powtórka z programu a NFS jest mniej więcej koło połowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We have new screenshots from the PC and DS versions of Need for Speed Carbon, the next title in the franchise which will hit the streets on November 1st 2006.

gamershell.com

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Na forum EA trwają dyskusje i domysły na temat dema na PC. Kilka osób sugerowało, że może pokazać się (tak jak w przypadku Most Wanted) dokładnie 2 tygodnie przed premierą. Kilka osób twierdziło, że może to być już w ten weekend, ale narazie nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA to ma pomysły -_- na stronie EA.com można odszukać MFS:Carbon w edycji kolekcjonarskiej jako DOWNLOAD ! Za 40$ z tym że prawdopodbnie tylko dla USA

 

https://account.ea.com/commerce/product-inf...mp;app=commerce

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA to ma pomysły -_- na stronie EA.com można odszukać MFS:Carbon w edycji kolekcjonarskiej jako DOWNLOAD ! Za 40$ z tym że prawdopodbnie tylko dla USA

 

https://account.ea.com/commerce/product-inf...mp;app=commerce

Jeśli faktycznie można to JUŻ pobrać w stanach, to znaczy, że niedługo będzie dostępne na cały świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co Wy gadacie, przecież to jest rodziałka 2500, to nic dziwnego, że tak tragicznie wygląda. Wystarczy, że pobierzecie te screeny i wsadzicie do programu do swojej rozdziałki i wtedy zobaczycie jak to w rzeczywistości ładnie wygląda. Zdjęcia zrobione cyfrówką w 5mega oglądane na orginalnej wielkości też wyglądają tragicznie, ale jak już dostosujemy rozdziałkę do 1024 albo 1280 to jest miodzio :)

Wyluzujcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż przynajmniej tutaj zrobili porządniejszy tuning... w TV jak pokazywali to nieźle można się bawić ksztaltami auta :) wniosek? chyba od NFS:U1 powstaja tematy do chwalenia się swoimi furami i niektórym wychodzilo ;) a teraz jak będzie można sobie wg. wlasnego uznania dopasowac auto to niektórzy beda jeździć niezlymi pasztetami :D (np. ja :) )

 

co do grafiki się nie przyczepiam bo mi starcza ta z most wanted :D ja chce miec full detale w 1024 i ostatecznie jakieś AA a nie 640 i 0 detali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?! skoro w rozdzialce 2500 bedzie zero aa to co dopiero w 1024 lub 1280 :P. Z drugiej strony aa to nie wszystko, bo efekty sa takie same od nfs:u mogliby wpasc na jakis nowy pomysl, a nie probowac zbic kase na jednym takim samym niezmienionym od 3? lat pomysle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chce produktu zwanego wersja demonstracyjną o wysokiej grywalności i zadowalającej jakości :lol2:

 

Powiedzmy że temat umarł a my robimy OT, zaglądajcie sobie na server EA czy coś a jak będzie DEMO to albo JA albo Cavarr damy znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...