Skocz do zawartości
ath

Titan Quest

Rekomendowane odpowiedzi

Ukończyłem demko... musze przyznać że gra jest całkiem sympatyczna ;) lubie hack'n' slashe ;) Kilka elementów można by było dopracować... Po pierwsze - itemy które dropią moby a które można podniesc powinny byc jakos wyrozniane.. moze jakis lekki kolor lub cos w tym rodzaju bo nieraz widac ze obok moba lezy kilka itemów a tylko 1 mozna podnieść.. po drugie - czasami itemky które wyskakują ze skrzyń wylatuja w miejsca z których nie można ich <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> (miałem problem z itemkiem "zielonym" który wyleciał ze szkynki na kamien czy cos w tym rodzaju jednak nie udało się go podnieść z tamtąd)... szkoda też że nie ma przycisku dzięki któremu automatycznie mozna brac dropnięte itemy (no chyba że ja go nie zauważyłem)... może zostanie to zmienione w pełnej wersji... tak samo programisci poszli na łatwizne dajac jednego npca w głownym miescie/wiosce u którego mozna kupic kazdy rodzaj miecza,staffa magicznego , rozne zbroje, pierscienie , naszyjniki, potiony itp.... mozna było porozstawiac kilka różnych npc a każdy z nich sprzedawał by inny rodzaj danego itema itp....

 

Można by było wymieniać jeszcze sporo wad, ale wydaje mi się że jednak zalet jest więcej i że gra będzie warta zakupu... a szczegolnie jezeli wyjdzie z dobrym spolszczeniem :)

 

Jeszcze jedno nie udało mi sie otworzyc 1 największej skrzyni (znajdowala sie ona obok Centaura - z prawej strony) moze ktos wie jak ja otworzyc?!

Edytowane przez *Kamil*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - itemy które dropią moby a które można podniesc powinny byc jakos wyrozniane.. moze jakis lekki kolor lub cos w tym rodzaju bo nieraz widac ze obok moba lezy kilka itemów a tylko 1 mozna podnieść.. po drugie - czasami itemky które wyskakują ze skrzyń wylatuja w miejsca z których nie można ich <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> (miałem problem z itemkiem "zielonym" który wyleciał ze szkynki na kamien czy cos w tym rodzaju jednak nie udało się go podnieść z tamtąd)... szkoda też że nie ma przycisku dzięki któremu automatycznie mozna brac dropnięte itemy (no chyba że ja go nie zauważyłem)...

Bo itemy są filtrowane na popsute itd. masz do tego klawisze alt - pokazuje tylko dobre, x - zarówno popsute jak i dobre czyli wszysktie itemy na planszy. Ten bug że nieraz tak lipnie wypadnie ma być poprawiony w patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaden z tych bugow o ktorych pisze kamil mi sie jeszcze nie przydarzyl :P , dla mnie mogli by dodac dwie rzeczy , krew :P i autosortowanie itemow w inventory albo i jakas skrzynie na przedmioty ktorych nie chcemy taszczyc ze soba

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z "majestic chest" z reguły jest tak, że można je otworzyć dopiero po zabiciu ich strażnika (w tym przypadku Centaura). Jeśli po tym nie da się, faktycznie może to być bug. Co jednak mi się nigdy nie przytrafiło.

 

Są dwie npc zajmujące się handlem - jedna głównie od uzbrojenia dla wojownika, druga dla maga (chyba w tej pierwszej wiosce tak nie ma).

 

Krew, w opcji włącz/wyłącz faktycznie by się przydała.

 

A co do skrzyni.. w dalszych etapach gry nasz rozmiar inventory w pewien sposób się powiększy. :)

 

P.s.: anglojęzyczna strona z opisem umiejętności oraz przedmiotów epic/legendary.

Edytowane przez KiNDer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem demo i mam ten problem? Wszystkie stery najnowsze!

 

 

Dołączona grafika

 

Nie mam wogóle napisów?

 

 

Z tym doczytywaniem to może być numer tak jak z Doom3 (że tekstury byly zapakowane w rarze) i w czasie grania rozpakowywal.

 

Wystarczy sciaganac archivetool i mamy:

 

archivetool fonts.arc -extract "d:\program files\thq\titan quest\resources"

i tak dalej...

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitanie pulpitu dzieje sie tylko na kartach od Live pod Audigy (na realteku ac zero wyjsc)

mozna wiedziec gdzie to przestawiasz? chyba nie w grze?

control panel a potem sounds and audio devices , potem w speaker settings wybierasz advanced i przechodzisz do taba performance , a wywala do pulpitu tak samo na realtekach jak i na audigy

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitanie pulpitu dzieje sie tylko na kartach od Live pod Audigy (na realteku ac zero wyjsc)

u mnie wywala na realtecu, wiec pozwole sobie obalic twoja teorie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm - u mnie dzieje sie znowu cos innego - po poprawnym zasave'owaniu gry i wyjsciu z niej - przy próbie zaladowania gry, wywala mi do pulpitu :(( - myslalem ze tak sie dzieje tylko jezeli w czasie gry mamy zwis, co powoduje zepsucie profilu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie kolory odpowiadają za jakie przedmioty ?

jak narazie spotkalem zółte-magiczne, 1xniebieski-jakiś lepszy magiczny, 1xfioletowy-może to setowy : ] , jak ktoś się orientuje to niech napisze jakiego koloru są setowe a jakiego unikatowe, a może są jeszcze jakieś nowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zainstalowalem i......gra jest cieniutka , niedość że gralem 3Godz i gra mi sie wiechnela i wyszla do pulpitu ( teraz musze grac od nowa bo profil też sie niechce zaladowac :angry: ) to do tego jeszcze jest dziwnie monotonna , bronie w grze to tylko jakies pałki/włócznie/sztylety/laski magiczne/toporki , niemówie już o tym że przy wyjściu z jaskini mam regularnie zwis :huh:

 

Ps. Niesądzicie że po uderzeniu te stworki tak dziwnie odrzuca ?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty (porównując do Diablo 2):

 

szare - uszkodzone

białe - zwykłe

żółte - magiczne gorsze

zielone - magiczne lepsze

niebieskie (epic) - unikatowe gorsze

fioletowe (legendary) - unikatowe (rarytasy ;))

 

Sa jeszcze fioletowe, ale o innym odcieniu - związane z zadaniami.

 

Setowe są na pewno niebieskie, fioletowe i CHYBA zielone.

 

Dla tych, którzy nie mogą załadować postaci: wykasujcie folder FOW z Moich Dokumentów, albo folder z ostatnią załadowaną mapą. Stracicie odkrytą mapę, ale odzyskacie postać.

 

_Ran'dall_: Jak możesz oceniać rożnorodność przedmiotów po 3 godzinach grania? A Rag doll jest niesamowity, chociaż może czasem trochę przesadzony. Ale to nie symulator..

Edytowane przez KiNDer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie kolory odpowiadają za jakie przedmioty ?

jak narazie spotkalem zółte-magiczne, 1xniebieski-jakiś lepszy magiczny, 1xfioletowy-może to setowy : ] , jak ktoś się orientuje to niech napisze jakiego koloru są setowe a jakiego unikatowe, a może są jeszcze jakieś nowe ?

Z tego co grałem w demo to wydaje mi sie ze kolorystyka itemów troche diablo 2 zblizona, a itemy setowe są zielone, raz mi wypadły dwa itemy ze seta dla maga. Troche mnie to intryguje ze niespotkałem jeszcze zadnej two-handed weapon, są takowe?

 

Edit: więc myle sie chyba z tym zielonym z tego co KINDer napisał

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest trochę przewrotne - zestawy tworzą przedmioty niebieskie, ale gdy widzimy nazwy części składowych, są one na zielono. Ale dany jeden przedmiot dalej jest niebieski.

 

Dwuręcznych broni niestety nie ma (na 90%). Zauważyłem tylko, że np. włócznie mogą być używane tylko z tarczą, a nie np. z mieczem.

Edytowane przez KiNDer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wypaśna (nie licząc niestabilności). Co do broni to takich wymaga umiejscowienie fabuły. To jest starożytna Grecja, a tu nie uwidzisz 2 ręcznych mieczy, za to właśnie dużo kródkich mieczy sztyletów i włóczni. Włócznie 2 ręczne(sarissy) weszły za czasów Falangi Macedońskiej czyli duuużo óźniej (Filip Macedoński). Co do walki włócznią i mieczem, to jak to sobie wyobrażasz?? To nie jest diablo gdzie Barb brał 2 dwuręczne miecze i szybkością ich wymachiwania wchodził w nadświetlną ;)

 

PS. Ciekawe jakie bronie będą w Chinach i Egipcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, jesetm za "stary"

 

 

Zagrywałem się w Diablo i Diablo2, następnie długa przerwa i World of Warcraft i Linage2. Dzisiaj dobiłem do 10 levelu i dałem sobie spokój, kompletnie nie moge się zmusić do tej gry, więc Uninstall. Coś jest może to klimat Grecji lub tak inny klimat jak w zacytowanych wcześniej grach. Nie ma co porównywać tych gier, ale ładna grafika i nic poza tym, a może multi marne?

 

 

No szkoda, życze innym dobrej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz gierke przeszedlem, kilka dni katowania wystarczylo

jakas taka latwa, szybka i imo mniej wciagajaca niz D2

z mastery wybralem storm i earth, i to drugie to byl blad :( cala gre mozna bezstresowo przejsc uzywajac ice shard, takze tu troche monotonii sie wkradlo

zielone itemy cos rzadko lataly przez wiekszosc gry, na ostatnich odcinkach to sie troche poprawilo

zaczalem tryb epic, pierwsze moby 30lvl :)

 

odnosnie ctd, niedzialajacych profili i innych problemow - praktycznie nic nie wystapilo, kilka (4-5?) razy wywalilo na pulpit

kod gry troche chyba niechlujnie napisany - np. noc, nic sie nie dzieje na ekranie a fraps pokazuje 10 klatek ( 1024x768, all low )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka! Już pacza zainstalowałem, w końcu pogram (czekałem na pacza ;) )

DZIĘKI!

looknij lepiej na oficjalne forum gry, u polowy ludzi tylko pogorszyli sprawe xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ogólnie jest jak było, CTD były i są, dźwięk się zacinał teraz też się zacina, ale jakby rzadziej.

Innych różnic w stosunku do nowej wersji nie zauważyłem gram tylko singla, a patch wprowadza dużo zmian w multiplayer.

 

Najbardziej jednak co mnie denerwuje to częste CTD średnio na godzinę grania przypada po 3-5 CTD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qurde mnie juz szlak trafil z lekka. Przeszedlem grecje doszedlem do egiptu i na starcie niestety wylanczyli mi prad. Madrzy tworcy gry chyba tego nie przewidzieli-nie moge odzyskac postaci !! Wykasowalem folder FOW z moich dokumentow i nic nadal nie ma !! Katastrofa normalnie tyle grania i zonk :( Moze ktos wie jak odzyskac bochatera ? Kazda sugestia milo widziana :)

Edytowane przez Avatar25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez przeszedlem Grecje i wykonalem kilka misji w Egipcie i powiedzialem sobie jeszcze raz wyjdziesz do windowsa to koniec. I po chwili wlasnie sie to stalo. Nie gram juz bo stracilem tylko wiecej nerwow niz ta gra warta. Jest to najbardziej awaryjna i niedopracowana pod tym wzgledem gra w jaka kiedykolwiek gralem.w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi po patchu działa wsio super, znaczy nie wywala z gry i nie gubi postaci. Zresztą w patchu jest zaimplementowany recovery postaci.

A jak komuś zginęła postać mimo wszystko to TU jest pliczek co powinien pomóc.

 

PS.

gra jest fajna i z nią można poczekać na Diablo 3 ;) Jak kiedykolwiek wyjdzie:)

 

EDIT:

wredny ortos ;)

Edytowane przez Ulv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Avatar25

 

Jesli ten character restore tools nie pomogą to stwórz drugą postać oprócz tej popsutej(jak masz juz drugą to nie musisz;), wejdź nią do gry a nastepnie wyjdź i spróbój zagrać tą właściwą. U mnie dwa razy to pomogło gdzie przy loadingu wywalało mnie do pulpitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapakowalem pacha, doszedlem do Olimpu, walczylem z bosem a ze zabraklo mi HP dalem teleport do miasta zeby kupic i mnie wywalilo, po ponownym odpaleniu gry zresetowalo mi postac do 1 lvl (z 32) i zmienilo jej plec, wcielo wszystkie skile, itemy, kase; na mapce teleportu mam wszystkie dostepne lokacje az do olimpu ale nie aktywne, wszystkie questy zrobione ale brak ich na liscie questow

:angry: naprawde zajefajny patch :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina patcha ta gra od początku była zjeba.... trzeba czekać aż wydadzą patcha, który naprawi te CTD, ja mam CTD co chwile, ale postaci nigdy mi jeszcze nie skasowało. Jestem teraz w Egipcie na 23 lvl normalnie to pewnie miałbym góra 18-19 lvl, ale przy tych CTD byłem zmuszony po kilka razy przechodzić tą samą drogę/bossa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...