Jump to content
FatAlbert

Hdd 160 Gb I/lub Sata

Recommended Posts

więc postanowiłem sobie sprawić nowego "twardziela" i jak już sobie wsio przmyślałem to uznałem że 160 GB mi wystarczy ale mam pewien problem bo nie do końca wiem czy moje mogo mi go obsłuży (MSi 6950 - pdobno obłuży) i ma obsługe SATA. i tu mam prośbe czy możecie mi polecić jakieś dobre HDD?? myslałem sobie nad WD albo Seagate. jestem otwarty na wszystkie propozycje.najlepiej jeśli dysk był na gwarze 36 miecha. żeby nie gubił partycji, słyszałem że takie przypadki sie zdarzają (wiecie cos o tym ??) czy może lepiej kupić 200 GB ??

edit

na apollo.pl

122. [sATA] Dysk WD Caviar 160GB 7200 16MB WD1600YD

116. [sATA] Dysk Maxtor 160GB 7200 8MB NCQ 6L160M0

73. [PATA] Dysk WD Caviar 160GB 7200 8MB WD1600SB- co to jest PATA??

Edited by Abidzi

BTW: mój 1000 post na tym forum

Postfucker :lol: Gratulacje.

Ja polece seagate, mam 160 i jest imo najlepszy jeśli chodzi o tą pojemność, ma jeden talerz przez co jest gęstszy zapis.

@lukmek

brawo 1000 postów :P a co do samsunga niby fajny ale ma te NCQ kiedy czytałem o tym że tylko INTEL to obłsuży AMD juz nie , moge sie mylić, a moje mobo raczej nie obsługuje NCQ więc zbędny dodatek

@grzechu_1990

mógłbyś dać linka do tego dysku jedna talerz brzmi dobrze napewno będzie cichszy :D chociaz troche