Skocz do zawartości
Gość HDR_o

Gry Lat Minionych

Rekomendowane odpowiedzi

musialem zmienic konto :(

Caleb sciagnij WinUAE 1.2.0 ,na tej wersji napewno działa, oczywiscie trzeba miec kickstarta,jak go chcesz+plik konfiguracyjny to odezwij sie do mnie na pw : )

 

ps. fajny mam avatar ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samolotem

- Seek And Destroy - widok z góry- latanie śmigłowcem na misje i niszczenie przeciwnika, bardzo dynamiczna gra

No to było zaje**ste! I do tego pamiętam, że można było jeszcze czołg wybrać chyba. Były 4 różne lokacje z tego co pamiętam i mega klimatyczna muzyka w menu (podczas gry może też, nie pamiętam) :) Kurde, no tamte gry były po prostu REWELACYJNE... I Prince of Persia 2D, jaki to był klimat jak się szło i nowe poziomy przechodziło, jakieś nowe pułapki itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSX, konsola która w sumie jako 1 przekonała mnie bardzo do gier :)

- Tekken 1,2,3

- MGS

- Crashe

- Syphon Filter 1,2,3

 

Mortal Combat, Caddilacs & Dinosaurs (swietna gra:D) <- flipery

Mario Bros, Contra, Circle <- pegasus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

No Pegasus to klasyk.

Tank,

Contra,

Felix the cat,

Tetris,

Ghost Busters,

Jurrasic Park,

 

Ale się człowiek w to zagrywał. Contre to przechodziłem całą na jednym życiu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

No Pegasus to klasyk.

Tank,

Contra,

Felix the cat,

Tetris,

Ghost Busters,

Jurrasic Park,

 

Ale się człowiek w to zagrywał. Contre to przechodziłem całą na jednym życiu:)

A jak sie nazywala ta gra na pegasusa,ze wybieralo sie jednego z 5 kotow? Japonska.Tworcow nemo dream mastera bodajze (mojej najlepszej gry na pegasusa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Ktos z Was wie co to za klasyki: Snow Bros,Dark Seal,Shinobi,Shadow Dancer, Flying Shark,Midnight Resistance,Paper boy,Wonder Boy Top Hunter,Raiden,Gyruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos z Was wie co to za klasyki: Snow Bros,Dark Seal,Shinobi,Shadow Dancer, Flying Shark,Midnight Resistance,Paper boy,Wonder Boy Top Hunter,Raiden,Gyruss

Ja pamiętam Paper Boy'a,ale grałem tylko w dwójkę.Fajna gra,jeździłeś rowerkiem po dzielni rozrzucając gazety.Mogłeś trzepnąć komuś w okno albo walnąć w tłuściocha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktos gdzie dorwac w pelni dzialajaca prehistorik 2? Bo wszystkie wersje co do tej pory probowalem wywalaja sie w pewnym momencie (a dokladnie w levelu w ktorym w tle sa takie chatki ze slomy i jest duzo duzych porcji zarcia) ;(

Jakby ktos cos wiedzial to bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Nie wie ktos gdzie dorwac w pelni dzialajaca prehistorik 2? Bo wszystkie wersje co do tej pory probowalem wywalaja sie w pewnym momencie (a dokladnie w levelu w ktorym w tle sa takie chatki ze slomy i jest duzo duzych porcji zarcia) ;(

Jakby ktos cos wiedzial to bede wdzieczny

A nie probowales odpalic gry z dosboxa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie probowales odpalic gry z dosboxa ?

Probowalem i krzaczy sie tak samo. Probowalem ja odpalic i z dosboxem i bez i to na dwoch kompach. I caly czas to samo. Probowalem chyba z 10 zrodel i zawsze to samo :mur:

 

A moze ktos ma na stanie dzialajaca wersje i moglby mi udostepnic? - w koncu to abandonware ;)

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowales sciagnac stąd ??

Tak ale co mi szkodzi sprobowac jeszcze raz.

 

No to sobie sciagnalem ;)

 

"Podczas próby ściągnięcia pliku wystąpi następujący błąd

Plik jest uszkodzony i jego pobranie nie jest możliwe."

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Tak ale co mi szkodzi sprobowac jeszcze raz.

 

No to sobie sciagnalem ;)

 

"Podczas próby ściągnięcia pliku wystąpi następujący błąd

Plik jest uszkodzony i jego pobranie nie jest możliwe."

A stąd ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sie nazywala ta gra na pegasusa,ze wybieralo sie jednego z 5 kotow? Japonska.Tworcow nemo dream mastera bodajze (mojej najlepszej gry na pegasusa)

Wiem, to NINJA CAT - to świetna gierka. Do dziś w nią pykam na psx. Mam emulator pegasusa na psx (imbnes) i multum gierek się na CD mieści. Czasem pykam, np. w Goala i FF1,2 :D

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Wiem, to NINJA CAT - to świetna gierka. Do dziś w nią pykam na psx. Mam emulator pegasusa na psx (imbnes) i multum gierek się na CD mieści. Czasem pykam, np. w Goala i FF1,2 :D

To ta gra :D Znow mnie poratowaliscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wymienienie RoadRash, starałem sobie przypomnieć tę nazwę od roku :D Pogromca nauczycielki infy z podstawówki :D Cały czas w to katowaliśmy, no i w Wormsy ofkors :) Stare dzieje, ile to już lat..hoho :)

na pegazłomie to katowałem Contre, Mario (standardowo) i (?) F-16 :] Jakoś tak kupiłem na catridżu z syrenką ariel :D Co to była za gra wow :D

A jeszcze lepiej wspominam motocrosy, tylko nie pamiętam jak się nazywała gra, ale był tor i się ścigało, hopki ("zębiaste" :D ), błoto itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Ten motocros wciągał na całego gra była naprawde niezła :D

 

Ja pamiętam jak zagrałem w Duke Nukema 3d to było coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak zagrałem w Duke Nukema 3d to było coś :D

"Coś" to było jak się grało w pierwszego Duke'a,pierwsza gra na kompie znajomego.

A moja pierwsza machina to sprzęt jakiego w życiu połowa z was pewnie nie widziała-Mazovia,trzy lub czterokolorowa (nie pamiętam),klawiatura była taka mała i szmieszna,o myszce to wtedy nie słyszano a monitor miał chyba z 10 cali.Na tym się grało w Boulder Dasha,DigDuga itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atari

grales U-bootem i niszczylo sie statki przeciwnika, nie pamietam tytułu gry

C64

Frimbo quest albo Frombo quest prosta ale zarabista platformiowka

Intel 386dx 33 Mhz<-- zabilem proca

prehistoric, lotus, wolfenstein 3d, Tower (mam do tego jeszcze ksiazeczke kodow)

Amd 486 dx2 40 Mhz @ 80 Mhz<-- zrobilem to samo co z intelem ale Amd przezył :))

Doom , System Shock (legal), Mortal Kombat (legal), Franko (polska gra, legal), Canon Fodder, Ufo, The Settlers,

Amd 1Ghz

Fallout (wszystkie czesci legal), Dungon Siege,

Edytowane przez Gkar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

A pamietacie river raid :D Wogole sobie zainstalowalem remake by some Łukasz - Montezume Revange :D Nie moge przejsc pierwszego levelu :D Tak samo w grze bugman znanej na c64 pod tytulem "Gilligan's Gold :)

Mam jeszcze kolejne pytanie.Jak sie nazywala taka gierka na amige o takich malutkich samochodzikach? Bylo tam 10 leveli i mozna bylo grac na 3 playery (bodajze samochodziki czerwony ,zolty i niebieski,a zielony to chyba byl komputer).Po kazdym wyscigu mozna bylo kupic fuel,engine itd.Gra byla na jedna dyskietke

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...