Skocz do zawartości
ath

Titan Quest

Rekomendowane odpowiedzi

I guess thats the: "No tag found..." error

 

You have to go to your My Documents Folder, My Games, Titan Quest Demo (C:\Documents and Settings\Yournamesaccount\My Documents\My Games\Titan Quest Demo)

 

in folder settings you will find options.txt

open it and rewrite this line:

language = your country name

to this

language = english

 

u mnie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I guess thats the: "No tag found..." error

 

You have to go to your My Documents Folder, My Games, Titan Quest Demo (C:\Documents and Settings\Yournamesaccount\My Documents\My Games\Titan Quest Demo)

 

in folder settings you will find options.txt

open it and rewrite this line:

language = your country name

to this

language = english

 

u mnie dziala

Hehe, co oni mysleli, ze kazdy angielskojezyczny, albo posiada eng win ? ;]

Dzieki za pomoc ! ;]

 

A tutaj zapowiedz full'a. ;]

Bedzie mp i to jest dobra wiadomosc.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Gierka fajna, pogralem sobie troche. Nie jest to nic nadzwyczajengo, ale pograc imo mozna i to dosc przyjemnie ;> BG3 w takiej oprawie? Ni! BG3 musi byc o niebo lepsze, a nawet o 2! ;> Ja widze BG3 w rysowanych lokacjach z postaciami w 3D ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliśmy się do końca...chodziło o koncepcje.

 

A co do Titana - szykuje się kolejna banalna siekanka - biegaj i wal do wszystkiego co się rusza - wspaniałe, zajmujące rpg;-)...poza ładną oprawą Titan nie ma absolutnie niczego do zaoferowania...regres na całej linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktosik w full'a? Gra prezentuje się bardzo ładnie od strony graficznej.

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=8993&a=1

Choć po przeczytaniu wcześniejszych wypowiedzi złapałem już do niej dystans i jeśli tylko grafa jest w niej plusem to sobie daruję i poczekam na coś ciekawszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gralem w demo ale z tego co widze po screenach ktore daliscie to demo oferuje sam poczatek pelnej gry , zagraj w demo i sam sie przekonaj , jesli ci sie podobala ds2 to to tez powinno , gra sie calkiem przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że demo po to jest by sobie pograć i się przekonać ale...

Liczyłem, że ktoś może odpowie na pytanie a nie będzie mnie tu pouczał :D.

Czasem wystarczy opinia kogoś kto ma styczność z takim gatunkiem gier, lubi w nie grać i może obiektywnie ocenić ją na tle innych tytułów.

 

Pozdrowionka.

 

:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisal tripsta, podobalo sie ds2 to i tq sie spodoba. Prosty, mily h&s.

Questy w stylu zabije tego, przynies to, uratuj tamtego itp. Nic ambitnego a jednak fajnie sie pyka, mozna sie zrelaksowac. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na demku, byłem zachwycony!

Wreszcie gra w stylu D2 (Dung. Siege2 mi się ni epodobał, jedynka za to bardzo, ale zupelnie inna niż D), czuć moc uderzeń (hehe), będzie masa przedmiotów (są sety, unikalne i inne, ze 4ry kolory chyba), no i grafa jest niesamowita! Podział mapy podobnie jak w D2, przynajmniej dla mnie - też podzielone takimi płotkami haha, trzeba zobaczyć aby zrozumieć. Ja polecam w ciemno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma to cos wspolnego z diablo i sacred? i czy to ds 2 to cos w stylu wlasnie diabla czyli takie proste rpg

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zdecydowanie bardziej podobna do Diablo niż Dungeon Siege. Przede wszystkim: - praca kamery (rzut izometryczny ~ dobrze kojarze nazwę? taki jak w Diablo, z sensownym przybliżeniem - w przeciwieństwie do DS - tam praca kamery strasznie mnie irytowała) - podział przedmiotów bardzo zbliżony do tego z Diablo (zwykłe, magiczne, rzadkie, unikatowe, z zestawu i jeszcze "zadaniowe") + mnóstwo innych przydatnych przedmiotów (np. runy wkładane do przedmiotów i zwiększające ich właściwości), czyli jedno wielkie nowe Diablo ;) - wartka akcja z taką sobie fabułą, ale to w końcu hack 'n' slash (kolejny raz nie jestem pewien, czy dobrze piszę ;)).

 

ALE! Mam artefakty w demie. Czasami woda ma jakieś dziwne naleciałości teksturowe, raz zdażyła mi się czapka, która nie miała prawidłowej tekstury, a żółto-niebieską szachownicę, owa szachownica pojawiała się także w menu umiejętności (w tej otoczce). I sama gra czasem tnie porządnie, szczególnie przy perspektywie środowiska, np. gdy w dole widać kolejny teren - swoją drogą ładny efekt (1024 oraz wszystko na medium, oprócz detali - high). Oby w pełnej to poprawili.

 

Jeszcze 4 screeny prosto z dema:

 

http://i21.photobucket.com/albums/b285/Kormoran/4.jpg

http://i21.photobucket.com/albums/b285/Kormoran/3.jpg

http://i21.photobucket.com/albums/b285/Kormoran/2.jpg

http://i21.photobucket.com/albums/b285/Kormoran/1.jpg

Edytowane przez KiNDer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na demku, byłem zachwycony!

Wreszcie gra w stylu D2 (Dung. Siege2 mi się ni epodobał, jedynka za to bardzo, ale zupelnie inna niż D), czuć moc uderzeń (hehe), będzie masa przedmiotów (są sety, unikalne i inne, ze 4ry kolory chyba), no i grafa jest niesamowita! Podział mapy podobnie jak w D2, przynajmniej dla mnie - też podzielone takimi płotkami haha, trzeba zobaczyć aby zrozumieć. Ja polecam w ciemno!

Podświadomie oczekiwałem takiej właśnie odpowiedzi.

:wink:

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to praktycznie jest jak diablo jest duzo rzeczy zapozyczonych z diablo i niektore sa nawet lepiej zrealizowane , fajne sa relic shards , ktorymi mozna upgradowac bronie ale je same tez mozna upgredowac jesli sie znajdzie kilka takich samych polaczy w jedna dostaje sie dodatkowe bonusy

obszar gry jest naprawde olbrzymi , questy nie sa zbytnio wyszukane zabij tego przynies to itp , ale gra sie naprawde przyjemnie , moim zdaniem

nawet lepiej niz ds 2 i sacred

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tripsta wiesz, że tylko robisz mi większego smaka :P:P [; relic shards coś jak bless'y i soule w MU [;. Kurcze dopiero za tydzień zagram najwcześniej :( Napisz jeszcze jak to chodzi, bo jak taka optymalizacja jak w ds2 to dramat.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tripsta wiesz, że tylko robisz mi większego smaka :P:P [; relic shards coś jak bless'y i soule w MU [;. Kurcze dopiero za tydzień zagram najwcześniej :( Napisz jeszcze jak to chodzi, bo jak taka optymalizacja jak w ds2 to dramat.

chodzi plynnie , ale gdy mialem wlaczony aa i gdy sie zblizalem do wejscia do jaskini potrafilo niezle przyciac , bez aa nie ma az tak rzucajacego sie w oczy przycinania jak sie wchodzi do jaskin

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge tylko napisac ze koncze powoli singla i gra jest po prostu super ;] Napewno duzym plusem jest to , ze nie mozna jej skonczyc w 6h jak to ma miejsce z innymi grami , a na ukonczenie jej potrzeba duzo wiecej ;] Zreszta jak ktos gral godzinami w Diablo , nie ma co sie czarowac, Titan Quest bedzie mu sie podobal ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co w menu widziałem to jest mp chyba p2p [; jeden zakłada reszta się dołącza... Nie ma czegoś na miarę battlenet. Sama gra superr [; diablo kłania się na każdym kroku, czyli jak w domu. Chodzi też fajnie, niestety nie jestem przy tym co w podpisie tylko axp2.0ghz + via :/ i chodzi dobrze. Cienie musiałem dać na medium żeby czasami nie zwalniało. Jedynie 'dogrywa' jak wychodzimy (w przeciwieństwie do wchodzenia gdzie jest płynniutko) z jaskini. Fajnie że dużo skilli jest, mam nadzieję, że rozwój postaci będzie co najmniej tak długi jak w d2 tak samo tyle itemów ;]. Także będzie na dłuuuuuuugie wieczory ta gra. Krótko mówiąc dla fanów d1,d2 must have.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać, czy w późniejszym etapie gry jest więcej typów broni ?? bo widzę same topory i buławy :( i jakaś szabelka. Trochę mnie to niepokoi, mam nadzieję, że będzie masę innych, jednoręcznych/dwuręcznych jak w diabełku i co lepsze będą się ładnie świecić [;

 

Co do silnika to czym dalej tym gorzej chodzi :| na axp 2.0ghz zaczyna zwalniać nieprzyjemnie.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...