Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestemNoobem

Co do Carbona to mam nadzieje, że noc nie będzie miała za zadanie maskować niedorobionego miasta jak w UNDRach :-| Pozatym pożyjemy zobaczymy napoczątku MW mnie odepchnął ale jak podchodze do tej gry z dystansem i patrze tylko na dobrą zabawe a nie na symulacje cholera musze przyznać gra zaczyna mnie wciągać mam nadzieje, że z Carbonem będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat jestem pewien, tymbardziej jak obejrzą Fast And The Furious Tokyo Drift.

To już mówiłem :P Ale święta racja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze na tym filmiku nie bylo AE86 i RX7 bo pomyslalbym ze EA wykupila licencje na InitialD ^_^

 

Jedyne co mi sie podoba to podklad [;

Dobrze, że nie było 350z i Mustanga bo by zajeżdżało trailerem z Tokyo Drift.

IMHO jeżeli EA chce żeby dzieciaki podniecały się Carbonem po oglądnięciu Tokyo Drift to muszą zrobić coś żeby ta gra była chociaż trochę podobna do filmu co i tak nie będzie dobrym rozwiązaniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DonCapone : To nie jest temat o filmie, tylko o Need For Speed : Carbon

 

EDIT : Apropo ostatnich 3 screenshot'ów, ciekaw jestem czy wersja na x360 będzie naprawdę tak wyglądać :rolleyes:

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Te skriny wygladaja w miare normalnie, nawet pewnie sa troche podpicowane i nie wiem czemu piszesz akurat o konsoli, ale kazdy w miare nowy komp by cos takiego pociagnal. Zobacz na domki w tle na ostatnim skrinie, oraz na jezdnie. Rozmazana jak cholera :lol:.

Przeciez ladniej wyglada juz most wanted ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o konsoli, bo zdjęcia są ze strony xboxyde. Masz rację jezdnia strasznie rozmazana.

 

Podejrzewam, że screen'y z PC w wysokiej roździelczości też będą ładnie wyglądać, ale żeby to wszystko zweryfikować musimy poczekać do wydania dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że demo wypuszczą wcześniej niż demo MW bo to było przegięcie. A co do screenów to wyglądają jak U1 na średnich detalach z dopracowanymi teksturami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy gierka bedzie dobra, ta fura na trzecim screenie roxuje B)

Mi się bardziej podobają takie jak na pierwszym screenie (środkowe) :D Ale American Muscle nie pogardze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie śledzę tematu i nie wiem czy wszystkie screen'y już były ale mogę podać linka na...

 

... tak tiscali.

:wink:

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10911

 

Uzupełnienie do fotek podanych przez nierealnego. Jak ujrzałem lamborghini od razu przed oczami stanął mi mw. Pewnie na tym samym silniku jadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie muscle car zwłaszcza fantastyczne brzmienie silnika, co do Carbon-a to znowu powrót do Szybkich i wściekłych na filmiku widać że kładą nacisk na drift jak w nowej odsłonie tego filmu, a podobny Dodge Charger był w Za szybkich za wściekłych (jak kto woli Szybcy i wściekli 2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"takie se" te screeny, modele wygladaja poprawnie ale z otoczeniem bieda niesamowita, powinni popracowac nad tym, jakies krawezniki, ladne tekstury na otoczeniu, bo przeciez z autami to juz duzo zrobic nie mozna, wygladaja juz maksymalnie. Jeszcze moga poprawic fizyke, AI komputera. Gra ma byc jak mniemam rowniez wizytowka x-boxa360 wiec grafika musi MOCNO odtawac od tego co widzimy becnie, po rozmazanych teksturach na chodniku tego nie widac, inaczej bedzie to jeszcze jedna gra ktora potwierdzi ze jeszcze nie ma sensu kupowac nextgenowej konsolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mi się przypomniała jak przeczytałem posta powyżej odnośnie AI komputera :) Oby nie było tak w Most Wanted trybu Catch Up tylko normalne poziomy trudności : easy, normal, hard itd.

OMG ale mnie to wkurzało... W U1 nie było czegoś takiego i było ql :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO ŚRODKOWE to chyba Mitsu EVO 8 lub 9 a to American Muscle wygląda jak Dodge Charger concept http://www.cardesignnews.com/news/2005/051...allenger63s.jpg

Raczej DODGE CHALLENGER

http://www.leftlanenews.com/wp-images/media/dec21chal_2.jpg

Ja raczej bym wolał concepta CAMARO

http://www.autoblog.com/media/2006/01/X06CC_CH005L.jpg

http://www.auto-motor-si-sport.ro/ams-phot...ro_concept_.jpg

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę coś czego nie było w U2 i MW ale było w U1 czyli Dołączona grafika

 

 

Z tego co pamiętam to najlepsze czasy na dragach tym robiłem :)

 

Z tego co widzę to wszelkie tematy co do gry zostały raczej wyczerpane a teraz robi się OT.

IMO trzeba poczekać na nowe screeny albo trailer żeby było o czym gadać.

Edytowane przez Boone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Czy wkońcu doczekam się NFS porównywalnego to Porsche 2000?

 

To EA weszło w mode tuningu i ciągnie to i ciągnie....

 

Kiedyś jeździło się tylko wersjami z salonu i każdy był heppy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='23 cze 2006, 00:16' post='2195243']

Czy wkońcu doczekam się NFS porównywalnego to Porsche 2000?

 

To EA weszło w mode tuningu i ciągnie to i ciągnie....

 

Kiedyś jeździło się tylko wersjami z salonu i każdy był heppy...

Wątpie. Teraz mało kto chce jeździć w NFS'ie tak jak w Porshe 2000 bo od tego są takie gry jak ToCA. EA będzie to ciągnęła ponieważ takie gry dobrze się sprzedają i nie ma co do tego wątpliwości. Podniecone dzieciaki wydaja kupe kasy żeby "stuningować bryke i pojeździć po mieście".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widać ea games nie próżnuje i udostępnia coraz to nowsze info. na temat nowej odsłonie nfs

 

oficjalna strona Need For Speed Carbon

http://www.ea.com/nfs/carbon/us/

 

i jak widzimy na stronie ea

PC PS2 XBOX GBA GC X360 PS3 PSP NDS WII MOBILE

 

nowe foty

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

w tym trailerze pokazali te je...e góry :( jak ja tego nie lubiłem w U2, mam nadzieję że w tej części będzie pokazany rasowy canyon, a nie takie marne wzgórza

 

:rolleyes:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr - pamiętasz ten canyon z NFS 3 ? Takie coś było by super :D Albo trasy rodem z australii gdzie są tysiące kilometrów prostych dróg świetnych do dragów :D

Edytowane przez Boone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe widze, że myślisz o tym samym co ja :)

wyścigi w mieście trochę mi się znudziły i teraz wzięło mnie na bezkresne pustynie, kaniony itp. bezludne miejsca :)

aby jechać i jechać :), a do tego idealnie nadają się amerykańskie krążowniki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe widze, że myślisz o tym samym co ja :)

wyścigi w mieście trochę mi się znudziły i teraz wzięło mnie na bezkresne pustynie, kaniony itp. bezludne miejsca :)

aby jechać i jechać :), a do tego idealnie nadają się amerykańskie krążowniki :)

Pamiętasz początek filmu Torque ?? O czymś takim myślę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie. Teraz mało kto chce jeździć w NFS'ie tak jak w Porshe 2000 bo od tego są takie gry jak ToCA.

Jak widac chociazby na tym forum takich osob nie brakuje <_<

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...