Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

A kołpak i felga to dwie różne rzeczy ! jak masz gadać takie bzdury to zastanów się 10 razy.

 

:lol: Wiem ze to dwie rózne rzeczy...po prostu chodzi mi o "tuning" jaki był zawarty w 3 poprzednich częsciach, jezeli tak miałoby byc w Carbonie to lepiej jakby nie było wcale. Za to taki jaki był w Porsche bardzo mile widziany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peugeot 206 GTi/S16 '03

Honda Civic Si Coupe '00

Mitsubishi Eclipse GSX '99

Audi A3

Opel/Vauxhall Corsa 1.8

Volkswagen Golf GTI 2.0

 

Na te auta mogą sobie pozwolić przeciętnie zarabiający ludzie ale co do reszty to się zgadzam :P

To niech je sobie kupią ;] Ja postoje, wole diablo :>

A kołpak i felga to dwie różne rzeczy ! jak masz gadać takie bzdury to zastanów się 10 razy.

alez, urazil Cie tym nei?;]

 

 

Podobno twórcy chcą jak najbardziej urealnić najnowszego nfsa, wobec czego koła mają sie krecić Oo Mam nadzieje ze to nie zart ze strony producentow, gdyz bardzo licze na ten gadget!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej <_< Moge zrozumieć że niepodoba się tuning ale żeby odrazu pisać że felgi w NFS to kołpaki no bez przesady :blink:

No niektóre felgi z U2 wyglądały jak kołpaki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

A Skyline'a mogliby dać wreszcie...

Nie dadza z tego samego powodu, z jakiego w Gran Turismo nie ma Porshe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w NFSC będzie tryb Drift :) Wiadomo dlaczego. Przez wakacje ludzie się naoglądają Fast and Furious Tokyo Drift to później będą chcieli sobie pograć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast te wymienione wyżej IMO nie powinny się znaleźć w NFS:C. Co to za frajda jeździć Golfem? 2.0 nie robi na mnie żadnego wrażenia.

Jak patrze na te wozy i screeny, to kojarzy mi się NFS HP2. Do wozów mogli by dorzucić jakieś prototypy.

 

No i dlaczego nie miałoby być Skyline? AFAIK w U1 był.

 

OT:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

No i dlaczego nie miałoby być Skyline? AFAIK w U1 był.

Poniewaz U1 wyszedl PRZED GranTurismo4? Zreszta nie wiem, bo w U1 pogralem moze z 15 minut w sumie u znajomego.

EA wykupilo prawa do marki Porshe w grach komputerowych i dlatego tylko w grach tej firmy pojezdzimy Porshakami przez nastepne pare lat. Zatem Polyphony, tworca serii Gran Turismo, wykupilo prawa do innego autka - wlasnie do oslawionego Skyline'a. Ogolnie chyba do Nissanow, ale tutaj juz pewnosci nie mam - w OPS2M wlasnie z okazji zapowiedzi NFSC pisali o tym, dlaczego w GT od czesci chyba 3 nie ma Porshe i jak zareagowalo na to Polyphony przy okazji wydawania 4 czesci swej serii samochodowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz U1 wyszedl PRZED GranTurismo4? Zreszta nie wiem, bo w U1 pogralem moze z 15 minut w sumie u znajomego.

EA wykupilo prawa do marki Porshe w grach komputerowych i dlatego tylko w grach tej firmy pojezdzimy Porshakami przez nastepne pare lat. Zatem Polyphony, tworca serii Gran Turismo, wykupilo prawa do innego autka - wlasnie do oslawionego Skyline'a. Ogolnie chyba do Nissanow, ale tutaj juz pewnosci nie mam - w OPS2M wlasnie z okazji zapowiedzi NFSC pisali o tym, dlaczego w GT od czesci chyba 3 nie ma Porshe i jak zareagowalo na to Polyphony przy okazji wydawania 4 czesci swej serii samochodowej.

A to dziwne bo PGR3 wyszedł po GT4, a tam jest Nissan Skyline. Więc to chyba jednak nie tak z tym Skyline w NFS (chodzi o wyłączność na jego używanie w grach przez Polyphony).

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

A to dziwne bo PGR3 wyszedł po GT4, a tam jest Nissan Skyline. Więc to chyba jednak nie tak z tym Skyline w NFS (chodzi o wyłączność na jego używanie w grach przez Polyphony).

 

Pozdrawiam.

Moze japonce sie podzielili z ziomkami z kraju? ;)

Nie wiem - pisze to, co przeczytalem o tym, dlaczego tak upragnionego Skyline'a w NFSach brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O/T... PorSCHe, a nie Porshe. Na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które na tym forum piszą poprawnie to w sumie krótkie i proste słowo. Niechlujstwo czy jakaś dziwna forma wtórnego analfabetyzmu, gdzie wszystkie słowa piszemy z "angielska" (samo "h" po "s", zamiast "ch", jak w j. niemieckim).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i plastikowa grafika jak zawsze... mamy 21 wiek, a grafika w tych nfs'ach jest nadal taka slaba (a wymagania jak z kosmosu)

 

jednym slowem n/c

Mi to przypomina U2 jeżeli chodzi o grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem. Mi to bardziej przypomina NFS 3 z lepszą grafą ale IMO za często w poślizgi wpadają te samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Filmik, do który link podał Nierealny niestety w pełni potwierdził moje obawy. Nadchodzi nowy need for speed - underground 3...imho szkoda :(

Narzekasz wszystkie dzieciaki będą zachwycone :razz: Ja chce więcej amerykańskich V8!

 

Boone jaką masz karte grafiki?

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

A dlaczego pytasz ? :)

Bo gadasz jak moi kumple z radeonami 9200. Jak zobaczyli u mnie Most Wanted na max detalach to zmienili zdanie :razz:

Dla mnie grafika w Most Wanted była piękna a w porównaniu z Underground 2 to duża przepaść.

Jak dla mnie grafika jak w MW tylko polepszenie działania gry bo czasem potrafi przyciąć i dodanie kilku nowych efektów np HDR zamiast Bloom'a i było by bardzo ładnie.

 

 

PS No więc jaką masz :P?

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gadasz jak moi kumple z radeonami 9200. Jak zobaczyli u mnie Most Wanted na max detalach to zmienili zdanie :razz:

Dla mnie grafika w Most Wanted była piękna a w porównaniu z Underground 2 to duża przepaść.

No więc jaką masz :P?

B)

 

GB gf 6600 SP 256/128 na razie normalne takty ale jak już mówiłem w innym temacie będę kręcił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekasz wszystkie dzieciaki będą zachwycone :razz: Ja chce więcej amerykańskich V8!

Tego akurat jestem pewien, tymbardziej jak obejrzą Fast And The Furious Tokyo Drift.

 

Ja chce więcej amerykańskich V8!

Ja też !! Ale zdecydowanie wolałbym inną oprawę. Klimaty pierwszych NFS'ów oraz nowego Test Drive bardziej mi odpowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...