Skocz do zawartości
Recall1982

Kolejny "mod" Z Serii...

Rekomendowane odpowiedzi

@ Gamec: Zostane jednak z niebieskim swiatlem. ;)

 

@ KvaNfield, S.W.A.T: Dzieki. ;)

 

@ wirion: Myslalem nad kolkami, ale blacha od spodu obudowy jest dosyc miekka, tzn. wygina sie gora dol, bo w koncu to tylko buda Tracer'a. Chociaz mozna tam wstawic jakas grubasza blache i zamontowac kolka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uaa carlos pochwalil :>

 

ogolnie fajnie:> te imbusowe srobki fajne sa:> biohazard taki oklepany troche jest. mogl bys flopka(otwor do ktorego tyskietke sie wklada) jakos zatkac bo imo tak dziwnie wyglada.

 

gdzie masz cdroma?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uaa carlos pochwalil :>

no nie robcie ze mnie dewianta juz na maxa

Jest za co to chwale. Ogolnie to jest naprawde dobrze zrobiona obudowa. Oczywiscie mozna sie czepiac, ale nei ma to uzasadnienia, to nie jest kolejny "mamzamiarmod", czy "OKmod", ale naprawde z pomyslem zrobiona obudowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uaa carlos pochwalil :>

 

ogolnie fajnie:> te imbusowe srobki fajne sa:> biohazard taki oklepany troche jest. mogl bys flopka(otwor do ktorego tyskietke sie wklada) jakos zatkac bo imo tak dziwnie wyglada.

 

gdzie masz cdroma?:>

Normalnie to mam naped dyskietek, ale chwilowo byl wyciagniety jak robilem zdjecia. Tez jest pomalowany na czarno. :)

 

A gdzie mam napedy? A za zaslepkami, zrobilem sobie tzw stealth mod. Na samym dole budy jest klapeczka, ktora otwieram, tam sa dwa male przyciski do otwierania napedow. Troche to uciazliwe. :(

Strasznie mnie wkurzaly napedy na wierzchu, chcialem miec gladki przod i pochowalem. Pozniej pokaze fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...