Skocz do zawartości
Ciubas

Ustawienia Grafiki (128 Na 64)

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam asusa z92r (tak ten z media) z karta grafiki x200, moje pytanie jest nastepujace: jak zmiejszycz ilosc przydzielonej pamieci tej karty ze 128 na 64 (wole systemowi dac wiecej, bo przyrost graficzny jest niewielki), szukalem juz wszedzie ale dalej nie potrafie znalezc odp:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam asusa z92r (tak ten z media) z karta grafiki x200, moje pytanie jest nastepujace: jak zmiejszycz ilosc przydzielonej pamieci tej karty ze 128 na 64 (wole systemowi dac wiecej, bo przyrost graficzny jest niewielki), szukalem juz wszedzie ale dalej nie potrafie znalezc odp:/

hmm. jeśli nie w biosie, to we właściwościach ekranu powinna być zakładka o zmianie wielkości pamięci. mówię "powinna" bo nie wiem czy jest. serwisowałem kiedyś taki stacjonarny gdzie właśnie we właściwościach ekranu można było zmienić takie rzeczy, więc poszukaj. Edytowane przez VoyTECH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce zauwazyc ze to nie jest wlasnie stacjonarny i ani w biosie ani z ustawieniach grafiki, nawet z zaawansowanych (menadzer urzadze) nie ma takiej opcji, moje pytanie w takim razie jest jeszcze inne: czy jest jakis drugi bios w tym modelu, bo ten podstawowoy jest bardzo prosty i nie wiem czy to jest z powodu tego ze jest to laptop czy poprostu tak asus to zrobil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce zauwazyc ze to nie jest wlasnie stacjonarny i ani w biosie ani z ustawieniach grafiki, nawet z zaawansowanych (menadzer urzadze) nie ma takiej opcji, moje pytanie w takim razie jest jeszcze inne: czy jest jakis drugi bios w tym modelu, bo ten podstawowoy jest bardzo prosty i nie wiem czy to jest z powodu tego ze jest to laptop czy poprostu tak asus to zrobil.

Oj sprawdź BIOSa dokładnie. Mam lapka z X200, laptop jest hp, ale jedyna możliwość zmiany jest właśnie w BIOSie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam asusa z92r (tak ten z media) z karta grafiki x200, moje pytanie jest nastepujace: jak zmiejszycz ilosc przydzielonej pamieci tej karty ze 128 na 64 (wole systemowi dac wiecej, bo przyrost graficzny jest niewielki), szukalem juz wszedzie ale dalej nie potrafie znalezc odp:/

W Toshibie A100-528 to tak:

ekran/własciwosci/zaawansowane/bufor ramki 32,64,128 MB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj sprawdź BIOSa dokładnie. Mam lapka z X200, laptop jest hp, ale jedyna możliwość zmiany jest właśnie w BIOSie.

pozdrawiam

podaj mi w takim razie dokladnie gdzie to jest, bo ja to juz chyba ze 100x szukalem w tym biosie:/

 

w tamtym drugim miejscu wielkosc ramki, hehe w ogole czegos takiego nie ma:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobny mam problem z przydziałem pamięci w mojej karcie GF6200 TC ale do tej pory nie wiem jak okręslić ile ramu ma pobierać Turbo cache na razie pobiera "na sztywno"192Mb. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj mi w takim razie dokladnie gdzie to jest, bo ja to juz chyba ze 100x szukalem w tym biosie:/

 

w tamtym drugim miejscu wielkosc ramki, hehe w ogole czegos takiego nie ma:/

ver.biosu karty BK-ATI VER008.0491.001.000

sterownik karty-6.14.10.6561-ATI Catalist 5.8 są nowsze ale ciekawe jak będą działać.

Pokaże Everest Ultimate Edi...

W wypadku Nvidi jest też pogram narzędziowy (ale w tej chwili nie pamiętam ).

Edytowane przez lucjan1948

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...