Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

no to mogli przecież na kilkadziesiąt minut przed wydaniem udostępnić to dla serwisów, a teraz Stefan jeden z drugim z gamershella muszą czekać w kolejce do FTP, aby ściągnąć demo do serwisu, no pedy :blink:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eragonek dema tam nie ma, przynajmniej u mnie (wlaczylem flashgeta, wpisalem ten sam adres co ty i co? czerwony x). Cos czuje ze chyba za wczesnie EA wypuscilo demo (jakis baran) i kazano wycofac demo a ze serwisy przechwycily i umiescily na swoich ftpach to sie za bardzo pospieszyli.. no bo jakie mozna dac inne wytlumaczenie. Wogole ktos juz sciagnal to demo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w IE mam tak samo, tam nie ma juz tego dema. ;] A powiem Wam ze moze tez byc tak ze sciaga wam cos czego nie ma juz. Mialem kiedys taki przypadek ze sciagalem cos z pewnego zrodla podczas gdy realnie tam tego nie bylo bo zostalo wykasowane i sciagalo mi plik ktory nie mial konca ;] Hmm chyba ze skoro ukryli folder (w co watpie) to Firefox ma mozliwosc wchodzenia w \ukryte foldery. Ja bym na waszym miejscu zrestartowal kompa no ale sciagacie niiby ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...