Skocz do zawartości
ath

Titan Quest

Rekomendowane odpowiedzi

gf 7900 gt - nie ma to jak dobrze zainwestowane pieniadze :/

No zwłaszcza że jest logo na cały ekran "meant to be played" ;d :lol:

 

widze pawel ze masz tak jak ja mam zamiar zrobic tv lcd do kompa i 360tki :)

 

jest do tej gierki jakas latka PL albo plik z polskimi napisami ?

Zachowałbyś trochę rozsądku i resztek uczciwości [; bo gra miała jak dobrze pamiętam dopiero wczoraj premierę światową, więc wiadomo na 'jakiej' wersji każdy tu gra i się pytasz o łatkę PL 'bezczelnie'. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze pawel ze masz tak jak ja mam zamiar zrobic tv lcd do kompa i 360tki :)

 

jest do tej gierki jakas latka PL albo plik z polskimi napisami ?

no w moim przypadku zakup tv juz za mna :)

 

a co do gry to pogralem chwile. calkiem fajnie sie gralo do momentu az gra zaczela mocno przycinac. kurde fera graficznie rozpierdziela ta gre i chodzi ultra plynnie z wszystkim na max w 1280x1024 a tu kurde takie jaja. istna paranoja wsrod gier na pc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- beszczelnie to ty ojejku nazywasz wszystkich złodziejami, przywiozłem sobie gre from US i pytam o patcha a ty sie burzysz :lol2:

 

- pawel a nie powinienes grac w 1280x720 ? masz panorame 32" a 1280x1024 to rozdzielczosc 5:4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- beszczelnie to ty ojejku nazywasz wszystkich złodziejami, przywiozłem sobie gre from US i pytam o patcha a ty sie burzysz :lol2:

A gdzie ja nazwałem wszystkich złodziejami ? :lol: Mam w to uwierzyć, że wszyscy grali na oryginale, chyba dziećmi 5 letnimi nie jesteśmy żeby w takie rzeczy uwierzyć co ?. Premiera Polska 16 lipca, także to pytanie o patcha polonizującego było nie na miejscu. Jak powiedziałem światowa 26 prawdopodobnie była, napewno pod koniec czerwca. Sialala wkrocz i pozamiataj [; Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- beszczelnie to ty ojejku nazywasz wszystkich złodziejami, przywiozłem sobie gre from US i pytam o patcha a ty sie burzysz :lol2:

 

- pawel a nie powinienes grac w 1280x720 ? masz panorame 32" a 1280x1024 to rozdzielczosc 5:4...

w FEAR gralem na monitorze LCD 17 cali i dlatego ta rozdzialak. W Titan Quest gralem na TV 32 w rozdzialce 1366x768. Fajna gra ale ten framerate popsol mi zabawe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..., więc wiadomo na 'jakiej' wersji każdy tu gra...

nie obchodzi mnie w co wierzysz - nazwałeś wszystkich złodziejami :lol2: ja ciebie złodziejem nie nazywam, bo cie nie znam..

nie obchodzi mnie polska premiera, ale o patch pytam bo kto wie moze jakas polonizacja jest, pewnie sie orientujesz to bys odpowiedział na pytanie grzecznie jak normalny człowiek, ale teraz już nie musisz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie obchodzi mnie w co wierzysz - nazwałeś wszystkich złodziejami :lol2: ja ciebie złodziejem nie nazywam, bo cie nie znam..

nie obchodzi mnie polska premiera, ale o patch pytam bo kto wie moze jakas polonizacja jest, pewnie sie orientujesz to bys odpowiedział na pytanie grzecznie jak normalny człowiek, ale teraz już nie musisz... :)

:lol2: :lol2: Gdzie nazwałem wszystkich złodziejami ? pytam poraz kolejny. Ale widzę że IQ masz tak niskie, pomijając to że szukasz łatki polskiej do tekstów gdzie w grze angielski jest na poziomie początkującym :lol: to jeszcze piszesz kłamstwa, bzdury itd. Napisalem że grają wszyscy tutaj -przynajmniej do 27czerwca grali - w nielegalną wersję gry ale nie nazywałem nikogo złodziejem, ani po imieniu nie wołałem (czyt. nielegalna wersja). Oczywiście taki trol jak Ty musi się znaleźć i widzieć to czego nie napisałem, sam ich nazwałeś złodziejami nie ja :lol2: . Ostrzegałem Cię tylko żebyś znalazł w sobie trochę uczciwości i samokrytki a nie afiszował się o patch wersji PL żeby ktoś za Ciebie jeszcze zrobił bo premiera PL 16 lipca, a Ty sobie ściągnąłeś przed premierą(dodam światową) i jeszcze chcesz łatki PL :lol2: Widzę, że są ludzie, którzy calkowicie nie widzą granic ? a może ujme to lepiej, ludzie dla których nie ma granic rozsądku, uczciwości itd ?. N/C.

 

Nie znasz mnie bo nie ma takiej opcji żebyśmy się znali (z przyczyn wymienionych powyżej). Jak odpowiedziałem ? Twoim zdaniem niegrzecznie ? haha to poraz kolejny gratuluje IQ i poczucia wartości własnej osoby.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oto mi chodzi .. czy będzie sens przechodzić drugi raz czy to jednorazowa zabawa ...

Będize sens chociażby biorąc pod uwagę to, że jest 120 skilli a we wszystkie nie naładujesz max, do tego możesz wybrać tylko 2 profesje z 8 lub 6 nie pamiętam ile tam jest [; dla danej postaci, btw rozwój postaci prezentuje się o niebo lepiej niż w D2 ;]. Np wojownikiem bierze profesje typową dla niego + np. władanie burzami, gdzie są skille które tylko aktywujesz i przez cały czas zadajesz obrażenia dodatkowe (oczywiście mana odchodzi za każdym uderzeniem). Także kombinacji jest masę. Szkoda tylko, że są ograniczenia maksymalnego lvl danego skilla, niektóre mają 6 inne 10 itd.. Do tego dochodzą itemy (podobno 1000 zwykłych i 100 razy więcej magicznych w tym sety itd), MP który wygląda identycznie jak w diabełku, duele + party [; i questy standardowo. Z tą losową generacją to czytałem na dwóch preview i w obu pisali, że takowa ma być. Żeby to doznać to trzeba zacząć grę jeszcze raz i sprawdzić. Założę drugą postać i napiszę... Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest gdzies jakis poradnik jak dobrze rozwinac postac ?

Chyba nima bo gra nowa. Na tym polegała esencja diabełka że się dochodziło miesiącami co wybierać i różne strategie były ^^

 

EDIT. No Panowie wróciłem do swojego PC'ta z podpisu ( ahh ta miłość :D ) i gra chodzi rewelka. Czasami widać 25fps z att ale naprawdę ledwo widać okiem ten spadek z 50-60fps i bez att bym nawet tego nie zobaczył :P. A gra ma grafikę przepiękną, kolory piękne i ta grywalność z D2 :D

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem demo, trwało to 8h i jestem zuy. Ogólnie po jakies 5 min grania na ekranie pojawia sie niebiesko-żółta szachownica, niebieska woda i inne artefakty. Gra klatkuje niesamowicie, tak ze 1-2 fps. Próbowałem sie bawic z detalami, brak efektów. Temp. karty ok, we wszystkich innych grach wszystko jest git. Stery tez zmieniałem i [gluteus maximus]. Chyba gra nielubi sie za bardzo z kartami 6600. Grał ktos na takowych, były jakies problemy? Raz podczas grania gdy wchodziłem do menu komp sie zwiesił, zrestartował i po włączeniu wyskoczyło ze nvidia display drivers były temu winne ale tak jak mówiłem w innych aplikacjach problemu nie ma. Any ideas?, bo gra mi sie bardzo spodobała;)

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że gra jest "meant to be played" i to nie prawsza z nich :P, która lepiej chodzi na konkurencji. Niestety to logo to ma tylko i wyłącznie chwyt marketingowy w większości produkcjach.

 

Jeden filmik nagrany frapsem z gry i dwa skriny(jeden inventory, drugi skille dla danje profesji). Niestety filmik krótki bo mam zj.. upload ;( Ale kto nie grał chociaż sobie luknie :P

 

Film

 

Dołączona grafika

 

Dla mnie gra absolutnie rządzi i zostawia w tyle Dungeon Siege 2 i całą resztą. Po prostu diablo w nowym wydaniu i nie mroczną (może nawet gorszą) faubłą.

 

Właśnie wróciłem z gry. Powiem, że czym dalej tym lepiej. Optymalizacja b. dobra. Chodzi fajniutko. Czasami przeskoczy dogra, ale nie ma żdanych loadingów ;). Coś za coś. Itemy rewelka, skille rewelka. Kto lubi diabełka to to jest lepsze :o (;

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra robi naprawde pozytywne wrażenie, gra sie naprawde przyjemnie gdyby nie fakt, że gra sie notorycznie wiesza, a jedno zawieszenie=robienie postaci od nowa, bo przy próbie load'u zawieszonej wcześniej postaci gra sie znów zawiesza i trzeba robić postać od nowa, pewnym sposobem jest robienie save'u i kopiowanie go z moich dokumentów na zasadzie backupu, ale nieoszukujmu sie tak gra chodzić niepowinna, czekamy na patch bo narazie granie uniemożliwia beznadziejne dopracowanie gry od strony technicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz wiele ctd to sprobuj przestawic audio hardware acceleration na basic , u mnie to pomoglo i od tej pory jak to zrobilem nie mialem ani jednego ctd a wczesniej non stop wywalalo mnie na pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można grać multi przecież pisałem tutaj :| Czytać Panowie czytać :P

 

Z CTD nie przesadzajcie bo to wina naszej wersji gry. Zabezpieczenie SecuRom i na żadnego patcha nie trzeba czekać, jak powiedziałem to nie wina kodu gry tylko pi... . Trzeba czekać na pojawienie się gry u nas i jej kupno ;) a nie na patch. Ja kupuję oryginał jak tylko u nas się pojawi bo gra jest rewelacyjna przez duże R.

 

EDIT. Sorry rzekomo na oryginale to samo się dzieje, tak wyczytałem na oficjalnym forum :o I robią łatkę.

 

While I dont have an exact date yet I can tell everyone that we have fixed the following in the upcoming patch:

 

Character Corruption on Saved Games Caused By Crashes

Smarter (Improved) Inventory Placement when you pick up Items

Dialog Windows Closing when Bumping NPCs

Improved Multiplayer Performance on 5 & 6 Player Games

 

We are looking into the crash bugs being reported. It has been difficult because of the known issues with people trying to circumvent the SECUROM software and trying to get data from those experiencing legit crashes. I just want to let everyone know that these crashes are our highest priority and even though we cant respond to everyone reporting a crash bug we are collecting all the data from you folks and are working towards a solution.

 

Thank you all for your patience.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Sorry ojejku :(.

Rowniez kupie uryginal, jezeli nie bedzie chodzic tak tragicznie jak co niektorzy pisza i jezeli bedzie dobre multi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło pierwszej wioski jest jaskinia po wejściu miałem 12 klatek,wogóle obraz mi skakał.Na Venice 3000+(2250Mhz szyna)6800GS,1gb ram to nie bardzo ta optymalizacja. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywejściu/Wyjściu skacze bo wtedy ładuje w tle.... jak wychodzisz zwłaszcza to czasami widać. Ale wolę tak niż napis loading. Dla mnie optymalizacja jest b.dobra, podobno każde źdźbło jest odzielnie animowane czyli prawdopodobnie odzielnym wątkiem jest. Do tego wszystkie te efekty przy uderzaniu, aury itd itd są różne. Zależy ile siły użyje przy uderzeniu itd, a jest ich masę. Chyba nie grałeś w DS2 to byś zobaczył co to znaczy brak optymalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak z długoscią gry? Mam nadzieje ze troche wiecej niz 10h. Ja zacząłem przechodzic demko panną ze specjalizacją earth i gra rzeczywiscie wymiata, imho jest lepsza niż sacred. Nie ma jak to z chorym usmiechem na twarzy mordowować wszystko wokół:D Tamtego problemu,odpukac sie pozbyłem, gdzies wyczytałem ze trzeba raz wersje językową zmienic na hiszpańską a później nazat na angielską, jak narazie działa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dłguość gry jest na miarę D2, więc imponująca. Pewnie i dłuższa. Tamten problem jest, rzekomo coś z wielowątkowością. Wiadomo SFX, GFX itd wszystko jest podzielone na wątki, a podbno archiwizator, który w locie rozpakowywuje wszystkie tekstury etc nie jest wątkiem (tak twierdzi grupa R, która debugowała biblioteki *.dll z gry), nie ma blokad dostępu (tzw. sekcja krytyczna ;)) bo wątki korzystają z tej samej pamieci przydzielonej procesowi. (Długo by o tym pisać).Stąd te crashe. Zazwyczaj tego typu błędy są winą nieodpowiedniego odwołania do pamięci. Patch 'się robi' wg oficjalnych news'ów.

 

Hey Folks,

 

Just want to let everyone know we are looking to go live with our first patch on July 5th. I dont have a specific time or specific patch list at this point.

 

As I mentioned before some of the key improvements will include:

 

* Improved auto-placement of inventory items

* Fixed NPC dialogue windows closing when NPC moves to avoid other characters

* Added character back-up functionality which will help prevent corrupted characters

* Improved multiplayer stability and performance

Patch ma być 5 lipca.

 

Woda jest na miarę tej z HL2 ;) Tu tylko bajoro widać, ale są wodospady etc.

 

Tutaj oficjalne community i info o grze.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywejściu/Wyjściu skacze bo wtedy ładuje w tle.... jak wychodzisz zwłaszcza to czasami widać. Ale wolę tak niż napis loading. Dla mnie optymalizacja jest b.dobra, podobno każde źdźbło jest odzielnie animowane czyli prawdopodobnie odzielnym wątkiem jest. Do tego wszystkie te efekty przy uderzaniu, aury itd itd są różne. Zależy ile siły użyje przy uderzeniu itd, a jest ich masę. Chyba nie grałeś w DS2 to byś zobaczył co to znaczy brak optymalizacji.

To nie tak. Po wejściu do jaskini klatki mi spadły,i dopiero po wyjściu z jaskini gra przestała sie rwać :mur:

W DS2 grałem i naprawdę nie było tak źle.

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odmienne zdanie co do ds2 ;) ale nie ważne :P.

 

Coś chyba nie tak, bo ja takich rzeczy nie doświadczyłem. Tzn jak wychodzę z jakskini to czasem zaczyna rwać, ale chwilę stanę odczekam 3s i już nie rwie ;) A narazie to czekam na patch'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...