Skocz do zawartości
pwlj

Diablo 2 Przycina Mi Się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problemy z Diablo2. W grze występują zacinki i przystopowania, w sumie cały czas - raz bardziej raz mniej. Mam kartę tą, co w podpisie. Używam sterów XG 84.37, wcześniej miałem XG 84.56 i było to samo... Dlaczego ta gra mi się ścina?

Dzięki.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pare powodow:

-Servery blizzu są obciązone

-Wyłącz AA i inne filtry

-Zmien na widok z daleka, gory(bodajze wylacz perspektywe)

-Zwieksz rozdzielczosc gry

- enter i wpisz /fps jezeli ci spada ponizej 24-... lol :D

- zdeinstaluj i zainstaluj ponownie stery+najlepiej przeinstaluj od nowa system(mozesz uzyc stary dysk i zgrac dane, lub kupic nowy i zgrac dane i wgrac je z powrotem na czysty system) albo przeczysc system

-Podczas gry wylacz komunikatory, wszelkie zbedne rzeczy, dodam ze norton baaardzo zle dziala z d2

 

Jesli nie zadziala odpisz :)

Edytowane przez Arreat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... Nie pomaga.... Sam już nie wiem... Ściągam inne sterowniki i zobaczymy jak będzie (oczywiście najpierw odinstaluję stare, odpalę tryb awaryjny, wyczyszczę drivercleanerem i dopiero później, po restarcie zainstaluję nowe)... Aaa no i nie gram przez internet, bo mam iplus gprs (najmniejsze pingi to 500-600ms).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie ten sam problem. Kiedys za czasów P 200MMX z Voodoo 3 i 128MB SDRAM na pokladzie gra smigała i wygladała super. Teraz mam Semprona 2600 i Radka 9800 z 768 MB ram i praktycznie grac sie nie da. Przy wiekszej ilości stworów gra działa niemiłosiernie wolno, a nawet jak nie ma mobów to zwalnia. Kombinowałem juz ze wszystkim, sterowniki od mobo, grafy, dżwieku , nic nie pomogło. No i przez to niestety musialem zakonczyc moją przygodę z D2, a szkoda;]. Przylaczam sie do prosby o podanie jakiegos sensownego rozwiazania. Dodam ze system jest czysty, to samo zreszta dzieje sie zaraz po formacie.

 

PS. Komp nie jest krecony:D

Edytowane przez bobby_moore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem na Radku 9550 i Omegach, zwalniało niemiłosiernie podczas rzucania obszarowych czarów jak kulka i dużych ilościach potworków, wystarczyło zmienić stery na oryginalne Catalysty (miałem dołączone na płytce ver. 5.2) i było po problemie :D

 

tak więc zmieńcie stery na oryginalne i NIE najnowsze, bo miałem dawniej GF4 MX440 i zarzuciłem im którąś wersję z serii 6X.XX i nie mogłem uruchomić Fallout Tactics, wywalało od razu błąd z plikiem .vxd i pozostawał resecik, po zainstalowaniu sterów ver. bodajże 54.02 (jakoś tak) nie było żadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze!!

Na moim staruszku 233MMX i 64 Ram - wszystko chulało - ładne pare lat temu;))

Więc obstawiam że gra nie rozpoznaje do końca sprzętu lub sterów i głupieje!!

Może są dostępne jakieś patch-e??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta się nie przegrzewa... Raczej 55-57'C to nie jest dużo. Sterów z serii 5x.xx nie bedę instalować! To w ogóle obsłuży 6600GT?! Zresztą nie gram tylko w diablo2... Gra nie chodzi tak strasznie źle, ale czasami jest to uciążliwe, szczególnie jak się przytnie na dłuższy czas. Zaraz zainstaluję nowe sterowniki i zobaczę jak będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie taktowania dla 2D? Nie przypadkiem za niskie?

Przeciez d2 na gf2 mx sie wogole nie tnie, musi byc cos skopane z systemem czy cos a poza tym d2 dziala w 2 trybach 2d i 3d to zalozyciela tematu pytanie w ktorym trybie gra :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest tak że jak włącze Diablo 2 to wykorzustuje on 100 % procesora, podobnie mam w Gothicu 2, tylko że w niego nie da się grać tak przycina i to nawet na minimalnych detalach i rozdziałce 640x480. Te gry to na GF2 MX śmigają spoko więc sam nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo tylko w UT cieło w cholere na sterach serii 8x.xx na GF 5900xt, na starszych było wszystko ok, a po reinstalce systemu działa na GF 6100 na sterach 84.56 bez problemu.

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jeden mały szczegół odnosnie diablo, na zadnym sprzecie nie bedzie to dzialac super plynnie bez ani jednego przyciecia, ta gra od samego poczatku jest zrąbana pod kontem grafiki itp. Zawsze bedziesz mial przycinki na p ojawianiu sie potworkow itp, i niech mi nikt nie mowi ze tak nie jest bo jezeli chodzi o te gierke to jestem w tym zorientowany od dobrych 7 lat;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hmm dziwne bo kiedys gralem w to na gf2mx i nigdy nie mialem scinek czy zwolnien, chodzilo ultra plynnie wiec chyba siedzisz w tym niewystarczajaco dlugo.

 

Zmien stery na statsze, 7x czy cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Na Radku 9600Pro nie miałem żadnych problemów... Próbowałem stery 87.08 beta... Działają źle... I będę musiał ściągać stery oficjane od nVidii... Rany... Tak ich nie lubię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne bo kiedys gralem w to na gf2mx i nigdy nie mialem scinek czy zwolnien, chodzilo ultra plynnie wiec chyba siedzisz w tym niewystarczajaco dlugo.

 

Zmien stery na statsze, 7x czy cos.

jak idziesz na baaala i wyskakuja jego slugi to sie scina wszedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to jest jeden z przypadkow gdzie jest ten zonk, oprocz tego pierscienie u diabelka i wszelkie niespodzianki ze skrzynek nie sa plynne tylko sciete, jak grało sie w to po kilkanascie h na dobe to sie wie co i jak :P a do tego na gf2mx to sie siekalo niemilosiernie chyba ze procek i ramu od pip ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...