Skocz do zawartości
ath

Titan Quest

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczylem ten temat i jakos natchnelo mnie na cos pokroju Titana. Jako ze przeszedlem bez dodatku, zamowilem Immortal Throne ( 20 ziko !:D). I mam pyt, doczytalem sie ze po wgraniu dodatku mozemy rozwijac postac w nowym kierunku ( Dream) . gral ktos pod to ? z czym to laczyc ?

Ogolnie prosilbym o jakies porady dotyczace postaci ( biorac pod uwage dodatek) .

 

ps. podstawke przeszedlem grajac Warfare/Storm o ile dobrze pamietam wiec drugi raz nie chce juz grac tym samym buildem.

 

ps2. Jak wyglada multi ( coop itp) , gra w to sporo osob na sieci?

 

Pozdrawiam, Randall;)

 

EDIT: wiem ze jest temat o dodatku , ale biorac pod uwage jego rozwoj uznalem ze tutaj szybciej otrzymam odpowiedz.

Edytowane przez _Ran'dall_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w zupelnosci ;) Nie oczekuje ze podacie mi dokladnie , ten pkt daj w to, ten daj w to , tylko jakies sugestie co ze soba lepiej laczyc( np. Storm + cos tam itp) . Bo lipnie jest w polowie gry sie dowiedziec ze postac jest do kitu i z kazda mapka trzeba sie meczyc :lol2: . Jaka postacia bylby duzy fun z gry itp:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja połączyłem Wojnę i Łotrostwo i jestem w połowie poziomu Epickiego (39lvl) i idzie jak po maśle. Idę w szybkość ataku, walkę dwoma szybkimi mieczami naraz, sztandar bitewny, i rozwinięte pasywy. Atak podstawowy to: http://www.gamebanshee.com/titanquest/skills/onslaught.php, jak jest bossik to stawiam sztandar i parę sekund trwa walka z nim ;)

Edytowane przez Leogict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę sobie zawczasu zaplanować rozwój postaci, czy to w Diablo, czy w Neverwinter Nights, czy w Titan Queście, niż potem po dwóch/trzech tygodniach grania pluć sobie w brodę że mój hiroł dostaje baty od byle bossa. W takich grach możliwości rozwoju postaci są setki/tysiące, a ja za pierwszym podejściem chcę stworzyć hero, który będzie w stanie przeżyć przejście gry na każdym poziomie trudności. Do tego wszystkie skille, obrażenia, poziomy to nic innego jak czysta matematyka - w manualach mamy podane tylko ogólniki i podstawy, prawdziwe wartości wychodzą w praniu :) Jeśli ktoś ma czas i ochotę testować kolejne wariacje, to proszę bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w TQ masz opcję cofania rozwoju skilli za kasę z którą nie ma co robić...

 

Czy matematyka... hmmm... są strategie różne... matematyka to jakbyś szedł w obrażenia albo szybkość ataku, matematyka nie pomoże w doborze skilli tak aby były ze sobą zgrane... Wiadomo, że są skille bardziej przydatne i "zapychacze", ale to chyba wychodzi w praniu. W TQ jest o tyle dobrze, że zawsze można cofnąć wybór skilla i zainwestować punkty w inne. A i spotkał mnie ciekawy bug (a może feature), jak zacząłem rozwijać skilla będącego w drzewku poniżej rozwiniętego na maxa skilla (w tej samej linii), to 1 punkt w niego włożony podniósł mi tego skilla od razu na 3 lvl. To bug czy zamierzone działanie? Jeżeli bug, to można by co lvl tak dawać, potem iść do maga w mieście cofnąć punkty (oddałby 3) i tak na każdym lvl-upie mielibyśmy 2 skillpoint gratis...

Edytowane przez Leogict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skille skillami, ale nie nie mistrzostwa (w sensie burza, wojna czy coś)

 

ogólnie to najłatwiej się gra zdobywcą (wojna+obrona - maltretowanie rox) i zwiastunem (wojna+sen - dwie bronie i ten atak ze snu, przy którym się znika i pojawia obok wroga).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...