Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Misiu kololowy wyrazanie opini a lekkie mijanie sie z prawda ( zmiana pory dnia ) to dwie rozne rzeczy. Pozatym jeszcze raz zobacze post ktory swoim stylem pisania wola o pomste do nieba ( ortografia&interpunkcja ) to wygrasz trzydniowy odpoczynek od pisania.

No to się zdecyduj czy ortografia z interpunkcją czy styl :blink: To są różnce błędy.

W jego przypadku stylistyka zdania nie trzyma się kupy a ortografia obleci.

Luke - urzywaj interpunktorów w postaci , . - () łatwiej będzie zrozumieć zdania.

 

BTW Czy wy na prawde musicię się czepiać tej nocy w U2 ? Jest noc i basta.

 

Możliwe że osoba odpowiedzialna za Ferrari 360 w MW zrobi coś że będzie można przerzucic kolor nieba z jednej do drugiej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra watek ortografii sobie daruje :| Mamy rozne zdania nt Shiningami. Fajnie - gdyby byly jednakowe to zycie staloby sie nudne ;]

 

LuKe

Przejzyj temat ktory podalem, prosze. Oszczedzi to kazdej ze stron niepotrzebnych nerwow.

 

A opcje o ktorych mowisz to ciagle zwiekszenie jasnosci. A z tego co najpierw naskrobales mozna by wywnioskowac ze miales ukryta opcje Day/Night :|

Tyle z mojej strony na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są dwie opcje dlaczego Ferrari niema w NFS :

 

1.Ferrari niezgadza sie na jakikolwiek tuning swoich aut w grach (nie tylko w grach, kupujac Enzo podpisuje sie dokument zabraniajacy jakichkolwiek zmian w konstrukcji auta) dlatego Undergroundy Most Wanted i Carbon odpadają.

 

2.po NFS Hot Pursuit 2 EA zerwało z nimi współprace i skupili sie na autach Porsche, kupując ich licencje na wyłączność w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LuKe

Tutaj coś dla ciebie. Firefox ze słownikiem sprawdzającym na bieżąco to co piszesz i podkreślającym błędy. Z czasem poprzez poprawianie nauczysz się co jak pisać. Skończcie się tłumaczyć dysgrafią etc, bo wam się po prostu nie chce przyłożyć... 2 ostatnie strony tego topicu to mega offtop...

------------------

Ktoś tu kiedyś pisał że demko wyjdzie 17 października... Dzisiaj jest 21, a dema dalej nie ma :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu kiedyś pisał że demko wyjdzie 17 października... Dzisiaj jest 21, a dema dalej nie ma :mur:

Ja pisałem ale to było na podstawie EA Forums i jak widać znowu się pomylili O_o

Jest 10 dni do premiery więc moja TEORIA jest taka że demo powinno być jutro bo EA nie pracuje w niedziele albo we wtorek bo 7 dni do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teorii na temat wyjścia dema jest tyle ile osób zainteresowanych, jedno z ostatnich z forum ea.com.

 

NFS MW Release date was November 15th 2005. The demo a ccording to the ftp: //largedownloads.ea.com/pub/demos/ was released on November 10th 2005.

 

NFSC Demo might see light on 27th October

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to standard chłopaki z EA widać nie lubią "przerywanych"...

i jak będziemy się zadowalać demkiem w między czasie nadejdzie potężny wytrysk entuzjazmu związany z pykaniem w fulla i multi :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej EA nie ma się czym chwalić, dema nie ma, screenów też nie ma. Nic nie pokazują żeby ludzie w dniu premiery kupili kota w worku bo jakby coś pokazali to pewnie wielu by się zniechęciło. Pewnie demo i tak wypuszczą, ale na krótko przed premierą dzięki temu ludzie będą mieli mniej czasu na znalezienie ew. błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej EA nie ma się czym chwalić, dema nie ma, screenów też nie ma. Nic nie pokazują żeby ludzie w dniu premiery kupili kota w worku bo jakby coś pokazali to pewnie wielu by się zniechęciło. Pewnie demo i tak wypuszczą, ale na krótko przed premierą dzięki temu ludzie będą mieli mniej czasu na znalezienie ew. błędów.

lol

 

screenow ea setki wypuszcza + do tego filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol

 

screenow ea setki wypuszcza + do tego filmiki.

Czytaj ze zrozumieniem odpisałem na posta, w którym zarzucone było to że nie ma screenów z wersji na PC są z xbox-a 360 z PS2 były z PC nie spotkałem się, albo nie były podpisane jako PC.

 

@kuki1989

Dzięki za wyjaśnienie dokładnie o to mi chodziło.

 

Może po tej wpadce z demem na PS2 i na x360 nie chcą zaliczyć kolejnej tym razem z demem PC. Jakby ktoś nie wiedział to chodzi mi o framerate na PS2 i liczne przycięcia na x360.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po tej wpadce z demem na PS2 i na x360 nie chcą zaliczyć kolejnej tym razem z demem PC. Jakby ktoś nie wiedział to chodzi mi o framerate na PS2 i liczne przycięcia na x360.

Się nie ździwie jak wyjdzie tydzień po premierze tak żeby było a nie żeby pokazać przedpremierową próbke ;] BTW Mnie bardziej dobija znikający cień pod samochodem przy autosculpt.

 

 

3 listopada premiera tak?? Nie grałem w NFS:MW ale chyba zaległości nie będe nadrabiał i od razu zagram w tego Carbona. Oby był bardzo dobry :D

Marzenia ah marzenia, chyba tylko na "Oby" się skończy. Wiem że byłem optymista ale jak widze niektóre niedoróbki to mnie w kiszkach skręca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://screenshots.teamxbox.com/screen/537...r-Speed-Carbon/

 

i normalnie neich ktoś mi powie, ze to nie jest Underground 3, to normalnie wysmieje :blink:

no jak sie tak zastanowic to moznaby pomylic z underground 2 .... :/

fuu i ten rozmyty asfalt jak jpg z 10x kompresowany cud miod heh

Edytowane przez emes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znikający cień pod samochodem, przycinki to to samo co było w Most Wanted... witamy nowego Carbona z chorobami starszych braci. No i jak tu być za Darwinem skoro seria NFS swoim rozwojem w miejscu pięknie pasuje do teorii Giertycha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znikający cień pod samochodem, przycinki to to samo co było w Most Wanted... witamy nowego Carbona z chorobami starszych braci. No i jak tu być za Darwinem skoro seria NFS swoim rozwojem w miejscu pięknie pasuje do teorii Giertycha :)

To się nazywa choroba weneryczna ? :] Mam nadzieje że jakoś to naprawią albo puszcza patcha bo tak nie może być O_o A co mają zrobić biedni posiadacze PS2 ? X pudła chyba mogą pobierać nakładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...