Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

fajne macie pomysly ale szkoda ze one zostana tylko na tym forum, nawet gdybyscie je podsuneli pod twarz (zeby sie brzydko nie wyrazac) panom z EA to i tak by z nich nie zrobili uzytku bo komu by sie chcialo a co do carbona to wg mnie faktycznie bedzie gniot nad gniotami, ta gra EA przejdzie sama siebie. Moze jakis zimny prysznic ich przywroci do dawnych czasow kiedy "dostarczali" nam naprawde porzadne gierki. Ale z reszta co ja gadam, juz widze tez rzesze nastolatkow z gimnazjow (oczywiscie nie obrazajac nikogo) ktorzy z niecierpliwoscia czekaja az beda mogli oszpecic murcielago albo inna fajna fure, wymalowac w 40stu kolorach i walnac napis z tylu wozu "fuck you, jestem elo ziom" widzialem filmik jak koles maltretowal w garazu jakas fure (demko na ps2), to bylo chyba lambo, i wygladalo to strasznie, wloty powietrza bedzie mozna zrobic takie wielkie ze prawie przez srodek samochodu, nie no tego sie poprostu nie da opisac.

Ja chodze do gimnazjum i wcale nie mam zamiaru wymalować auta w 40stu kolorach i walnać napisu z tylu wozu "fuck you, jestem elo ziom" dla mnie najpiękniejszy samochód to taki co jest czarny i ma wielki silnik bez jakichś tam spoilerów czy czegoś tam, wogule to mój samochód powinien wyglądać tak.

Np. Czarny challenger normalne fele albo ewentualnie BBS i wielki silnik jeszcze ewentualnie nitro.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodze do gimnazjum i wcale nie mam zamiaru wymalować auta w 40stu kolorach i walnać napisu z tylu wozu "fuck you, jestem elo ziom" dla mnie najpiękniejszy samochód to taki co jest czarny i ma wielki silnik bez jakichś tam spoilerów czy czegoś tam, wogule to mój samochód powinien wyglądać tak.

Np. Czarny challenger normalne fele albo ewentualnie BBS i wielki silnik jeszcze ewentualnie nitro.

Ty na pewno chodzisz do gimnazjum ?

 

NFS powinien mieć super grafikę + super klimat. Tylko tyle do szczęścia. Wkońcu ta gra ma już tyle lat to można od EA wymagać czegoś <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wielki silnik jeszcze ewentualnie nitro.

No stary tym dopiskiem to mnie mało co z krzesła nie wywaliło :D Wiem że wyciągnołem z kontektu ale jak to brzmi :D Wczoraj oglądałem Resident Evil 2 i tekst 30 letniego murzyna "GTA motherfucker !" miał podobnie piorunujący efekt :lol2:

 

 

NFS powinien mieć super grafikę + super klimat. Tylko tyle do szczęścia. Wkońcu ta gra ma już tyle lat to można od EA wymagać czegoś <_<

NFS:U1 jeszcze się mieścił w tych granicach nawet z małym marginesem :) U2 już wiał nudą, MW miał pościgi policyjne, fajnie bo prawie jak na filmach ( reklama żywca się przypomina ) a co ma Carbon ?

Kanion... nawet w F&F 3 downhill drift był ciutek nudny, strach pomyśleć co by było bez pomocy kamerzystów, dalej mamy miasto które jest wymarłe, ma ulice szerokości autostrady, jest wiecznie wilgotne, czasami popada deszcz, następnie background w garażach który przypomina mi okradziony warsztat. Ratunek to autosculpt bo można dać wyobraźni "robote". Samochody też są cacy lala.

 

Na koniec on-line mode, jeżeli nie będzie poprzycinany to jestem za dlatego że to jakaś alternatywa dla CS-a przy tylu trybach rozgrywki. Może tu będzie ten klimat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO powinieneś trochę ulepszyć sprzęt :/ Czas radeonów 9550 już minął, jak i pamięci. A co do kodu to znając EA, nie będzie dla graczy łaskawy.

Ja tam przeszedłem MW na 9550 i koledze to samo z Carbonem powinno sie udać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uaa żeś wyskoczył... jakbyś doczytał trochę więcej tematu to byś wiedział, że nie będzie się uzależnionym od tuningu optycznego...

sledze topic od samego poczatku wiec nie wyskoczylem :)

 

dla mnie sama mozliwosc wiejskiego tuningu super bryk to dno, nie wiem czemu wam sie nie przejadla tego typu gra juz po underground1 to jakis fenomen, albo nie obrazajac nikogo po prostu prostactwo ludzi w to grajacych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty na pewno chodzisz do gimnazjum ?

Tak napewno chodze do gimnazjum, a błędy robie dość często, może mam dyslekcje czy jak to sie tam nazywa.

 

dla mnie sama mozliwosc wiejskiego tuningu super bryk to dno, nie wiem czemu wam sie nie przejadla tego typu gra juz po underground1 to jakis fenomen, albo nie obrazajac nikogo po prostu prostactwo ludzi w to grajacych

Pamiętaj że tuning to również zmiana koloru, a co jak twórcy by dali różowe samochody to byś sie cieszył???

Oprócz tego duże koła też są fajne.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak napewno chodze do gimnazjum, a błędy robie dość często, może mam dyslekcje czy jak to sie tam nazywa.

Tak ostatnio na forach sami dyslektycy. A powiedz szczerze umiesz zasady ortografii?

 

Dajcie spokój z tymi neonami i spojlerami ja już od dóch części jedyne co zmieniam to kolor lakieru i felgi. W MW bodykity tylko szpecą takie ładne autka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze carbon to kolejny underground, czyli wiejski tuning, neony i 3 metrowy spoiler super....

Jak nie potrafisz zrobić nic przyzwoitego mając autosculpt no to się nie dziwie że wiejski tuning ci wychodzi, ja widziałem gigabajty zdjęć z NFS-ów i nawet używając WBK można odpicować bryke.

Wykaż się i zrób coś swojego a nie czepiasz się dzieł EA, oni robią bryke żeby była a nie wyglądała.

 

Tak napewno chodze do gimnazjum, a błędy robie dość często, może mam dyslekcje czy jak to sie tam nazywa.

Pamiętaj że tuning to również zmiana koloru, a co jak twórcy by dali różowe samochody to byś sie cieszył???

Oprócz tego duże koła też są fajne.

Stary mówisz że masz dysleksje a nawet masz problem z zapamiętaniem nazwy swojej dolegliwości O_o Jak mówiła moja nauczycielka polskiego ( to chyba przymiotnik o ile się nie myle i pisze się z małej litery :wink: ) zwykłe lenistwo a nie dysleksja ! to samo dysgrafia.

 

Gdzie się podział Cavarr ? Musi dodać fotke leksusa na 1 strone. Zaraz mu PM-a zasadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrafisz zrobić nic przyzwoitego mając autosculpt no to się nie dziwie że wiejski tuning ci wychodzi, ja widziałem gigabajty zdjęć z NFS-ów i nawet używając WBK można odpicować bryke.

Wykaż się i zrób coś swojego a nie czepiasz się dzieł EA, oni robią bryke żeby była a nie wyglądała.

Stary mówisz że masz dysleksje a nawet masz problem z zapamiętaniem nazwy swojej dolegliwości O_o Jak mówiła moja nauczycielka polskiego ( to chyba przymiotnik o ile się nie myle i pisze się z małej litery :wink: ) zwykłe lenistwo a nie dysleksja ! to samo dysgrafia.

 

Gdzie się podział Cavarr ? Musi dodać fotke leksusa na 1 strone. Zaraz mu PM-a zasadze.

nie chodzi mi o to jak ja tuninguje bo tego nie robie, dla mnie tuningowanie lambo to delikatnie mowiac zeszmacenie tego auta

 

EA trzeci raz zrobila taka sama gre i kaze sobie za to placic, smiech na sali, zero rozwoju ze strony EA, wiec nie wiem czym sie tak podniecacie, tym ze bedzie inna mapa i inne auta? czy moze tym, ze bedzie wiecej naklejek i body kitow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie inne auta??

Dodali kilka :D

 

Ja bym chcial aby w multiplayerze dodali opcje wlaczenia uszkodzen samochodow. Fajniej by sie gralo i walka bylaby bardziej zazarta. Mozna by bylo kumpla zepchnac na drzewo i pozegnac go w tym wyscigu

Ale prawda jest taka, że jak kogoś zepchniesz na jakąś przeszkode i sie zatrzymuje to nawet bez włączonych zniszczeń praktycznie przegrał wyścig :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Gdzie się podział Cavarr ? Musi dodać fotke leksusa na 1 strone. Zaraz mu PM-a zasadze.

siedzi w robocie :sad:

widze ze carbon to kolejny underground, czyli wiejski tuning, neony i 3 metrowy spoiler super....

w Carbon nie uświadczymy neonów :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Carbon nie uświadczymy neonów :-|

I bardzo dobrze :) W żadnym aucie zaczynając od NFSU1 a na U2 kończąc nie miałem neonów... Po co ? To syfnie wyglada... Chyba tylko na chwile w U2 założyłem bo nie mogłem kariery przejść bez tego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze :) W żadnym aucie zaczynając od NFSU1 a na U2 kończąc nie miałem neonów... Po co ? To syfnie wyglada... Chyba tylko na chwile w U2 założyłem bo nie mogłem kariery przejść bez tego :/

Za to całe miasto jest za przeproszeniem usrane od neonów wygląda w trailerach koszmarnie, cukierkowo.Gdzie to kolorystyczne zrownoważenie takie choćby jak NFS MW.Nawet biurowce toną w tym neonowym szajsie Edytowane przez tomalax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi to może wytłumaczyć :| ?

 

A pozatym fajne tu podali minimalne wymagania :lol2:

* OS: Windows XP SP2 (32-bit edition only)

* CPU: 1.4 GHz or faster

* Ram: 256 MB or more

* Hard Drive: 6 GB or more free space to download and install

* Video: DirectX 9.0c compatible

* Sound: DirectX 9.0c compatible

* Input: Keyboard, mouse, or USB Streering Wheel / Gamepad

* Video card with 64 MB or more memory and one of these chipsets is required:

* NVIDIA GeForce3 / NVIDIA GeForce4 (Ti series only) and ATI Radeon 8500 or higher.

* ATI Radeon 8500

 

Ja tam o innych słyszałem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majkel:

 

Człowieku, a jak myslisz po co podają te zanizone wymagania? Wejdzie jakis dzieciak podjarany zapowiedzia nowego NFS'a, zobaczy te wymagania i pomysli, ze bedzie chodzic na jego GF3 + 256 RAM! I prezent na święta juz zamówiony!

 

Tak sie pozyskuje klientów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie... a w praktyce wychodzi jak ta gra smiga.

Zreszta, od nfs:u do nfs:mw coraz mniej wydajny byl ten silnik, a teraz jak doladuja pare efektow to juz nawet rekomendowany sprzet przez EA (czyli GF4mx + 256 mb ram) tego nie pociagnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to oświećcie mnie... Skoro teraz twórcy gier nie idą na grywalność ani na poprawność silnika graficznego to na co oni liczą (chodzi mi tu głównie o Carbon'a i też o inne produkcje "i ej gejms").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...