Skocz do zawartości
Zubo

Nowy Komp Do Max 3300 Pln

Rekomendowane odpowiedzi

Płyta: Epox 9npaj-Sli

 

Skoro ma być cicho i wydajnie to dalej upieram się przy huntkey

 

http://zenfist.pl/pID/164.htm

 

Proszę zerknąć - nic nie stracisz... możesz zyskać.

 

O dyskach Samsunga jest dośc duży topic na forum. Chwalone są za szybką pracę i ciszę.

 

Ja też lubię ciszę w komputerze dlatego wiem o co Ci chodzi.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma być cicho i wydajnie to dalej upieram się przy huntkey

http://zenfist.pl/pID/164.htm

Proszę zerknąć - nic nie stracisz... możesz zyskać.

No ale czy to nie za mało 350W na dzisiejsze czasy? tym bardziej że komp może w przyszłości zostać wzmocniony o lepszą kartę?

Czy ten Tagan 420 U01 jest zły? Mam wersję 330W i poprostu jest bezgłośny.

No ale może nie dyskutujmy o wyborze zasilacza, bo do tego jest inny dział. Chciałbym tylko jeszcze aby ktoś inny się wypowiedział i zaproponował coś odnośnie płyty głównej, a może jest ktoś kto jednak poleci złożyć zestaw na INTELU?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

On tylko na naklejce ma 350W, w rzeczywistości daje 400 i nawet więcej, na takim zasilaczu testowali podkręconego pentiuma na 6ghz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On tylko na naklejce ma 350W, w rzeczywistości daje 400 i nawet więcej, na takim zasilaczu testowali podkręconego pentiuma na 6ghz.

Skoro ma 400W to czemu tyle nie napisali na naklejce, mogli by wtedy drożej sprzedać - przecież to nie logiczne co piszesz!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl jeszcze raz i powtorz lub zmien zdanie

Pomyślałem przeczytałem parę razy i nie wiem o co Ci chodzi!? Skoro zasilacz opisany jest jako 350W, a w rzeczywistości ma 400W to po co producent kwalifikuje go jako 350W? Przecież musi go wtedy słabiej wycenić. Co innego jeśli moc 400W to moc szczytowa z którą zasilacz może pracować co najwyżej parę minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huntkey ma 350 i 400w w ofercie

jesli koszt produkcji jest taki, ze sprzedawanie go jako modelu jest oplacalne a wytrzymuje 400w non stop bez pierdniecia to czemu by go nie sprzedawac rowniez jako 400w ale juz drozej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym ale wnisokuje, że te oba zasilacze tzn. 350 i 400 są takie same w/g Ciebie? Trochę to dziwne bo wtedy producent oszukuje klienta bo zamiast 400 może kupić za mniej 350, a i tak to te same zasilacze.

No ale dobra nie ważne nie ma co się elektryzować, zasilacz to nie problem w moim przypadku.

Ponawiam jeszcze pytanko o inne modele płyt głównych pod 939, a może pod intela coś jednak no i czy jest 7600GS z pasywnym chłodzeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...