Skocz do zawartości
FatAlbert

Hdd 160 Gb I/lub Sata

Rekomendowane odpowiedzi

więc postanowiłem sobie sprawić nowego "twardziela" i jak już sobie wsio przmyślałem to uznałem że 160 GB mi wystarczy ale mam pewien problem bo nie do końca wiem czy moje mogo mi go obsłuży (MSi 6950 - pdobno obłuży) i ma obsługe SATA. i tu mam prośbe czy możecie mi polecić jakieś dobre HDD?? myslałem sobie nad WD albo Seagate. jestem otwarty na wszystkie propozycje.najlepiej jeśli dysk był na gwarze 36 miecha. żeby nie gubił partycji, słyszałem że takie przypadki sie zdarzają (wiecie cos o tym ??) czy może lepiej kupić 200 GB ??

 

edit

na apollo.pl

122. [sATA] Dysk WD Caviar 160GB 7200 16MB WD1600YD

116. [sATA] Dysk Maxtor 160GB 7200 8MB NCQ 6L160M0

73. [PATA] Dysk WD Caviar 160GB 7200 8MB WD1600SB- co to jest PATA??

Edytowane przez Abidzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest temat o dyskach Seagate'a 7200.9 na sata w podforum Dyski twarde.

 

Tez niedawno kupilem 200GB Seagate i jestem zadowolony oczywiscie dysk na SATA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

BTW: mój 1000 post na tym forum

Postfucker :lol: Gratulacje.

Ja polece seagate, mam 160 i jest imo najlepszy jeśli chodzi o tą pojemność, ma jeden talerz przez co jest gęstszy zapis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukmek

brawo 1000 postów :P a co do samsunga niby fajny ale ma te NCQ kiedy czytałem o tym że tylko INTEL to obłsuży AMD juz nie , moge sie mylić, a moje mobo raczej nie obsługuje NCQ więc zbędny dodatek

 

@grzechu_1990

 

mógłbyś dać linka do tego dysku jedna talerz brzmi dobrze napewno będzie cichszy :D chociaz troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...