Skocz do zawartości
greg505

Juwenalia ;p

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie same gwiazdy !

Kto To

Szymon Wydra

 

Nie ma co :P dzisiaj też coś już gra, ale pogoda nie sprzyja

No i ja oczywiście nie wiem kto, nie moge sie dosłuchać ;) a chętnie bym pojechał rowerkiem, 5 min mam

Ale.. co będzie jak mi zabiorą mojego Kellysa, eh, może jednak się przejde... boje sie teraz normalnie wychodzić z domu z czymś po przeczytaniu różnych tematów o kradzieży

 

ps : juwenalia ile trwają ? wszędzie tak samo ? i kto mi znajdzie co gra w Legnicy ? bo ja nie moge ;o :/

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po pochodzie studentow wykompalem sie w fontannie, po powrocie do domu ostrzyglem sie na irokeza :) Jedno jest pewne, trzezwy nie bylem.

 

U nas w kielcach gral Hey, Big Cyc, Akurat, Kobranocka, Dżem i troche innych zespołow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nawidze rocka itp. wiec dla mnie nasze juwenalia to poprostu DNO, moze dlatego ze sie nie upilem bylo tak zle? o 24 poszedlem spac

Bez obrazy ale ja zygam na slyszac niektore biciki ;) w koncu bedzie mozna sie wyszalec ;] U nas czasami jest tez dicho wiec dla kazdego cos milego :D

igry

W koncu bedzie mozna troche poszalec ;] jednak dawka alkoholu w tym roku zostanie mocno zmniejszona do 6 okejow na dzien ;]

btw wiadomo ze najlepiej sie bawia gliwice ;P bo dzien elektrona to jedna z najbardziej zapijaczonych imprez w Polsce ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak każdy wie, że Lublin bawi się najlepiej 8). Ma może któryś lubliniak zdjęcia z korowodu, a konkretniej z parkour'em ( salta itp.)? Wczoraj Reamonn, dzisiaj Myslovitz w muszli koncertowej i Boys, Akcent i jeszcze coś na Felinie. Jutro Ania Dąbrowska :D. Do tego Kult, Dżem, IRA, kabarety i morze piwa Perła (sponsor główny) :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast irytują/śmieszą/wkurzają te studenckie próby pozyskania kasy od kierowców samochodów. Stoją na skrzyżowaniach, przy światłach i żebrzą. Uzbierają sobie kasę, to idą się za nią nachlać. Porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

Mnie natomiast irytują/śmieszą/wkurzają te studenckie próby pozyskania kasy od kierowców samochodów. Stoją na skrzyżowaniach, przy światłach i żebrzą. Uzbierają sobie kasę, to idą się za nią nachlać. Porażka.

Czemu mnie to nie dziwi ;)

A jeszcze niedawno ktoś pisał,że mam wypaczony obraz studentów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu bedzie mozna troche poszalec ;] jednak dawka alkoholu w tym roku zostanie mocno zmniejszona do 6 okejow na dzien ;]

Dobrze że nie do zera, bo nie iwem czy u was też ale u nas się mawia "kto nie pije w juwenalia temu kijem w genitalia" i nigdy nie wiadomo czy komuś nie przyjdzie do głowy zrealizować powiedzonko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Szczecinie dopiero od 22 maja sie zaczynają ale za to wystapia miedzy innymi: Westbam , O.S.T.R., Coma, Liquido,

 

http://www.juwenalia.szczecin.pl/index.php?action=zespoly

 

w sumie dobrze bo juz mam dosyc juwenaliow gdzie 100% zespołow to rockowe zespoły

Edytowane przez _Rebel_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto sie wybiera do poznania na malte ?? ja bede tylko w piatek (18.05), bo najciekawiej sie zapowiada dla mnei xD z tego co wiem, hausik, trance, .. :D grubo bedzie

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jesteś za stary na juwenalia, no dajżesz spokój.

E tam. Nie metryka się liczy, tylko duch. ;]

 

 

 

BTW, jeszcze trochę zonków Labika i wszyscy się tu przeniosą. Zeus wczoraj się tu dzielnie udzielał.

Trza będzie jakiś przystanek założyć. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne:

W porównaniu z Poznaniem to Kraków wypadnie blado :P

dokladnie ;]

 

kto sie wybiera do poznania na malte ?? ja bede tylko w piatek (18.05), bo najciekawiej sie zapowiada dla mnei xD z tego co wiem, hausik, trance, .. :D grubo bedzie

ja jade z ekipa z lodzi :) bedzi dobrze

 

w lodzi hh czyli znowu porazka, zostaje jedynie clubbing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Ludzie od czwartku zaczynaja sie IGRY w Gliwicach na polibudzie. Bedzie sie dzialo ;];]

 

Spojrzy kilka postow wyzej ;]

Będzie grubo? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...