Skocz do zawartości
vitucky

Acer Przedłużanie Gwarancji

Rekomendowane odpowiedzi

sam spytaj ;)

 

Zadalem kilka pytan na maila Acerowi i z tego co zrozumialem nie ma sensu kupowac drugiego roku gwarancji jesli kupilismy laptopa jako osoba fizyczna a nie na firme...

 

1. Czy to prawda ze kupujac jako osoba fizyczna ma sie 2 lata gwarancji natomiast kupujac na firme tylko rok? Czytalem cos w tym stylu w odpowiedzi pracownika Acer umieszczonej na pewnym forum.

MK - TAK.

 

2. Czy jesli rzeczywiscie jako osoba fizyczna mam 2 lata gwary to czy jest ona na takich samych warunkach jak pierwszy rok? Slyszalem ze drugi rok jest w oparciu o jakies ogolne przepisy i chodzi w nim o niezgodnosc towaru z umowa.

MK - TAK. (w praktyce jest to serwis gwarancyjny na tych samych warunkach).

 

3. Jesli drugi rok jest na specjalnych innych warunkach niz pierwszy to jak jest wtedy realizowana gwarancja i co obejmuje a czego nie?

MK - Warunki te same.

 

Czy w wypadku awarii mozna bez problemu podeslac lapka do serwisu w Brnie?

MK - TAK. W Brnie dziala nasz nowy serwis ktory przyjmuje naprawy gwaranycjne jak rowniez mozliwe sa naprawy po gwarancyjne na odrebnych warunkach. Szczegoly procedury reklamaycjnej i serwisowej znajduja sie na naszej stronie www.acer.pl

Prosze pamietac ze w przypadku wszystkich tych puntkow warunkiem koniecznyhm jest posiadanie dowodu zakupu notebooka.

 

 

Maciej Kowalewski

Acer Polska

Maciej_Kowalewski@acer-euro.com

 

 

 

 

 

Moze o cos zapomnialem spytac badz nie sprecyzowalem pytan? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiałbym na głowę upaść aby zapłacić tym złodziejom dodatkową kase za rozszerzenie gwarancji skoro nie potrafią się wywiązać z gwarancji standardowej

popieram hunter-a - dołóż kase z rozszerzonej gwarancji i kup laptopa a nie Acera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam acer aspire 5024 i narazie nie narzekam. Mam go prawie rok i nie ma z nim większych problemów poztym, że grafa była walnięta od samego początku. Po wizycie w serwisie wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Edytowane przez Azazel85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele było tu nieprecyzyjnych odpowiedzi więc może ja wyjaśnie (pewne dane):

 

ACER GWARANCJA (PRZEDŁUŻENIE DO 2 LAT)

Rozszerzeniu gwarancji uzytkownik musi zarejestrować w ciagu pierwszego roku trwania gwarancji (nawet ostatniego dnia, z tym, ze rejestracja musi nastapic tego samego dnia).

 

u mnie za 240 /FVAT lub paragon/

 

ACER GWARANCJA (PRZEDŁUŻENIE DO 3 LAT)

Opis Rozszerzeniu gwarancji uzytkownik musi zarejestrować w ciagu pierwszego roku trwania gwarancji (nawet ostatniego dnia, z tym, ze rejestracja musi nastapic tego samego dnia).

 

u mnie za 410 /FVAT lub paragon/

 

ACER GWARANCJA Z UBEZPIECZENIEM (PRZEDŁ. DO 3 LAT)

Opis Ubezpieczenie obejmuje uszkodzenia mechaniczne. W przypadku uszkodzenia matrycy serwis wymieni na nowa za zryczaltowana oplata w wysokosci 100 Euro. Tą opcje rozszerzenia gwarancji uzytkownik musi zakupić i zarejestrować w ciągu 90 dni od daty zakupu

 

u mnie za 580 /FVAT lub paragon/

 

ASUS GWARANCJA (PRZEDŁ. DO 3 LAT)

Opis Rozszerzeniu gwarancji musi zostać zakupione i aktywowane podczas pierwszych 90 dni zakupu ASUS Notebook.

 

u mnie 430 /FVAT lub paragon/

 

TOSHIBA GWARANCJA (PRZEDŁUŻENIE DO 2 LAT)

ROZSZERZENIE GWARANCJI DO NOTEBOOKA TOSHIBA Z 1 DO 2 LAT

 

u mnie 145 /FVAT lub paragon/

 

jakby był ktoś zainteresowany to gg: 1224830 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele było tu nieprecyzyjnych odpowiedzi więc może ja wyjaśnie (pewne dane):

 

ACER GWARANCJA (PRZEDŁUŻENIE DO 2 LAT)

Rozszerzeniu gwarancji uzytkownik musi zarejestrować w ciagu pierwszego roku trwania gwarancji (nawet ostatniego dnia, z tym, ze rejestracja musi nastapic tego samego dnia).

Nie w ciągu pierwszego roku tylko wciągu 360 dni od daty zakupu laptopa. Nie duża różnica ale jeśli ktoś o niej nie wie to może się zdziwić jak kupi rozszerzenie gwarancji i mu nie uznają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w ciągu pierwszego roku tylko wciągu 360 dni od daty zakupu laptopa. Nie duża różnica ale jeśli ktoś o niej nie wie to może się zdziwić jak kupi rozszerzenie gwarancji i mu nie uznają.

tak pisze na hurtowni, jesli masz racje to zwracam honor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...