Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Co do autosculpta: w cdaction podali za ea ze kazda grupa samochodow ma 'swoj tuning' wiec wystajacy silnik w bmw albo robienie 'chop' w murcielago to jak na razie trolowanie wasze.

To było do przewidzenia ze tylko najbardziej charakterystyczne cechy będą.

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie wytrzymałem. Jak można taki wyraz z błędem napisac :mur:

Sorry taka klawiatura :) Musze zmienić na jakąś z krótkim skokiem bo tutaj zdaża mi się ni docisnąć guzika, w czasie pisania tego posta też mi się to zdażyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry taka klawiatura :) Musze zmienić na jakąś z krótkim skokiem bo tutaj zdaża mi się ni docisnąć guzika, w czasie pisania tego posta też mi się to zdażyło.

:lol2: pisze się zdarzyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo będzie lepszy ;] Dostaniemy el0 pr0 edcyje [; Coś na miare Black Edition :) Pewnie dodadzą autka stuningowane idento jak w Tokyo Drift i będzie el0 i pr0 NFS:Carbon Tokyo Drift :mrgreen: :lol:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo będzie lepszy ;] Dostaniemy el0 pr0 edcyje [; Coś na miare Black Edition :) Pewnie dodadzą autka stuningowane idento jak w Tokyo Drift i będzie el0 i pr0 NFS:Carbon Tokyo Drift :mrgreen: :lol:

No nie oto chodzi :) Chodziło im że coś utną z gry, tak jak w most wanted wycieli pare efektów graficznych lub w underground 2 na japoński rynek były inne vinyle na wozach ( nazwa handlowa NFS U2 shu_do ) teraz też coś usuną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była ironia ...

A co do tego, że coś utną to jest imo głupie :| Przecież aktualne PC'ty są w stanie wyrenderować grafikę taką samą jak konsole, a nawet i lepszą... Ale panom od NFS'a sie nie chce optymalizować silnika pod PC, lepiej wyciąć parę efektów...

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była ironia ...

A co do tego, że coś utną to jest imo głupie :| Przecież aktualne PC'ty są w stanie wyrenderować grafikę taką samą jak konsole, a nawet i lepszą... Ale panom od NFS'a sie nie chce optymalizować silnika pod PC, lepiej wyciąć parę efektów...

Pozdro

BA ! Chyba nawet procki są szybsze już nie mówiąc o ilości RAM-u no ale zasada działa jest inna i trzeba kompa za 10 kafli żeby mieć tą samą wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeże papu prosto z nfs-planet

 

Like our partner site nfs-center.de reports in their news, EA finally announced the official release date for NFS Carbon. So it will be the 2nd of November 06 for the current platforms.

 

Only for the next-gen consoles from Nintendo (Wii, 9th November) and from Sony (PS3, 16th November) the release will be a little bit later.

 

Fajnie wreszcie dostaniemy coś wcześniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BA ! Chyba nawet procki są szybsze już nie mówiąc o ilości RAM-u no ale zasada działa jest inna i trzeba kompa za 10 kafli żeby mieć tą samą wydajność.

No to już od dawna jest wiadomo. Konsole się kupuje raz na 5 lat a kompa modernizuje się praktycznie non stop.

 

Tylko nie zaczynajcie kłótni ala PC vs Konsola bo to do niczego nie prowadzi :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to ma nie być obcięcie czegoś w grafice, tylko po prostu ma jakiejs rzeczy niebyć... przecież to nie pierwszy raz. W NFS HP2 na PS2 mozna było niszczyc samochody, na PC juz nie.

mylisz się

pamiętam w którymś z wywiadów/imprez przedstawiciel EA powiedział, że Carbon PC będzie się różnił od wersji NEXT GEN tylko graficznie

wersja na PC ma być pośrednią między starymi, a nowymi konsolami

jak wielka będzie różnica(pewnie minimalna) zobaczymy już w tym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to ma nie być obcięcie czegoś w grafice, tylko po prostu ma jakiejs rzeczy niebyć... przecież to nie pierwszy raz. W NFS HP2 na PS2 mozna było niszczyc samochody, na PC juz nie.

A drugi powód dla którego się mylisz to to że hp2 na PC miał zniszczenia ale nie takie ze cos odpadalo tylko wsio sie gniotło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

mylisz się

pamiętam w którymś z wywiadów/imprez przedstawiciel EA powiedział, że Carbon PC będzie się różnił od wersji NEXT GEN tylko graficznie

wersja na PC ma być pośrednią między starymi, a nowymi konsolami

jak wielka będzie różnica(pewnie minimalna) zobaczymy już w tym roku :)

OO takk juupi panowie z EA obetną pare efektów i będzie nam płynnie chodziło? Taka super 3L0 optymalizacja jak MW? Na medium chodzi tak samo jak na high a wyglada fatalnie to ja podziękuje jak ma zwalniać to ja już wole te pare efektów więcej. A o sterowaniu coś wiadomo? Czy dalej symulacja samochodów na zdalne? Pewnie będzie Elo Drift samochodami z napędem na przód :lol: A o tuningu mechanicznym coś wiadomo? Bo w NFSU2 był lepszy niż w MW. Ale i tak się wszyscy cieszą bo jeszcze troche i będzie Test drajwer Unlymyted więc nie trzeba będzie w Carbona grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OO takk juupi panowie z EA obetną pare efektów i będzie nam płynnie chodziło? Taka super 3L0 optymalizacja jak MW? Na medium chodzi tak samo jak na high a wyglada fatalnie to ja podziękuje jak ma zwalniać to ja już wole te pare efektów więcej. A o sterowaniu coś wiadomo? Czy dalej symulacja samochodów na zdalne? Pewnie będzie Elo Drift samochodami z napędem na przód :lol: A o tuningu mechanicznym coś wiadomo? Bo w NFSU2 był lepszy niż w MW. Ale i tak się wszyscy cieszą bo jeszcze troche i będzie Test drajwer Unlymyted więc nie trzeba będzie w Carbona grać.

Co ty gadasz przeciez td:unlimited bedzie tylko na x360 wiec sobie w niego nie pogramy, chyba ze jestem nie zorientowany w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz przeciez td:unlimited bedzie tylko na x360 wiec sobie w niego nie pogramy, chyba ze jestem nie zorientowany w tym temacie

jestes bardzo niezorientowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera carbona jest planowana na marzec 2007

Skąd takie nierealne info ?? myślisz, że EA zrezygnuje ze świątecznych zysków ??

 

premiera jest zaplanowana na 2'go listopada tego roku(aktualnie dostępne platformy), jedynie Wii(09 listopad) i PS3(16 listopad) dostaną Carbona trochę później :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna lista fur w nowym nfs (na razie zaprezentowano tylko 12)

 

BMW M3 GTR (2003)

Dołączona grafika

 

Daimler Mercedes-Benz CLK 500 (2005)

Dołączona grafika

 

Ford Mustang GT (2006)

Dołączona grafika

 

Lamborghini Murcielago (2004).

Dołączona grafika

 

Lotus Elise 111R (2004)

Dołączona grafika

 

Porsche Cayman S (2006)

Dołączona grafika

 

Toyota Supra (1998)

Dołączona grafika

 

Volkswagen Golf R32 (2006)

Dołączona grafika

 

Fiat Alfa Romeo Brera (2006)

Dołączona grafika

 

Daimler Chrysler 300C SRT-8 (2006)

Dołączona grafika

 

Nissan 350Z Fairlady Z (2006)

Dołączona grafika

 

Audi Le Mans Quattro (2007)

Dołączona grafika

 

 

ten Lotus Elise 111R (2004) to dla mnie porażka, brzydszej fury chyba nie można zrobić :lol:

a co do alfy i golfa to nie wiem co one robią w nfs :huh:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1: niespodziewałem się takich fur. Niestety w negatywnym tego słowa znaczeniu. Jeśli będziemy musieli tuningować Brerę, to normalnie się porzygam :mur: :mur: :mur:

Po 2: eeee, co tam robi prototypowy samochód? Audi Le Mans 2007? Jeszcze jego będzie można tuningować, koniec swiata <_<

Po 3: na powiększonych screenach widzę, że na naklejkach widać piksele :mur: jeśli tak będzie, to rzygnę po raz drugi :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja tuning Brerry :mur: Ja się zastanawiam co na tej liście robi Porsche Cayman i Chrysler 300c. Te auta IMO nie pasują wogóle do tej gry, do driftu... Nie wspominając już nawet o lambo :mur: No i auto, którego nie ma... No chyba, że NFS wyjdzie w 2007 to wtedy te Audi już "może" będzie [; A co do BMW, to mogli się postarać i je jakoś "stjuningować" inaczej na potrzeby screenów, a tu widze idento BMW jak w nfs:mw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam co na tej liście robi Porsche Cayman

Dla mnie to w nfs mogło by wcale nie być Porsche, jakos mi sie one nie podobają :-P

AAAA panowie wszystko nic żaden merc żadna alfa nie dorówna BMW M3 warto mieć tą gre tylko dla tego auta !!

Jedyne BMW jakie lubie to M5 i Z4 Coupe :-P A Merce wprost uwielbiam :D :D Edytowane przez 3qu!l!br!um

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...