Skocz do zawartości
udam_u

Wieszający Sie Win Xp Przez Grafike/sterownik Agp..?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! To jest moj pierwszy post na tym forum zwiazanym z problemami z Windowsem-zawsze do tej pory sobie radzilem, ten problem mnie rozbraja. Mam swiezo zainstalowanego WIN XP PRO SP2 EN. Niestety przy probie uruchomienia grafiki w trybie wyzszym niz VGA obraz robi sie czarny, monitor po chwili przechodzi w stan uspienia i po chwili restart kompa. Problem pojawia sie juz swiezo po instalacji Windowsa-pierwsze uruchomienie musi byc juz w trybie VGA. Zauwazylem, ze problem wystepuje w kombinacji Detonatory+sterowniki AGP (nie wazne, czy dolaczone do Windowsa, czy ze stronki AMD-skutek zawsze ten sam). Nie wiem co teraz zrobic-do mojej plyty nowszych driverow juz raczej nie bedzie. Komputer raczej jest sprawny-pod Linuxem wszystko funguje...dodam tylko, ze przed Linuxem pracowalem na tym konfigu tez na WIN XP i problemu tego nie bylo (ale byla to wersja PL-chyba to nie jest przyczyna..?). Jezeli ktos mial kiedys podobny problem to prosze o sugestie. Moja plyta glowna -chipset AMD 760MPX a grafika GF5900XT. Pozdrawiam!!

 

EDIT:

Raport z tej wieszki

post-104799-1147299484_thumb.jpg

 

EDIT2:

Moze tutaj jest rozwiazanie mojego problemu..?

 

niby tutaj jest moj problem opisany...

 

EDIT3: Probowalem wylaczyc sprzetowa akceleracje-od razu czarny ekran. Cokolwiek rusze w sterowniku od grafy lub monitora...czarny ekran... :cry:

 

EDIT4: Opis tego problemu co ja mam-niestety bez rozwiazania.

 

http://forums.2cpu.com/showthread.php?t=45...7D+black+screen

 

http://forums.2cpu.com/showthread.php?t=29...7D+black+screen

 

http://forums.2cpu.com/showthread.php?t=25...7D+black+screen

Edytowane przez udam_u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zainstaluj polską wersję windy z SP1 ? ja na nią nie narzekam ;)

Mam orginalnego WIN XP z SP2 - licencja zbiorowa wydzialu na ktorym studiuje, dlatego chcialbym przy nim zostac. Teoretycznie XP'ka z SP1 moglbym sprobowac-ale przyczyna nie lezy chyba w tym-bo na win 2000 z SP4 mam ten sam problem!! :mur:

 

EDIT:

 

No i rozwiazalem problem sam (ostatnio coraz czesciej mam ochote napisac "jak zwykle" :rolleyes: ) przyczyna byly problemy z przerywaniami-wystarczylo zamienic miejscami 2 karty PCI. Pozdrawiam!!

Edytowane przez udam_u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...