Skocz do zawartości
ksienciuniu

Co Kupić Do 2000

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie lepiej kupic nowego notebooka, np tego:Hp 6110 za 2189zł

 

jak by nie patrzeć ma 24 miesięcy gwarancji dla klientów indywidualnych, a wydajność tego lapka jest o niebo lepsza niż proponowanego przez ciebie IBM'a

 

pozdrawiam

Edytowane przez Piotr Ślawski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przeraża Cię brak rocznej czy dłuższej gwarancji i jesteś gotów zaryzykować kupno używanego notebooka (zawsze to jakieś ryzyko bądź co bądź), to jest to całkiem ciekawa maszyneria (będzie jedynie kłopot z mocniejszym procesorem, bo 1.2GHz jest najmocniejszy z tej rodziny). Ja bym kupił przede wszystkim dla matrycy UXGA (na SXGA+ czasem mi trochę ciasno). Proponuję stworzyć sobie listę wymagań i policzyć za i przeciw dla takiego A30p i np. nx6110.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie lepiej kupic nowego notebooka, np tego:Hp 6110 za 2189zł

 

jak by nie patrzeć ma 24 miesięcy gearancji dla klientów indywidualnych, a wydajność tego lapka jest o niebo lepsza niż proponowanego przez ciebie IBM'a

 

pozdrawiam

Podpisuje się obiema rękami pod tą propozycją. dokładasz niecałe 200 zł i masz nowego laptopa na gwarancji. Ponad to jest to dobry laptop i naprawdę świetnie wykonany

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...