Skocz do zawartości
BLANTMEN

Odzyskiwanie Kodu Puk W Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli było to już poruszane to sorry, ale szukałem i nie znalazłem :?

 

Problem jest taki - komórka dzisiaj mi się zawiesiła. Wyłączyć dało się ją tylko poprzez wyciągnięcie baterii. Włączam ją spowrotem a tu ZONK :? Pisze mi że kod PIN zablokowany i mam podać kod PUK. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że ja nigdy nie ustawiałem sobie kodu PIN. Jest jakaś możliwość odzyskania kodu PUK ? Numer był rejestrowany na moje imię i nazwisko na stronie Orange.pl. Problem jest o tyle poważny, ponieważ nie jestem pewien czy podczas remontu kod PUK się nie stracił, a jeszcze wczoraj wieczorem ładowałem konto :?

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SimooN

Sprawdź w innym aparacie ... jak dla mnie to padła karta albo aparat (błąd komunikacji z kartą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem. Na innym jest to samo. Znaczy się prosi o PUK :?

 

----

 

Byłem w BOK'u. Muszę czekać do jutra na PUK. Mam nadzieję że go dostanę.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem. Na innym jest to samo. Znaczy się prosi o PUK :?

 

----

 

Byłem w BOK'u. Muszę czekać do jutra na PUK. Mam nadzieję że go dostanę.

w razie czego wymienia ci karte, pewnie kolo tygodnia czekania i kolo 50zl oplaty

edit: nie wiem tylko czy dziala to w pre-paidach, ja robilem taka wymiane przy abonamencie

Edytowane przez johnson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babka z salonu dzwoniła. Trzeba im pismo z prośbą o udostępnienie PUK wysłać, bo przez telefon nie podadzą. Tak też zrobiłem.

 

------------

 

Ok. PUK odzyskałem. Wystarczy iść do BOK'u, powiedzieć co i jak i dostanie się go z powrotem. Ważne jest, żeby numer z którego korzystacie był gdzieś rejestrowany. Bo inaczej lipa.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...