Skocz do zawartości
palantunio

Mini Kamerka

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję mini kamerki, żeby jakość obrazu była dość dobra a cena nie wysoka. No i z każdą taką bezprzewodową kamerką jest odbiornik który można podłączyć do telewizora, komputera. Mnie interesuje to czy można jakoś zapisać ten obraz na jakiś nośnik nie podłączając odbiornika do kompa,telewizora itd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SimooN

Potrzebuję mini kamerki, żeby jakość obrazu była dość dobra a cena nie wysoka.

Sprecyzuj kryteria.

- wiekość (min/max)

- jakość (bw/kolor? ilość linii? obiektyw?)

- dla mnie tania to jest kamerka za 20 PLN ...

No i z każdą taką bezprzewodową kamerką jest odbiornik który można podłączyć do telewizora, komputera.

To ona ma być bezprzewodowa?

Mnie interesuje to czy można jakoś zapisać ten obraz na jakiś nośnik nie podłączając odbiornika do kompa,telewizora itd??

Można, pod warunkiem że kamera ma własny układ rejestracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SimooN

Używane kamery dozorowe (z demontażu) - różne modele, na wyprzedażach od 20PLN/szt. Nowe kosztują 90-400 zł (brutto), ale te z wyprzedaży to są stare modele przeważnie o niskiej czułości i małej rozdzielczości (poniżej 320 linii).

Rozumiem że cena to jedyne kryterium wyboru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzy kamerki (takie jak na zdjęciu), jedna cz/b i dwie kolorowe. Kupowałem każdą z tych kamer od innego sprzedawcy na allegroi każda z tych kamer to delikatnie mówiąc szajs.

 

Co prawda kiedy używa się je w pomieszczeniu zamkniętym to jest ok jak na takie zabawki. Ale ja używam ich na dworzu i często w pełnym słońcu kamery mają problem z kontrastem, kolorami, jasnością.

 

Ale jeśli ktoś chcę używać jako domowego webcama to mu styknie.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...