Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Boone

teraz to chłopaki na beszczela jadą :(, zawsze jak wychodził nowy nfs to diametralnie różnił się od poprzednika, a teraz :sad:

 

nowe foty

 

według EA Hong Kong site nowa odsłona NFSa ma się ukazać 31 października, dostępna ma być również edycja kolekcjonerska

Nie narzekaj... Po za tuningiem to U2 było fajne ;) Ale najbardziej mnie wkurzył fakt, że kiedyś nie mogłem prześć do nastepnego etapu bo miałem za mało gwiazdek a żeby mieć więcej trzeba było zrobić choinke ze swojego auta :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj... Po za tuningiem to U2 było fajne ;) Ale najbardziej mnie wkurzył fakt, że kiedyś nie mogłem prześć do nastepnego etapu bo miałem za mało gwiazdek a żeby mieć więcej trzeba było zrobić choinke ze swojego auta :mur:

ale jak tu nie narzekać jak dostajemy 3 raz pod rząd prawie taka sama gre ?? mam juz obrzydzenie do tych neonów, gó.wna grajacego... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardziej od U2 i MW podobał U1, ponieważ jest tam lepszy tryb on-line który nie izoluje aż tak gracza jak w nastepnych częsciach. Pewnie moje nadzieje na zmiane tego stanu rzeczy są złudne, ale chciałbym aby to sie zmieniło, nie było przymusu driftów itp. oraz przesadnego tuningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ja tam czekam na nowego NFS'a :] w U1/U2/MW grało mi się przyjemnie :] (no trochę się irytowałem U2 ale chromolić to ;p ) drift mi sie podobał, więc miło że będzie w nowym nfs'ie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U1/U2 przyjemne.... a MW, na moje oko zdupione na maxa (nie ma to jak audi a3 vs różowy SLR MClaren, z jakimiś rysunkami dzieciaka z podstawówki na masce...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

laska z nfsa

 

 

foty zapewne pochodzą z filmiku, gdyż w MW postacie z przerywników wykonane były podobną techniką :)

 

i to mówi piętnastka :lol2:

 

pozdro

nie mowiłem o sobie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorsze te panny dają :(

Myślałem że nie może być gorsza niż w MW, ale się myliłem.

Mi natomist ta Pani podoba się najbardziej ze wszystkich NFS'ów ;) Jeżeli już kupie tego NFS'a (a głowy za to nie dam, bo konkurencja ma lepsze propozycje) to zrobie to chyba ze względu na tą Panią :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli już kupie tego NFS'a (a głowy za to nie dam, bo konkurencja ma lepsze propozycje) to zrobie to chyba ze względu na tą Panią".

Hhehe straszna bzdura ;) Kupować grę dla babeczki która będzie raz, może dwa na filmiku? Rozumiem, że to kawał nie ;)

Baba jest wogóle nie potrzebna, to gra o samochodach i jeździe, a nie babach.

Edit:

Jaka konkurencja? Test Drive, coś jeszcze?

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorsze te panny dają :(

Myślałem że nie może być gorsza niż w MW, ale się myliłem.

Ładna jest, ale przez te wszystkie "efekty" ma oczy jak jamnik :). Pozatym jest ubrana jak... marzenie chłopców z SS. :razz:

 

Jaka konkurencja? Test Drive, coś jeszcze?

Gran Turismo... :)

 

nie mowiłem o sobie :lol:

a co... Nie jesteś dzieciakiem? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

a co... Nie jesteś dzieciakiem? :lol:

Jestem dzieckiem, ale nie takim ktory jest fanem "przesadnego"czyt.neony,naklejki itd tuningu samochodowego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dzieckiem, ale nie takim ktory jest fanem "przesadnego"czyt.neony,naklejki itd tuningu samochodowego :D

Jestes dzieckiem? 15 lat to chyba juz nie takie dziecko...

 

Ja mam 17 lat i jakby ktos mnie nazwal dzieciakiem (nawet 2 lata temu) bym sie poprostu obrazil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie z tymi paniami idą w złą strone. Nie wiem czemu, ale do samochodów najbardziej pasuje mi

Michelle Rodriguez

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

:-P

 

Zresztą w Resident Evil też świetnie zagrała komandosa. B)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze powinien by c dostepny tylko tuning podzespołów mechanicznych (silnika itp.)... :)

 

Zdecydowanie z tymi paniami idą w złą strone. Nie wiem czemu, ale do samochodów najbardziej pasuje mi

Michelle Rodriguez Dołączona grafika

 

:-P

 

Zresztą w Resident Evil też świetnie zagrała komandosa. B)

Twój obrazek nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Rzeczywiscie, Miszel pasuje do tej roli ;]. Tata babka wyglada jakos plastikowo, nie wiem czy ona jest komputerowa czy prawdziwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pewnym stopniu zniszczenia będą widoczne :]

Dołączona grafika

 

jak można zrobić coś takiego z takiej fury :( (lustereczko powróciło :) )

Dołączona grafika

 

link do artykułu

http://ps3.ign.com/articles/718/718218p1.html

link do filmików

http://media.ps3.ign.com/media/826/826965/vids_1.html

link do fot

http://media.ps3.ign.com/media/826/826965/imgs_1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamespot w swoim programie On the Spot zaprezentował wywiad ze Steve’m Anthony’m(EA), który przedstawił trochę więcej informacji na temat Need For Speed Carbon

W video tym można zobaczyć między innymi rewolucyjną wg EA funkcja Autosculpt , która muszę przyznać robi wrażenie :blink:

Full video youtube

Autosculpt video youtube

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...