Skocz do zawartości
keiename

Palm Do 350 Zl.

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwazam kupno palma do 350 zlotych. Poczytalem troche forum zapoznalem sie z oferta allegro i nadal nie wiem co bedzie optymalnym wyborem.

 

Czego wymagam: excel, word, aplikacja typu kalendarz terminarz, mozliwosc popiecia sie do sieci (LAN ew. WiFi). Nie potrzebuje bajerow typu MP3, filmy, gry (od tego mam kompa i telefon). Zastanawiam sie nad Jornada 680/720, IPaqiem lub Nec'iem. Polecie cos tak zebym mogl rozpoczac swoja przygode z palmami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polece ci lektore forum PdaClubu [www.pdaclub.pl].To wyspecjalizowane forum tylko w tym temacie.

 

ps.IMHO to nie jest onkurecynje forum ale jesli wladze uwazaja inaczej niech wywala tego posta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec forum PdaClubu juz czytalem i nie mam do konca sprecyzowanego zdania.

 

dziamdziok wiem ze za 350 nie poszaleje ale do moich potrzeb palm do tej kwoty sie znajdzie.

 

Chodzi mi bardziej o to czy pchac sie w system typu PalmOS czy lepiej wybrac platforme microsoftu ze wzgledu na excela, worda.

 

Piszac LAN ew. WiFi mialem na mysli karte rozszerzen tak jak np. w Jornadach mozna karte na PCMCIA wlozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup karty sd wifi jest nieoplacaly. Bedzie ona wiecej kosztowac niz 350zlotych.

Za 350 zlotych mozesz trafic jedynie na pocketa klasy 1930.. to juz wiekowy sprzet.

a z Palmow to za ta cene mozesz trafic T2 albo E. Ewentualne jakas zirke 71.

Dokumenty xls doc dzialaja na PalmOS bez zadnego problemu. Powiedzialbym ze nawet lepiej niz na windows 2003. Dopiero w 5.0 poprawili znacznie dokumenty.

Jornady to juz wiekowe sprzety, nie licz na dobra prace z nowymi dokumentami, maja one tez kiepskie ekrany przewaznie oraz baterie w fatalnym stanie.

Na Twoim miejscu rozpoczalbym przygode z PalmOS. Najmniej stresujace. poprostu dziala. Jak kupisz pocketa to bedziesz chcial go sprzedac po paru dniach albo bedziesz godzinami czytac rozne faq jak go zmusic do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...